فوتبالورزشی

هت تریک رونالدو، منچستریونایتد را در میان خشم هواداران در برد نوریچ نجات داد | اخبار فوتبال

پل پوگبا، هافبک فرانسوی یونایتد، قبل از اینکه رونالدو بار دیگر نمایش را بدزدد، توسط هواداران خود به دلیل تعویض او هو شد.

پنجاهمین هت تریک باشگاهی کریستیانو رونالدو باعث شد تا منچستریونایتد با نتیجه 3-2 مقابل نوریچ سیتی روز شنبه در میان صحنه هایی از اعتراض هواداران در اولدترافورد به پیروزی برسد.

با شکست 1-0 تاتنهام هاتسپر در خانه مقابل برایتون اند هاو آلبیون در اوایل روز شنبه، درها برای یونایتد باز شد تا با پیروزی مقابل نوریچ، تیم انتهای جدولی لیگ قهرمانان اروپا را ببندد و آنها تقریباً از این امتیاز استفاده کردند.

به نظر می رسد دو گل نیمه اول رونالدو، مهاجم کهنه کار، میزبان را برای یک برد راحت در زیر نور آفتاب در مسیر قرار داد، در حالی که نوریچ در تلاش برای حفظ سرعت خود بود.

با این حال، گل کایرن داول در وقت‌های تلف شده نیمه اول، میهمان را به مسابقه بازگرداند، قبل از اینکه تیمو پوکی، مهاجم فنلاندی، بازگشت نوریچ را کامل کند تا اولدترافورد را در سکوت هفت دقیقه پس از استراحت کامل کند.

هوادارانی که قبل از بازی به مالکان باشگاه اعتراض کردند، در نیمه دوم سرود «تو برای پوشیدن پیراهن نیستی» سر می دادند، زیرا تیم آنها پس از تیمی که هفت امتیاز از منطقه ایمنی لیگ برتر فاصله داشت، در رده دوم قرار گرفت.

پل پوگبا، هافبک فرانسوی یونایتد توسط هواداران خود هو شد و او را تعویض کردند، قبل از اینکه رونالدو بار دیگر با یک برنده هیجان انگیز 14 دقیقه از زمان نمایش را دزدید تا یک بار دیگر یونایتد را از منجلاب بیرون بکشد.

این پیروزی که اولین پیروزی یونایتد در چهار بازی در تمام رقابت‌ها بود، آنها را بالاتر از آرسنال که 1-0 در ساوتهمپتون شکست خورد، با 54 امتیاز از 32 بازی در رده پنجم قرار داد و اسپرز اکنون تنها سه امتیاز پیش است. نوریچ با 21 امتیاز در انتهای جدول باقی ماند.

بستن داستان

هت تریک رونالدو، منچستریونایتد را در میان خشم هواداران در برد نوریچ نجات داد | اخبار فوتبال


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا