فوتبالورزشی

هری کین می‌گوید انگلیس در جستجوی شکوه و جلال روند صعودی دارد | اخبار فوتبال

تیم ملی انگلیس روز سه‌شنبه قبل از آخرین تلاش خود برای پایان دادن به انتظار طولانی این کشور برای کسب یک جام بزرگ در قطر سقوط کرد و کاپیتان هری کین گفت آنها در مسیر درستی حرکت می‌کنند.

چهار سال پس از رسیدن به نیمه‌نهایی جام جهانی روسیه، انگلیس به‌عنوان یکی از برگزیدگان تورنمنت قطر، علی‌رغم عملکرد ضعیف، شناخته می‌شود.

کین، مهاجم تاتنهام که سال گذشته این تیم را به فینال یورو 2020 رساند، در بدو ورود به بی‌بی‌سی گفت: «ما در تورنمنت‌های بزرگ روند خوبی داشته‌ایم، بنابراین فقط یک قدم دیگر برای برداشتن وجود دارد و امیدواریم بتوانیم این بار آن را برداریم. در دوحه

“این هیجان انگیز است، عجیب تر از حد معمول فکر کردن که ما قرار است حدود پنج یا شش روز دیگر بازی کنیم. هیجان در بین همه ایجاد می شود. خوشحالم که اینجا هستم و مشتاقانه منتظر حضور در زمین تمرین فردا هستم.”

کین، مانند اکثر اعضای تیم، آخر هفته گذشته در لیگ برتر حضور داشت و تنها پنج روز فرصت دارد تا گرت ساوتگیت بازیکنانش را برای بازی افتتاحیه مقابل ایران آماده کند.

اما کین می گوید که این موضوع مشکلی نخواهد داشت.

او گفت: “ما عادت کرده ایم برای بازی با انگلیس در یک دوره کوتاه آماده شویم، با تورنمنت های بزرگ کمی متفاوت است.”

ذهنیت تیم به خوبی با آن سازگار خواهد شد و این چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم.

ما سعی می‌کنیم خیلی جلوتر فکر نکنیم، اما مطمئناً (برنده شدن در مسابقات) رویا و هدف ما است. تورنمنت سختی خواهد بود، ما باید برای آن آماده شویم اما برای رسیدن به آن واقعا هیجان‌زده هستیم. رفتن.”

انگلیس نیز در گروه B به مصاف آمریکا و ولز خواهد رفت.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا