دانش و فناوریلپ تاپ

هدفون جدید Bose QuietComfort را با قیمت پایین همیشه در این قرارداد فروش بزرگ بهاره آمازون کیف کنید.هدفون‌های Bose QuietComfort از جمله تخفیف‌های توسعه‌یافته فروش بهاره آمازون هستند. اگر هنوز این کار را نکرده اید، در اینجا فرصتی برای خرید جدیدترین ها وجود دارد هدفون Bose QuietComfort با قیمت 249 دلار. به طور معمول 349 دلار، این هدفون Bose اکنون 100 دلار کمتر از خرده فروشی و با قیمتی کم سابقه است. من روزانه معاملات هدفون را دنبال می کنم و این یکی از بهترین هایی است که در خارج از تعطیلات دیده ام.

اگرچه نتوانستیم جانشین گوشی های مورد علاقه خود Bose QC 45 را امتحان کنیم، سایت خواهر Tom’s Guide امتیاز 4. از 5 ستاره را دارد. به گفته سایت خواهر ما، آنها بهترین حذف نویز و راحتی را که از Bose می شناسیم با نمایه صدای به روز شده ترکیب می کنند. به طور خلاصه، آنها به نام خود عمل می کنند و دنباله ای شایسته برای هدفون های پرچمدار قبلی Bose هستند.

در غیر این صورت، می توانید جدید را دریافت کنید Bose QuietComfort Ultra با صدای فضایی به قیمت 379 دلار (50 دلار تخفیف). آمازون همچنین به عرضه هدفون جدید Bose QuietComfort Ultra با قیمت 249 دلار (50 دلار تخفیف) ادامه می دهد. فروش بزرگ بهار آمازون ممکن است تمام شده باشد، اما معاملات همچنان شکوفا می شوند. برای بهترین تخفیف‌هایی که هنوز در دسترس هستند، به مرکز معاملات فروش بزرگ بهار آمازون ما مراجعه کنید.

بهترین معاملات هدفون Bose QuietComfortمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا