دانش و فناوریموبایل و تبلت

نکات و ترفندهای Animal Crossing New Horizons: 10 نکته ضروری


Animal Crossing: New Horizons ثابت کرده است که اگر نگوییم محبوب‌ترین بازی برای Nintendo Switch، Switch OLED و Switch Lite است. همچنین ممکن است خودتان آن را قبلا بازی کرده باشید.


با این حال، ممکن است به تازگی آن را دریافت کرده باشید – یا قصد دارید به زودی آن را به کتابخانه خود اضافه کنید. اگر چنین است، ما چند نکته و ترفند عالی برای مبتدیان، 10 نکته برای کمک به شما برای شروع زندگی جزیره ای پس از بارگذاری بازی شگفت انگیز داریم. لذت ببرید.

بهترین بازی های نقش آفرینی برای Nintendo Switch 2021: بهترین بازی های نقش آفرینی عکس 7
نینتندو

عبور از حیوانات: افق های جدید

51 دلار 60 دلار 9 دلار صرفه جویی کنید

جزیره ای زیبا برای ساختن خودتان و امکان پذیرایی و بازدید از دوستانتان.

1. نقشه شروع خود را هوشمندانه انتخاب کنید

هنگامی که برای اولین بار Animal Crossing: New Horizons را شروع می کنید، به عنوان خانه جزیره خود از بین چهار نقشه تولید شده به طور تصادفی انتخاب می کنید. با این حال، اگر ظاهر هیچ یک از آنها را دوست ندارید، می‌توانید بازی را رها کنید، دوباره راه‌اندازی کنید و ببینید آیا گزینه‌های مختلف پیشنهادی وجود دارد یا خیر.

ما به شما پیشنهاد می کنیم یکی را انتخاب کنید که حداقل یک منطقه باز و بزرگ در کنار دریا داشته باشد و توسط رودخانه احاطه شده باشد، زیرا وقتی شروع کنید همه جا برای شما قابل دسترسی نخواهد بود.

برای گذر از رودخانه‌ها، به عنوان مثال، باید یک تیر طاق بسازید و برای رسیدن به سطح بالاتر، یک نردبان بسازید. مورد دوم برای مدتی در دسترس شما نخواهد بود.

همچنین مطمئن شوید که در جزیره ای که ظاهر آن را دوست دارید مستقر می شوید. و اگر اعضای خانواده قصد دارند با استفاده از سوییچ یکسان بازی کنند، باید نظر خود را نیز داشته باشند، زیرا آنها نیز در همان مکان گیر خواهند کرد – هر سوئیچ فقط یکی است، حتی اگر چند بازیکن می توانند در آنجا مستقر شوند.

اگر بعد از کمی کاوش از ظاهر چیدمان جزیره خوشتان نمی آید، می توانید قبل از اتمام ماموریت های آموزشی (در پایان روز اول) بازی را دوباره راه اندازی کنید و دوباره انتخاب کنید.

نکته پایانی، هنگام نامگذاری جزیره خود باید به خاطر داشته باشید که پس از آن نمی توانید آن را تغییر دهید. و “جزیره” به طور خودکار به نام اضافه نمی شود، بنابراین در صورت تمایل باید خودتان آن را اضافه کنید.

2. مطمئن شوید که چادرها از هم فاصله دارند

وقتی بالاخره به جزیره خود رسیدید، فرقی نمی کند اسم آن چیست، تام نوک به شما یک چادر و لوازم اولیه می دهد و شما باید یک قطعه زمین مناسب پیدا کنید تا آن را در آن قرار دهید. در این مرحله شایان ذکر است که چادر شما در نهایت به خانه و باغ شما تبدیل خواهد شد، بنابراین باید مطمئن شوید که فضای زیادی برای گسترش خواهید داشت.

سپس از شما خواسته می شود که قطعه زمینی را برای ساکن شدن چند همسایه پیدا کنید. و بعداً، کجا موزه، فروشگاه Nook’s Cranny و مرکز بازدیدکنندگان را قرار دهید. بنابراین، هنگام قرار دادن هر قطعه سعی کنید تصور کنید که وقتی بزرگتر از یک چادر باشد چگونه به نظر می رسد.

به عنوان مثال، (مانند ما) چادر موزه را مستقیماً در مقابل خانه خود قرار ندهید. هنگامی که به طور کامل ساخته شد، یکی از بزرگترین ساختمان ها است و بنابراین، نمای خانه شما را در نمای ایزومتریک مستقیم مخفی می کند.

Animal Crossing New Horizons تصویر 1 را نمایش می دهد
جیب پرز

شما می توانید هر یک از چادرها و بناها را روی درختان قرار دهید، بنابراین نیازی به یافتن فضای خالی طبیعی ندارید. و هنگامی که توانایی ساخت یک تبر مناسب (نه سست) را داشته باشید، قادر خواهید بود درختانی را که در مسیر قرار دارند، خرد کنید.

3. همه چیز را جمع آوری کنید، منابع جدید روزانه ظاهر می شوند

یکی از کارهای اولیه در Animal Crossing: New Horizons، بازپرداخت وام برای چادر و جابجایی شما است. این در Nook Miles است – شکل جدیدی از ارز که به طور موثر برای هر عملی که در جزیره انجام می دهید به شما تعلق می گیرد. حتی چیدن علف‌های هرز می‌تواند به پر کردن برگه‌های Nook Miles به سبک کارت پاداش Starbucks در NookPhone شما کمک کند، بنابراین برای کسب آنها مشکلی ندارید.

با این حال، پس از بازپرداخت اولین وام، باید وام سنگین‌تری را برای خانه اول خود بازپرداخت کنید (و مقادیر دیگر، به تدریج گران‌تر برای هر پله بالاتر از نردبان ملک). و این وام های بعدی باید به جای Nook Miles در بلز بازپرداخت شود.

خوشبختانه، همه چیز در جزیره ارزش دارد و تیمی و تامی نوک بیش از حد خوشحال هستند که برای هر چیزی که به آنها می‌آورید پول سرد و سختی به شما می‌دهند. مهم نیست چی باشه میخرن

راه آسان برای به دست آوردن پول نقد این است که اقلامی را که بیشتر برای آنها پرداخت می کنند یادداشت کنند و بیشتر به دنبال آن ها بگردند. با این حال صادقانه بگویم، از آنجایی که آنها حتی علف های هرز، گلابی و چیزهایی را می خرند که اغلب دوباره پر می شوند، هرگز خود را بدون وسیله ای برای درآمد نخواهید دید.

یک کلمه احتیاط زمانی که به دنبال اقلامی برای فروش هستید، باید هر فسیلی را که حفاری می کنید، یا حشره یا ماهی جدیدی که صید می کنید، ذخیره کنید. بلاترها در موزه برای آنها پولی به شما نمی دهند، اما در نمایش عالی به نظر می رسند.

Animal Crossing New Horizons تصویر 1 را نمایش می دهد
جیب پرز

حتی قبل از اینکه او به جزیره برسد، باید آنها را برای آماده سازی به تام نوک اهدا کنید.

سوراخ های فسیلی – که با صلیب های دندانه دار روی زمین نشان داده می شوند – یک بار در روز ظاهر می شوند (حدود چهار سوراخ در جزیره شما) و تنها تعداد کمی از آنها در روزهای اولیه دو برابر می شوند. اما زمانی که آنها این کار را انجام دهند، می توانند یک پنی بسیار خوب جمع کنند – یا روی مانتو در خانه شما جذاب به نظر برسند.

تنها استثنای دیگر برای فروش اقلام، نگهداری آنها برای کاردستی است. چوب (که سه نوع از آن‌ها وجود دارد)، چوب‌ها، سنگ‌ها، قطعات آهنی، خاک رس و سایر منابعی که در اطراف جزیره یافت می‌شوند ممکن است برای تعداد انگشت شماری از دستور العمل‌های DIY که با آنها شروع می‌کنید مورد نیاز نباشند، اما برخی از آنها می‌توانند در این مسیر ضروری باشند.

یک نکته خاص: قطعات آهن یا خاک رس را نفروشید. به سختی به دست می آیند و چند روز بعد به صورت عمده مورد نیاز هستند.

5. موجودی “جیب” خود را هوشمندانه مدیریت کنید

وقتی New Horizons را راه اندازی می کنید، فقط چند ابزار در دسترس خواهید داشت، بنابراین تعداد اسلات موجودی در “جیب” شما زیاد است. با این حال، به زودی خواهید دید که با بهبود مهارت‌های کاردستی‌تان، آن‌ها در حال گسترش هستند و اگر به جزایر دیگر سفر کردید، باید مطمئن شوید که برای هر چیز جدیدی که ممکن است پیدا کنید، جای خالی کافی دارید.

خوشبختانه، اقلامی که در اطراف جزیره خودتان رها شده‌اند، به‌طور نامحدود در آنجا باقی می‌مانند، بنابراین همیشه می‌توانید آنها را بعداً – حتی در یک روز متفاوت – تحویل بگیرید.

هنگامی که از یک چادر به یک خانه پیشرفت کردید، برای هر چیزی که نمی خواهید با خود حمل کنید، در خانه خود انباری خواهید داشت.

6. به دنبال بازدیدکنندگان مهمان باشید و به بسته های غافلگیرکننده گوش فرا دهید

به‌علاوه نوک، برادرزاده‌هایش و چند شهرک‌نشین، گه‌گاه با مهمان‌هایی مواجه می‌شوید که به شما مأموریت‌های واکشی ساده می‌دهند.

ارزش آن را دارد که مرتباً به دنبال این موارد باشید (بعضی از آنها بیش از یک بار ظاهر می شوند) زیرا آنها همیشه با وسایل خانه یا لباس به شما پاداش می دهند.

همچنین باید مطمئن شوید که اغلب با همسایگان خود صحبت می کنید. آنها گاهی اوقات برای شما نیز وسایلی دارند.

Animal Crossing New Horizons تصویر 1 را نمایش می دهد
جیب پرز

بسته های پروازی بسیار منظم تر می رسند، اغلب چندین در یک روز. شما باید به آنها گوش دهید، زیرا صدای تند باد نشان می دهد که جعبه هدیه ای که به یک بادکنک بسته شده است، جایی در مجاورت است. شما به یک تیرکمان بچه گانه نیاز دارید تا بالون را بیرون بیاورید و بسته را در حال سقوط به زمین بفرستید.

یک کلمه هشدار: بادکنک را روی آب نریزید. بسته شما غرق خواهد شد، اگرچه برای آن جایزه Nook Miles دریافت می کنید.

7. با استفاده از Nook Miles از جزایر دیگر دیدن کنید

مهم نیست که چقدر سخت نگاه می کنید، در طول چند روز، برخی از منابع در جزیره خودتان گریزان باقی می مانند. با این حال، می‌توانید به جزایر دیگری که به‌طور تصادفی تولید شده‌اند سفر کنید تا بجای آن مواردی را پیدا کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که 2000 مایل نوک را با بلیط عوض کرده و به سمت فرودگاه بروید. در آنجا، با استفاده از بلیط مایلز، درخواست بازدید از جزیره دیگری را داشته باشید و به جزیره ای مشابه با جزیره خودتان منتقل خواهید شد (اگرچه احتمالاً اندازه و طرح متفاوتی دارد)، جایی که می توانید منابع جدیدی را که ممکن است به تنهایی نداشته باشید، جمع آوری کنید. .

هیچ محدودیت زمانی در آنجا وجود ندارد، و در صورتی که تمام ابزارهای خود را بشکنید، یک ایستگاه اولیه صنایع دستی ارائه می شود. توصیه می کنیم قبل از سفر جیب های خود را از هر چیزی که لازم نیست پاک کنید، زیرا احتمالاً می خواهید آنها را پر از حشرات یا ماهی های جدید کنید.

همچنین، مطمئن شوید که مقدار زیادی میوه از درختان آنجا می گیرید، زیرا احتمالاً با میوه هایی که در ابتدا در دسترس شما هستند متفاوت هستند.

شایان ذکر است که هرگز نمی توانید دو بار به یک جزیره بازگردید، بنابراین مطمئن شوید که چیز مهمی را در آنجا رها نکنید.

داشتن یک دوست با Animal Crossing: New Horizons نیز مفید است، زیرا می توانید پس از کمی پیشرفت از جزیره آنها دیدن کنید و موارد جدید را در آنجا جمع آوری کنید. به عنوان مثال، هر جزیره می‌تواند نوع متفاوتی از میوه‌های آویزان از درختان داشته باشد، بنابراین می‌توانید برخی از آن‌ها را بچینید و در جزیره خودتان بکارید تا نوع جدید را معرفی کنید (به زیر مراجعه کنید).

8. میوه هایی را که پیدا می کنید یا دریافت می کنید بکارید

یکی از دلایلی که برای اطمینان از جمع آوری هر چه بیشتر میوه در جزایر دیگر این است که می توانید از آنها برای پرورش درختان خاص به تنهایی استفاده کنید.

Animal Crossing New Horizons تصویر 1 را نمایش می دهد
جیب پرز

به عنوان مثال، می توانید درختان نخل پر از نارگیل را در ساحل خود پرورش دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک چاله حفر کنید، یکی از انواع میوه‌هایی را که جمع‌آوری کرده‌اید بکارید و سه یا چند روز بعد یک درخت جدید و کاملاً رشد یافته را خواهید دید که همان میوه‌ای را دارد که با آن برگشتید.

سپس، اگر می‌خواهید تعداد بیشتری از آن‌ها را در اطراف داشته باشید، همیشه می‌توانید از آن درختان جدید جمع کنید و میوه‌ها را در جای دیگری در جزیره بکارید.

9. هیچ سنگی را بر روی سنگ نگذارید و میوه بخورید تا قدرتمندتر شوید

گاهی اوقات، منابع و خزنده های خزنده را می توان در عجیب ترین مکان ها یافت. برای مثال، صدپاها تنها زمانی ظاهر می شوند که با تبر خود به سنگ ضربه بزنید.

و گاهی اوقات می توانید از آنچه در انتهای خط ماهیگیری شما ظاهر می شود شگفت زده شوید. مثلاً یک چکمه یا قوطی حلبی.

برخلاف بازی های قبلی Animal Crossing، حتی از زباله هایی مانند آن می توان در کاردستی استفاده کرد. چیزی را دور نریزید

10. مراقب عنکبوت ها و زنبورها باشید

یک نکته آخر، در حال حاضر، این است که همه چیز در جزیره شما زیبا و دوستانه نیست. درختان زیادی را تکان دهید و ممکن است لانه زنبور را شل کنید، که منجر به نیش بد و عجله برای گرفتن دارو برای بهبودی شما شود.

همچنین، ممکن است با رتیل‌هایی که شب‌ها به اطراف سرک می‌زنند، سرگرم شوید، اما متوجه شوید که آنها به شما علاقه دارند و شوک بدی به شما وارد می‌کنند.

فقط مطمئن شوید که شبکه خود را در هنگام برخورد با عنکبوت در دسترس دارید – این بهترین نکته ای است که می توانیم به شما بدهیم.

و فعلاً همین است. Animal Crossing: New Horizons یک بازی فوق‌العاده با عمق زیادی است که نکات مفید ما در بالا فقط نوک کوه یخ است – هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که خودتان کشف کنید. با این حال، امیدواریم هنگام شروع بازی، آنها به شما کمک کنند. بقیه به خودت مربوطه.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا