ارز دیجیتالاقتصادی

نماد فوتبال کریستیانو رونالدو در گذشته ارتقاء و تایید بایننس او ​​را دچار مشکل کردکریستیانو رونالدو، نماد فوتبال پرتغال، با شکایتی روبرو است که او را به مشارکت در «پیشنهاد و فروش اوراق بهادار ثبت نشده با هماهنگی بایننس» متهم می کند. یکی از آخرین پست های رونالدو در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که او همچنان با صرافی ارزهای دیجیتال همکاری می کند.

هماهنگی رونالدو با بایننس

از فوتبالیست مشهور پرتغالی و یکی از پردرآمدهای این ورزش، کریستیانو رونالدو، به دلیل نقشش در تبلیغ و مشارکت در “پیشنهاد و فروش اوراق بهادار ثبت نشده با هماهنگی بایننس” شکایت شده است. شاکیان این پرونده به دنبال خسارتی بیش از یک میلیارد دلار هستند.

به گفته شاکیان، تایید رونالدو از مجموعه توکن های غیرقابل تعویض (NFT) بایننس، آنها را متقاعد کرد که سرمایه خود را به سرمایه گذاری هایی که اکنون زیان آور هستند، متعهد کنند. همانطور که توسط Bitcoin.com News در ژوئن 2022 گزارش شد، مشارکت این ورزشکار با بایننس باعث شد که او نه تنها NFT ها را به بازار عرضه کند، بلکه پیروانش را نیز تشویق کرد تا به جامعه Web3 او بپیوندند.

فالوئرهای عظیم رونالدو در شبکه های اجتماعی

با تخمینی ۸۴۰ میلیون فالوور در سراسر شبکه‌های اجتماعی، پست‌های رونالدو در شراکتش با بایننس ظاهراً با هدف هدایت ترافیک به صرافی ارزهای دیجیتال انجام شده است.

شاکی‌ها استدلال کردند: «تبلیغات رونالدو با تشویق میلیون‌ها فالوور، طرفدار و حامی او برای سرمایه‌گذاری در پلتفرم بایننس، بایننس را در درخواست سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار ثبت نشده یاری کرد.

برای حمایت از ادعاهای خود، شاکیان گفتند پس از به اشتراک گذاشتن ویدئویی در X (توئیتر سابق) که در آن قول داده بود فوتبال را به سطح بعدی برساند، جستجوهای اینترنتی برای Binance تا 500٪ افزایش یافت. شاکیان اضافه کردند که برخی از فالوورهای رونالدو تنها پس از تماشای پست های شبکه های اجتماعی این فوتبالیست به سرمایه گذار در به اصطلاح اوراق بهادار تبدیل شدند.

با این حال، رونالدو که اکنون تجارت خود را در عربستان سعودی انجام می دهد، علیرغم مواجهه با کت و شلوار میلیارد دلاری، به نظر می رسد همچنان با بایننس همکاری می کند، همانطور که در پست 28 نوامبر در X نشان می دهد.

افکار خود را در مورد این داستان چیست؟ نظر خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا