اجتماعیشهری

نقش بسیج در حل و رفع مشکلات کشور/ دلیل ایجاد مشکل در قطار مترو طی روز گذشته

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری پرتو، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران امروز در صحن شهرداری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدای رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: در سال 1380 با حضور پرشور مردم در مجلس شورای اسلامی و شهروندی این شهر به قدردانی از شهدای مدافع حرم پرداختند. آغاز هفته بسیج را تبریک می گویم انشاالله این اتفاق بیفتد.

وی افزود: بسیجی واقعی بودن یعنی توان انجام هر کاری را داشته باشید و همانطور که بسیجیان در میدان نبرد بسیار فعال بودند و در دفاع مقدس مشکلات را حل کردند انشالله الان هم از حضور آنها بهره مند خواهیم شد.
رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: هر جا شرایط سخت بود بسیجیان حضور داشتند و این موضوع با عبور از اروند، بهمنشیر و نزار تایید شد و حضور بسیجیان مانند لشکر الهی مشکلات را حل می کرد. “. . ”

چمران بیان کرد: امروز اگر بخواهیم مشکلات را حل کنیم، این اقدام با بسیج یعنی کمک گرفتن از نیروهای همه مردم انجام می شود، زیرا بسیجیان از پزشک، مهندس و خلبان گرفته تا خانه دار یا آشپز، همه آنها هستند. می تواند در قالب بسیج فعالیت کند.» برای همین است که دشمن از بسیج می ترسد و می خواهد چهره بسیج را خدشه دار کند.

وی با بیان اینکه بسیجیان همه جای دل هستند و انشاءالله همه بسیجی بوده و خواهیم بود گفت. همه مردم هستند و انشالله سپاه تهران می تواند در همه جا بدرخشد.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با نخبگان اشاره کرد و گفت: با کمک نخبگان و بسیجیان می توان مشکلات را حل کرد، البته نخبگان و بسیجی ها یکی هستند. چون نخبگان همان بسیجی هستند.

چمران خاطرنشان کرد: امروز ترافیک یک معضل برای همه است که با موضوع آلودگی گره خورده است، شورای شهر مصمم است عقب ماندگی های گذشته را برطرف کند اما اگر در گذشته تلاش می کردیم این کار را نمی کردیم. ” وضعیت واقعی.”

وی خاطرنشان کرد: اگر امروز دو یا چند سال دیگر برای تامین واگن تلاش کنیم، در دوره های چهارم، سوم و دوم قانونگذاری در شورا و شهرداری در حوزه مترو تهران به جمع بندی می رسیم و اکنون با همان روند.” .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا