دانش و فناوریموبایل و تبلت

هر آنچه که تاکنون درباره فصل 6 می دانیم

(جیب پرز) – در دستمالی برای ارائه یک درام تلویزیونی متقاعد کننده در مورد نیروهای دریایی ایالات متحده، این تیم SEAL است که درجه را کسب کرده است و دیگران – مانند History’s Six – داوطلبانه شرکت کرده اند.

SEAL Team Six پس از حمله بن لادن در سال 2011 در کانون توجه قرار گرفت، اما برای سال‌ها از موقعیتی افسانه‌ای برخوردار بوده است. با نام فنی گروه توسعه جنگ ویژه نیروی دریایی ایالات متحده (DEVGRU)، در تصویر روی صفحه در تیم SEAL هیچ کمبودی وجود ندارد.

با حضور David Boreanaz – بله، فرشته از Buffy the Vampire Slayer – به عنوان Master Chief Jason Hayes، فصل 5 همه چیز را در تعادل گذاشت. پس تیم SEAL چارلی مایک خواهد کرد؟

در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید، چگونه می توانید به عقب برگردید و همه چیزهایی که انتظار دارید.

آیا فصل 6 تیم SEAL وجود دارد؟

بله، فصل 6 تایید شده است. در 1 فوریه توسط Paramount+ تایید شد.

فیلم SEAL Team هم نیست؟

آن هم مثبت است. در 15 فوریه 2022، استودیو CBS اعلام کرد که قرار است یک فیلم مستقل برای مجموعه تلویزیونی تیم SEAL تولید کند.

پس از انتقال تیم SEAL از CBS به پلتفرم استریم، این یک انحصاری برای Paramount+ خواهد بود و به نظر می‌رسد هدف جذب مشترکین بیشتر به Paramount+ با این نوع محتوا است.

خبر خوب این است که فیلم از همان تیم سریال تلویزیونی ساخته می شود، اما ما در حال حاضر نمی دانیم که آنها چگونه تعامل خواهند کرد. برخی گمانه زنی ها وجود دارد مبنی بر اینکه فیلم رویدادهای پایان فصل 5 را به یک دوره جدید مرتبط می کند و به سریال این فرصت را می دهد که شخصیت های جدیدی را معرفی کند.

این تا حدودی از جمله بیانیه ای ناشی می شود که می گوید CBS “جهان داستان سرایی را گسترش می دهد”، اگرچه ممکن است به سادگی اشاره ای به این واقعیت باشد که محتوای تیم SEAL را در قالبی متفاوت منتشر می کند.

تاریخ انتشار فصل 6 تیم SEAL چیست؟

که ما نمی دانیم. ما همچنین نمی دانیم تاریخ اکران این فیلم چه زمانی است و نمی دانیم کدام یک اول خواهد شد.

بدیهی است که هر کدام که اول منتشر شود، سردرگمی در مورد چگونگی بازگشایی طرح را برطرف می کند، مگر اینکه کل ماجرا یک طرح جانبی یا فلاش بک باشد، نه یک تداوم خطی.

در مورد تنها تایید فعالیت بود پست در اینستاگرام از دیوید بوریناز که گفت در 28 مارس به استودیوی SEAL Team – اکنون حذف شده است.

بازیگران فصل 6 تیم SEAL چیست؟

باز هم ناشناخته است، اما اعتقاد بر این است که مکس تیریوت – کلی اسپنسر – آنجا خواهد بود. طبق مهلت. اما با پروژه دیگری – Fire Country – که در آن Thieriot بازیگر و تهیه کننده خواهد بود، زمان حضور این شخصیت در تیم SEAL ممکن است محدود شود.

انتظار می رود دیگر ستاره های بزرگ – از جمله خود Boreanaz – بازگردند. جسیکا پر (مندی الیس)، نیل براون جونیور (ری پری)، ای جی باکلی (سانی کوین) و تونی تراکس (لیزا دیویس) در نقش های اصلی از جمله این نقش ها هستند.

با این حال، با توجه به اینکه فصل 5 چگونه به پایان رسید، از نظر روایت داستان با یک صخره هنگری روبرو هستیم.

در مورد فیلم، باز هم نمی دانیم چه کسی در کجا نقش خواهد داشت.


بهترین دستگاه پخش برای تلویزیون شما چیست؟ توصیه برتر ما این است Amazon Fire TV Stick 4K Max. همچنین عالی هستند Google Chromecast با Google TV، Roku Express 4K، Apple TV 4K و Amazon Fire TV Stick.


داستان فصل 6 تیم SEAL چگونه خواهد بود؟

همانطور که گفتیم، نمی دانیم فصل 6 یا فیلم چگونه به هم می پیوندد. در حال حاضر جزئیات خاصی در مورد چگونگی گسترش داستان وجود ندارد، بنابراین بهترین کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که حدس بزنیم. وجود دارد اسپویلرهای زیر، پس اگر فصل 5 را تمام نکرده اید، پس بروید و چیز دیگری بخوانید.

فصل 5 به طور ناگهانی به پایان می رسد. با پخش 14 قسمتی به جای 22 (برای دو فصل اول)، 20 (فصل 3) و 16 (فصل 4)، این احساس وجود دارد که همه چیز به نوعی قطع شده است.

و دقیقاً همان جایی است که ما تیم براوو را روی زمین در مالی ترک کردیم و آر پی جی در کمین بر سر آنها بارید.

اگر تیم SEAL می خواست در یک شعله شکوه بیرون برود، مطمئناً این نقطه پایانی برای خط داستانی خواهد بود، اما تایید فیلم و فصل 6 به ما می گوید که یک نفر – چیزی – زنده می ماند.

با گفتن Clay Spenser که می‌خواهد از تیم براوو عقب نشینی کند تا زمان بیشتری را با استلا و نوزاد بگذراند و با اینکه جیسون هیز از سندروم بریچر رنج می‌برد، درها برای تغییر در تیم براوو باز بود.

در خارج از تیم، هیز به تازگی اقداماتی را برای برقراری رابطه خود با مندی الیس انجام داده است، اما اگر این اتفاق نیفتد، هیچ کس که سریال را تماشا می کند شگفت زده نمی شود – داستان فرعی کل تیم SEAL بوده است. در مورد فشاری که بر روابط شخصی تأثیر می گذارد.

در حقیقت، ما نمی‌دانیم نمایش قرار است به کجا برسد – فقط می‌دانیم که رو به جلو است و تیم SEAL مطمئناً چارلی مایک را انجام خواهد داد.

اما به نظر می‌رسد دیوید بوریناز می‌خواهد آن آتش را کمی شعله‌ور کند و تصویری از جیسون هیز را با عنوان “براوو 1 چک کنید. همه ایستگاه‌ها اعلام حضور می‌کنند…” این نوع بررسی رادیویی برای اینکه ببینیم چه کسانی در تیم هنوز کار می‌کنند رایج است. و در تماس – و نشان می دهد که در حالی که جیسون هیز زنده می ماند، دیگران در تیم ممکن است نتوانند. البته، این ممکن است فقط به این دلیل باشد که Boreanaz همه ما را ترول می کند.

چگونه می توانم به تیم SEAL برسم؟

تیم SEAL در ابتدا از شبکه CBS در ایالات متحده و Sky Max در بریتانیا پخش شد. همچنین بر روی پلتفرم‌های مرتبط با هم بوده است، اما با انتقال CBS All Access به Paramount+ در 4 مارس 2021، باید به Paramount+ بروید تا از این اقدام مطلع شوید.

برای کسانی که در بریتانیا هستند، فصل 1-5 تیم SEAL در حال حاضر در دسترس است. اینکه آیا این پلتفرم روی پلتفرم باقی می‌ماند یا با راه‌اندازی در بریتانیا به Paramount+ منتقل می‌شود، باید دید – اما ما انتظار داریم که پلتفرم متعلق به Sky را ترک کند. Paramount+ قرار است در 22 ژوئن 2022 در بریتانیا راه اندازی شود.

نوشته کریس هال
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا