ایرانبین الملل

محمد رعد: مقاومت قادر به اعمال شروط خود بر دشمن آمریکایی است

محمد رعد، یکی از اعضای فراکسیون پارلمان لبنان وفادار به مقاومت، تاکید کرد که مردم لبنان تسلیم اراده خارجی نخواهند شد.

در این گزارش آمده است: «آمریکایی‌ها از اسرائیلی‌ها استفاده می‌کنند تا سر کار بروند تا کشورهایی مانند امارات، ترکیه و دیگران را فریب دهند و به کشوری دستور می‌دهند که دست از کار نکشد که در آن کارشکنی می‌کنند و می‌گویند سیستم بانکی‌اش را نابود کن». رعد

وی افزود: در لبنان هم همین اتفاق افتاد. کشوری که می خواهد با خون فرزندانش از حاکمیت خود محافظت کند. اما آمریکا عزت مردم لبنان را حرام کرده و می خواهد آنها را تحقیر و مطیع کند تا تسلیم همه دستورات دولت آمریکا و دشمن صهیونیستی پشت سر آن شوند.

موسسات ما در این کشور در حال نابودی است و تنها هدف این است که گرسنگی نباشد، یعنی اگر گرسنه بمانیم مردمی با عزت و شرف ادامه دهیم و نقشه های خصمانه را شکست دهیم.

وی افزود: دشمنان می خواهند گرسنگی ما را تمام کنند تا آبروی ما را بگیرند و تسلیم اراده دشمن شوند. اما تاکید می کنیم هرکسی که بتواند در این تقابل محکم بایستد آرمان و تعهد و شرف و کرامت دارد.

این نماینده پارلمان لبنان تصریح کرد: آنچه دشمن را در کشور ما لبنان ناامید کرد این است که بخش بزرگی از مردم آن مردمی با عزت، سربلندی، مقاومت، وفاداری، ایمان و فداکاری، اهل شادی و عظمت و اهل دین هستند. ذلیل و تسلیم نیستند، اما تحمل می کنند و صبر می کنند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا نباید در برابر دشمن صبر کرد، افزود: دشمن برای سرنگونی ما دست به هر کاری زد اما ما او را شکست دادیم و اکنون که محوری در سراسر منطقه شده ایم باید شرایط خود را اعمال کنیم.رعد تاکید کرد: اگر می خواهند سیستم بانکی لبنان را از بین ببرند باید آن را از بین ببرند، زیرا این سیستم ساخته ما نیست، بلکه با اراده خارجی و با نظارت خزانه داری آمریکا ساخته شده است و هیچ ریالی به غیر از نظارت خزانه‌داری آمریکا بر بانک‌ها».

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا