فوتبالورزشی

“نمی دانم مشکل او با من چیست”

جک گریلیش این سوال را مطرح کرده است که چرا گرام سونس، کارشناس talkSPORT ظاهراً با او مشکل دارد.

این ملی پوش انگلیسی پس از پیوستن به منچسترسیتی از استون ویلا با مبلغ 100 میلیون پوند، مورد انتقاد سونس به خاطر عملکردش قرار گرفت.

گتی

گریلیش در این فصل در جریان پیروزی سیتی مقابل وولوز در آخر هفته گذشته، از نقطه‌نظر خارج شد

اما سونس فکر می‌کند که مرد شهر هنوز چیزهای زیادی برای اثبات دارد

ورزش گفتگو

اما سونس فکر می‌کند که مرد شهر هنوز چیزهای زیادی برای اثبات دارد

سونس، اسطوره لیورپول و رنجرز در این هفته که در بازی های معمولی خود در وایت و جردن صحبت می کرد، دیدگاه ثابت خود را تکرار کرد که گریلیش از زمان انتقال از ویلا بهبود نیافته است و نیاز به لمس زیاد دارد.

او یک فوتبالیست خوب است. او بازیکن بزرگی نیست.» او بازیکن خوبی است که حرکت بزرگی انجام داده و هنوز در منچسترسیتی آن را انجام نداده است.

من همان گریلیش را می بینم که چند سال پیش در ویلا دیدم.

“من درک می کنم که چرا مردم فکر می کنند او بهتر از چیزی است که واقعاً هست، زیرا او با توپ می دود و شما را روی لبه صندلی شما می نشاند، اما او به اندازه کافی عمل نمی کند.”

گریلیش که در ترکیب انگلیس برای بازی های لیگ ملت ها مقابل ایتالیا و آلمان حضور دارد، در مورد انتقاداتی که دریافت می کند پرسیده شد و گفت که نمی تواند بفهمد مشکل اسکاتلندی با او چیست.

او با خنده گفت: “نمی دانم مشکل او با من چیست.”

من سعی می‌کنم آن را نخوانم، بدیهی است که وقتی او در talkSPORT یا Sky Sports است و گاهی اوقات در همه جا در زمین تمرین حضور دارد، دشوار است.

او به وضوح بازیکن بزرگی بود، نمی‌دانم در مورد من چه می‌گوید یا چه مشکلی دارد.

“من توانایی خودم را می دانم. می‌دانم که قبلاً چیزهای زیادی در مورد اینکه من توپ را سریع‌تر حرکت نمی‌دادم می‌گفت.

اما می دانید، زمانی که من برای مربی ای مانند پپ گواردیولا بازی می کنم و او به من می گوید تا جایی که می توانم توپ را نگه دارم و توپ هایی را برای بردن به همه جا داشته باشم، این کاری است که من تلاش می کنم و انجام می دهم.

بنابراین، شما می دانید که من همیشه مردمی خواهم داشت [commenting] اگر خوب بازی نکنم گوش کن، من از درون خودم می دانم [if I’m not playing well]من همیشه بازی‌هایم را تماشا می‌کنم و از این قبیل چیزها و به شدت از خودم انتقاد می‌کنم.»

گریلیش فصل گذشته اولین مهره خود را با سیتی به دست آورد

گتی

گریلیش فصل گذشته اولین مهره خود را با سیتی به دست آورد

و می گوید اعتماد دارد که گواردیولا او را در مسیر درست هدایت می کند

گتی

و می گوید اعتماد دارد که گواردیولا او را در مسیر درست هدایت می کند

گریلیش در اولین فصل حضورش در سیتی 39 بازی برای تیم پپ گواردیولا انجام داد و این باشگاه ششمین قهرمانی خود در لیگ برتر را به دست آورد.

با این حال، او همچنین تنها یک گل زد و یک پاس گل در لیگ برتر پس از گلزنی در پیروزی خانگی آنها مقابل لیدز در ماه دسامبر انجام داد.

این بازیکن 27 ساله به سرعت در این فصل، پس از ضربه زدن به سیتی در جریان پیروزی سیتی مقابل بورنموث، سه بازی مصدوم شد و همچنین برای بازی مقابل تیم سابقش در ویلا پارک نیمکت نشین شد.

با وجود زمان ناهماهنگ بازی، گواردیولا قبل از اینکه مقابل ولوز از خط دفاعی خود خارج شود، از مهاجم خود دفاع کرد و گفت: “من از کاری که او انجام می دهد خوشحالم و خوشحالم.

اکنون فقط یک سوال زمان است که کمی از شتاب خود در ابتدای فصل بازگردد.

گریلیش می‌گوید که می‌داند هنوز باید سرعت خود را حفظ کند و فکر می‌کند انتقادات – مانند نظرات سونس – در آن زمان مورد انتظار است.

او ادامه داد: می‌دانم بازی‌هایی وجود داشت، مخصوصاً در نیمه دوم فصل گذشته که من اصلاً در بهترین شرایطم نبودم. متأسفانه برای من، در شرایط پیش فصل برگشتم، یک پیش فصل قوی داشتم و سپس در بازی دوم مصدوم شدم.

این زمانی بود که گفتم از این به بعد فقط سعی می کنم سرم را پایین بیاورم و سعی کنم آن آمادگی جسمانی را برگردانم. من می دانم که هنوز 100 درصد نیستم. فکر می کنم در این فصل فقط یک 90 دقیقه بازی کرده ام.

اما بله، فکر می‌کنم احتمالاً همیشه مردم پشت سر من خواهند بود، اما فقط باید تلاش کنم و اجرا کنم.»

علیرغم اظهارات سونس، گریلیش برای حضور در ترکیب اصلی انگلیس در جام جهانی زمستان امسال تلاش خواهد کرد.

گتی

علیرغم اظهارات سونس، گریلیش برای حضور در ترکیب اصلی انگلیس در جام جهانی زمستان امسال تلاش خواهد کرد.

و همچنین تلاش برای به دست آوردن همان زمان بازی در سیتی که در ویلا داشت

GETTY

و همچنین تلاش برای به دست آوردن همان زمان بازی در سیتی که در ویلا داشت

به نظر می رسد که گریلیش همه چیز را به دلخواه خود می گیرد و اعتراف می کند که بررسی دقیق «احتمالاً بر خانواده من بیشتر از من تأثیر می گذارد» که طی سال ها یاد گرفته است با آن کنار بیاید.

او قبل از بازی لیگ ملت‌های انگلیس در ایتالیا در روز جمعه گفت: «اگر کسی مثل مادرم یا پدرم آن را می‌گفت، من خیلی بیشتر گوش می‌دادم».

اما، بله، گاهی اوقات وقتی مردم آن را می گویند – چه ترول ها در توییتر یا اینستاگرام یا چیزهای مشابه – این اصلاً من را آزار نمی دهد.

فکر می کنم این تنها بخشی از چیزهایی است که ما برای تیم ملی بازی می کنیم و برای باشگاه های بزرگ انگلیس بازی می کنیم.

«فکر نمی‌کنم من تنها باشم، فکر می‌کنم تعداد کمی وجود دارد. من فکر می کنم ما فقط باید یاد بگیریم که با آن کنار بیاییم.

بدیهی است که با گذشت زمان یاد گرفتم که با آن کنار بیایم.

زمانی که من برای منچسترسیتی و قیمت و چیزهایی که با آن همراه بود قرارداد امضا کردم، می‌دانستم که همه چیز خنده‌دار نخواهد بود، مگر اینکه من همان کاری را شروع کنم که ارلینگ هالند انجام داد. فکر می کنم این تنها راهی است که عصا نگیرم!

بدیهی است که قرار نیست اینجا بنشینم و بگویم “هیچ چیز روی من تاثیر نمی گذارد” زیرا گاهی اوقات چنین می شود. من یک بچه 27 ساله هستم، بنابراین باید یاد بگیرم که با آن کنار بیایم.»

جام جهانی را با talkSPORT تماشا کنید

"نمی دانم مشکل او با من چیست"

در talkSPORT ما از طرفداران پشتیبانی می‌کنیم، بنابراین بیایید و برای تجربه نهایی هواداران جام جهانی در این زمستان به ما بپیوندید – در talkSPORT فن منطقه.

در یک مکان بزرگ سرپوشیده در زیر طاق‌ها در واترلو در لندن، نمایش‌های زنده هر بازی جام جهانی را برای شما به نمایش خواهیم گذاشت.

پرسش و پاسخ با استعداد talkSPORT وجود خواهد داشت، شما بخشی از پخش زنده ما خواهید بود، و همچنین مقدار زیادی غذا و نوشیدنی ارائه خواهد شد.

بیایید و از بهترین تجربه هواداران جام جهانی در لندن لذت ببرید – و از ما لذت ببرید – با بلیط فروشی برای بازی های مرحله گروهی انگلیس و ولز هیچ جایی!
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا