کار آفرینی و استارتاپ

هدایای استارتاپ Afloat بر اساس تقاضا در سراسر کشور عرضه می شود


شناور، یک برنامه تحویل هدیه که به شما امکان می دهد از فروشگاه های محلی خرید کنید و هدایایی را به یکی از عزیزان خود در همان روز تحویل دهید، اکنون در سراسر ایالات متحده در دسترس است. استارت آپ روز دوشنبه اعلام کرد که خدمات خود را در سراسر کشور پس از اینکه قبلاً فقط در سال جاری در دسترس بود، ارائه می کند. شهرهایی را انتخاب کنید، از جمله آتلانتا، دالاس، چارلستون، فورت ورث، کانزاس سیتی، نشویل و ویچیتا و غیره.

این استارت آپ توسط سارا آلن پرستون پس از تجربه استرس نوزادش که تحت عمل جراحی قلب باز قرار گرفته بود، تاسیس شد. پس از دریافت هدایای متفکرانه از عزیزان، پرستون می خواست هدیه دادن فوری را برای همه، از جمله کسانی که در ایالت دیگر زندگی می کنند، برای حمایت از عزیزان خود در مواقع ضروری ممکن کند.

وقتی به آن تجربه نگاه کردم، به طرز عجیبی استرس و درد دل را به خاطر نداشتم. تنها چیزی که به یاد داشتم این بود که چگونه مردم به من نشان دادند و چقدر احساس مراقبت و حمایت کردم… بنابراین، این احساس را پذیرفتم و به تقویت آن در جهان از طریق فناوری ادامه دادم.» او به TechCrunch گفت.

هدف Afloat ارائه راحتی خرید آنلاین و تحویل فوری و همچنین پشتیبانی از مشاغل محلی بدون خروج از خانه است. Afloat از کل فرآیند هدیه دادن، از جمله بسته بندی هدیه و اضافه کردن یک یادداشت دست نویس برای لمس شخصی بیشتر، مراقبت می کند. (پرستون اشاره کرد که این کار بیشتر از دریافت رسید آمازون تایپ شده است.) در مورد قسمت تحویل، رانندگان DoorDash مراقب آن هستند.

اعتبار تصویر: شناور

پس از همه گیری، بسیاری از مشتریان متوجه شدند که چقدر از مغازه های محلی خود قدردانی می کنند. نزدیک به 40 درصد کسب‌وکارهای کوچک مجبور شدند در طول قرنطینه COVID-19 در سال 2021 تعطیل شوند. این تمایل برای خرید از مشاغل کوچک همچنان قوی است. با توجه به الف نظرسنجی اخیر توسط Intuit، 62٪ از شرکت کنندگان گفتند که می خواهند از مشاغل کوچک در جامعه خود خرید کنند. غول‌های تجارت الکترونیک نیز از این طرز فکر سود می‌برند، همانطور که با ابتکار جدید هدیه Etsy نشان داده شد، که دارای راهنمای هدیه‌ای است که صاحبان مغازه‌های مستقل را برجسته می‌کند.

اعتبار تصویر: شناور

این اپلیکیشن در حال حاضر با 100 شریک فروشگاهی، از نانوایی ها و فروشگاه های کودک گرفته تا کتاب فروشی ها، گل فروشی ها، فروشگاه های هدیه سنتی، جواهرات فروشی ها و غیره کار می کند. به گفته این شرکت، به شرکای فروشگاه خود کمک کرده است تا درآمد هدیه خود را 30 تا 50 درصد افزایش دهند.

این شرکت همچنین اکنون به مدل SaaS (نرم‌افزار به‌عنوان سرویس) روی آورده است تا فروشگاه‌های بیشتری از جمله انواع دیگر کسب‌وکارها مانند اسپا و مشاغل مشابه به این پلتفرم بپیوندند. Afloat برنامه های اشتراک را با قیمت 99 دلار در ماه (طلا) و 299 دلار در ماه (پلاتینیوم) ارائه می دهد که شامل داشبوردی است که به تازگی راه اندازی شده است که فروشگاه ها را با پشتیبانی بازاریابی و تجارت و همچنین داده های فروش و سایر ویژگی های مفید ارائه می دهد.

پرستون گفت: “ما دیگر نیازی به راه اندازی بازارهای سخت نداریم، که واقعاً هیجان انگیز است… ما می توانیم در هر کجا و همه جا SaaS باشیم.”

علاوه بر این، این شرکت در حال ساخت یک ردیف اشتراک برای مصرف‌کنندگان است که به آن‌ها امکان می‌دهد به ویژگی‌های ممتاز مانند زمان‌بندی تحویل و اطلاع‌رسانی به محض کاهش پیشنهاد هدیه جدید دسترسی داشته باشند.

Afloat در حال حاضر بیش از 30000 کاربر دارد. توسط Goodwater Capital و Techstars با بیش از 5 میلیون دلار بودجه حمایت می شود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا