فوتبالورزشی

هشدار سرمربی فرانسه به امباپه: “من به او آزادی می دهم، اما او خواهد داشت…”. اخبار فوتبال

جام جهانی فوتبال در 20 نوامبر در قطر افتتاح می شود و یکی از مدعیان قهرمانی فرانسه مدافع عنوان قهرمانی است. Les Bleus در دوره 2018 مسابقات از یک عملکرد فوق العاده لذت بردند، زمانی که آنها از یک روند شکست ناپذیر لذت بردند و در نهایت کرواسی را 4-2 در فینال شکست دادند. کیلیان امباپه با زدن 4 گل و به ثمر رساندن 4 گل به عنوان بهترین بازیکن جوان این تورنمنت، ستاره رقابت های فوق العاده این تیم در جام جهانی بود. امباپه اکنون 23 ساله یکی از پردرآمدترین فوتبالیست های جهان و یکی از اعضای کلیدی پاری سن ژرمن است. با این حال، دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه پیامی سخت برای ستاره جوان داشت.

دشان، در مورد مهاجم پیش از جام جهانی، گفت که امباپه باید برای هدف جمعی بازی کند – با اشاره به “تعهدات دفاعی” این بازیکن برای فرانسه.

او یک مهاجم است که به آزادی نیاز دارد. من این آزادی را به او خواهم داد. اما او کمتر از همه بازیکنان پشت سرش، هافبک و مدافع، تعهدات دفاعی خواهد داشت. اما در بالاترین سطح، وقتی توپ نداریم، نمی توانیم بازیکنی را از دست بدهیم. تله فوت.

اظهارات سرمربی فرانسه در حالی مطرح می شود که امباپه در موارد متعدد در طول بازی های داخلی و لیگ قهرمانان این تیم، تمایل زیادی به پیگیری تیمش پاری سن ژرمن نشان نداده است.

تیم ملی فرانسه در تاریخ 9 نوامبر با دروازه بان هوگو لوریس در جام جهانی اعلام شد. این تیم دو هافبک معروف نگلو کانته و پل پوگبا را به دلیل مصدومیت از دست خواهد داد و بازیکنانی مانند آدرین رابیو، اورلین چوآمنی، ماتئو گوندوزی و ادواردو کاماوینگا را در پست هافبک در اختیار دارد.

انتظار می رود کریم بنزما برنده توپ طلای امسال در کنار کیلیان امباپه و آنتوان گریزمان هدایت خط حمله فرانسوی را بر عهده بگیرد.

فرانسه مسابقات خود را در جام جهانی 2022 در برابر استرالیا در 22 نوامبر آغاز می کند. این تیم در گروه D با دانمارک و تونس دو تیم دیگر قرار دارند. فرانسه در 26 نوامبر به مصاف دانمارک می رود و سه روز بعد (30 نوامبر) با تونس دیدار خواهد کرد.

این مسابقات با میزبانی قطر در ورزشگاه البیت الخور با اکوادور آغاز می شود.منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا