اکو سیستم

هلساول ، نرم افزار اندروید سبک تغذیه سالم

فوق لیسانس خویش را در حرفه ایجاد اشتغال از مملکت سوئد گرفت، چندین سالی تحت عنوان اسکرام مستر و بسط دهنده تجارت عمل کرد. آن‌گاه به تاءمل این زمین خورد تا استارتاپی در حوزه ای که خودش در پیشین گرفتاری آن را داشت فعال سازی نماید، یعنی مدل تغذیه سلامت.

داشتن تحصیلات دارای ربط و تجربه کاری سبب ساز میلاد استارتاپ هلساول شد.

مقصود هلساول چه است و قرار میباشد به یاری کدام بحران بیاید؟

یکی مشکلاتی که جهان اکنون با آن دست و پنجه قابل انعطاف میکند اختلال چاقی و اضافه وزن و بیماری های ناشی از آن میباشد. مثل دیابت، سرطان، فشارخون و بیماری های قلبی. برای نزاع با این بیماری ها و داشتن یک جامعه سلامت به دور اندیشی احتیاج داریم. ما در هلساول همت داریم که علاوه بر مطلع سازی، در مسیر سالمی همدم اشخاص باشیم. راه‌حل هایی که در بازار مو جود می باشند اکثراً کالری شماری و رژیم های کوتاه دوران می‌باشند که اکثر اوقات سوای دقت به نیاز، عادات روزمره و مختصات آن شخص تجویز می گردند.

در هلساول معتقدیم که کلیه ما چندین عادات روزمره داریم. کارهایی که هر روز اجرا می دهیم، فارغ از اینکه حقیقتاً به آن ها تاءمل کنیم. قهوه صبحگاهی، شیرینی تناول کردن تحت عنوان عصرانه،  ناخنک زدن‌های دیروقت و… . بعضی وقت ها حتی متوجه نمی شویم که‌این عادات را هر روز تکرار می کنیم. ولی متوجه تاثیرات آنان بر روی بدنمان هستیم. متوجه می شویم که مقداری کندتر می شویم، یا این که شلوار جین مان یه خرده تنگ‌خیس گردیده، یا این که قیام کردن از خواب برای ما طاقت فرسا‌ میباشد.

ما در هلساول به دوراندیشی، عادت‌ها و مدل معاش اشخاص اهمیت می دهیم. ما میدانیم که عادت‌ها مواقعی می باشند که تصمیمات اشخاص را صورت می‌دهند، مانند خوراکی که هنگام گرسنگی ناخودآگاه به سمت‌اش می رویم، طرز فعالیت و حتی طرز طعام میل کردن ما. این عادات نیرو محرکه ارتقا و کاهش وزن می باشند که معمولاً به طور ناخودآگاه اعمال میدهیم برای همین هلساول تاکید بسیار متعددی روی آگاهانه خوراک میل کردن دارااست.

مجموعه هلساول از دانش روز جهان، پژوهش ها، مطالعات و دیدگاه‌های خویش برای ساختن اپلیکیشن هلساول به کارگیری نموده است که به مخاطب یاری می‌نماید تا با سلامت معاش کردن آگاهانه و فارغ از استرس به مقصود تن درستی خویش رسد و رژیم های کوتاه بازه زمانی و بی منفعت را کنار بگذارد چون که بازه رژیم‌های طاقت فرسا و کوتاه بازه به نقطه پايان رسیده میباشد. دانش روز عالم تمرکزش را روی مجال‌بندی طعام می‌گذارد. بدین شکل که شما از روش فستینگ (روزه متناوب) می ‌توانید در دوران ‌های‌ مشخص و معلوم به تن خودتان استراحت دهید و خوراک نخورید. بعلاوه، تاکید این دانش روی یک طرز معدود کربوهیدرات ولی مالامال پروتئین و چربی‌های طبیعی میباشد که با این نحوه شما می توانید خواب بهتری داشته باشید، لبریز انرژی باشید و حس سبکی و راحتی نمائید. تغذیه سلامت علاوه بر اینکه به فیزیک ما امداد میکند به مود و هورمون های ما نیز یاری می نماید در واقع به عبارتی گزاره پر اسم و رسم که می گوید: “ما آن چیزی هستیم که می خوریم!”.  تحت عنوان یک دسته، غرض ما این میباشد که اشخاص یک جامعه سلامت خیس و شادتر معاش نمایند. ما معتقدیم روزه متناوب (Intermittent Fasting) و خوراک دوراندیشی (Food Awareness) می تواند تعادل را به دنیا بازگرداند و مصرف بیش تر از حد مواد غذایی را کمتر نماید. تمرکز ما روی تولید شوق و علت و بازگرداندن تندستی به اشخاص میباشد.

هلساول چطور دیده به جهان گشود؟

اینجانب ۱۶ تندرست که بود ما به سوئد مسافرت کردیم او‌لین چیزی که پس از هجرت به دیده اینجانب آمد تفاوت مدل تغذیه‌ای سوئد با کشور‌ایران بود. و این تفاوت آنقدر برای اینجانب چشمگیر بود که در امسال ها هنگامی به کشور ایران مهاجرت میکردم نو متوجه شدم که چقدر فرهنگ وتمدن تغذیه اشتباهی داریم. همین سبب عشق اینجانب به مطالعه درباره‌ی تغذیه شد و این که استارت کردم به آزمون کردن تئوری های تغذیه روز جهان روی خودم. اولی کاری که کردم این بود که مدل زندگیم را معدود کربوهیدرات کردم و آغاز به تحقیق کردم و متوجه شدم که صنعت کربوهیدرات و قند، صنعت کثیفی میباشد برای اینکه تنها بعضا بتوانند پول در بیاورند و انسان ها را مقطعی و لحظه ای ذوق زده نمایند. متوجه شدم که غیروابسته از این که تغذیه از فرهنگ وتمدن و تاریخ یک مرزوبوم صورت می گیرد  مقدار زیاد آن بازیچه شدن ما آدمهاست که آدم برای پول درآوردن خودش را از طبیعت خودش بدور کرده و با این شغل سبب گردیده بیماری های مزمن مثل دیابت نسل به نسل جابجایی داده گردد.  تفاوتی  که خیلی به دیده اینجانب آمد معیار مصرف کربوهیدرات و قند در جمهوری اسلامی ایران بود و همینطور ساعت های غذایی، که معمولاً شام ساعت ۹ شب به آن گاه خورده می‌شود چیزی که در سوئد ساعت شش بعد از ظهر یا این که غایت هفت بعدازظهر خورده می‌گردد. و اینکه زیرا اینجانب دایم در درحال حاضر تحقیق درخصوص تغذیه بودم با انسان های متعددی هم در کشور‌ایران حرف می‌کردم و متوجه شدم که‌این تغذیه اشتباه از ناآگاهی و بعضیً از هم اکنون بد نشآت می گیرد، منظورم تناول کردن های رمانتیک و هیجانی میباشد. یکی از دیگر  از مواقعی که بازدارنده از سلامت میل کردن و بازدارنده از مصرف صیفیجات در جمهوری اسلامی ایران می گردد این میباشد که معمولاً مامان خانواده مسئولیت خوراک پختن را در منزل داراست و معمولاً غذاهای برنجی میپزد و این موضوع سبب ساز میگردد که معمولاً اشخاص راه‌حل ای جز تناول کردن ۲ وعده برنج در روز را نداشته باشند. برای این نقص‌ هم ما اپلیکیشن رسپی و یادگرفتن دادن به اشخاص را داریم.

دسته هلساول چه‌طور صورت گرفت؟

اینجانب و نرم افزار نویس دسته، شایان عراقی، در یک استارتاپ پیش از اینً با هم همکار بودیم که‌این همیاری و غرض اینجانب سبب ساز شد که ما نرم افزار هلساول را فراهم کنیم. درین عصر دسته ما به تدریج صورت گرفت، کسانی به ما اضافه شدند و کسانی با ما انقطاع همیاری کردند تا امروز که ما الان چهار نفر هستیم، دو اپ نویس و یک دارای تخصص تغذیه که تلاشمان بر این میباشد که اشخاص بیشتری را به دسته اضافه کنیم.

مهم‌ترین بحران هلساول چه بود؟ چطور رفع شد؟

مهم‌ترین معضل ما در اولِ فعالیت پباده سازی یک راه‌حل مطلوب برای مشکلی که هلساول می خواهد حل نماید، بود. ما پژوهش ها متعددی از جامعه مقصود اعمال دادیم تا بتوانیم دریابیم که دقیقا چه رویه حلی قادر است برایشان آسانترین و اثرگذار ترین باشد و همچنان هم در حالا تحقیق هستیم تا بتوانیم به شایسته ترین صورت به اشخاص برای تندرست خیس معاش کردن یاری کنیم.

سبک درآمدی هلساول چه چیزی است؟

هلساول از در آغاز به زمان یکسری ماه بدون‌پول بود برای اینکه برایمان اصلی بود که بتوانیم از یوزرها نظرسنجی کنیم و ورژنی که قرار میباشد بابتش پول بگیریم چیزی باشد که یوزرها مایل باشند براش پول بپردازند و حقیقتاً به آنان یاری دهد برای همین نخست بدون‌پول بودیم و فعلا فریمیوم هستیم، یعنی بخشی از برنامه بدون پول میباشد و بخشی از آن برای مخاطب هزینه دارااست.

کدام گروه ها از شما حمایت کردند؟

فعلا تیم هاب شیراز که یکی مطرح ترین عجله دهنده های قطب استان های جنوبی میباشد و با سوئد نیز همیاری دارا هستند ما‌را تحت عنوان یکی گروه‌های زمان شتابدهی پذیرفتند. ما سال جاری در نمایشگاه اینوتکس کمپانی کردیم و از آنجا با شیراز هاب آشنا شدیم.

قرار میباشد از چه دسته هایی امداد بگیرید؟

تصمیم ما موقتیً ادامه همیاری با شیراز هاب میباشد، برای جذب سرمایه نیز از هاب یاری می‌گیریم که زیرمجموعه هم پا اولیه میباشند.

مزیت رقابتی شما با بقیه نرم افزار های مدل معاش و تغذیه چه چیزی است؟

در واقع ما مخالف رژیم به دست آوردن و دایم کالری شمردن هستیم و به ندرت داریم این غرض را در  اپلیکیشن پیاده می‌کنیم. سعی ما بر این است که یک یار و همدم سالمی برای اشخاص باشیم و به آن‌ها گزارش هفتگی از سلامتشان ارائه دهیم، به تدریج توسط هوش تصنعی بتوانیم داده ها اشخاص را بگیریم و چاره های هرچه فردی خیس به یوزرها ارائه دهیم. و یک کدام از دیگر از هدف ها ما این میباشد که در مسیر یک مدل معاش تندرست هم پا اشخاص باشیم و این غرض را با فیچرهای مختلفی که در بازار جان دار نیستند، دنبال خوا‌هیم کرد. مثل زمان سنج فستینگ،  توصیه جایگزین ها، رسپی های آسوده و تندرست، تیپس های روزمره و فیچر هایی برای آگاهانه خوراک تناول کردن.  یکی‌از مواقعی که به آن اشاره نمی‌شود تاثیر تغذیه روی مود و هورمونهای ماست. در واقع تاثیرات روانشناسی طعام روی تن اشخاص. ما در هلساول عملکرد داریم که بتوانیم با فیچرهای آینده از این لحاظ هم یار و همدم اشخاص باشیم زیرا شعار ما در هلساول “جسم تندرست، غذای روح و ذهن میباشد .”

از بازار رقبایتان بگویید:

در بازار ۲ یا این که ۳ تا حریف داریم که به خیر عمل میکنند و یوزرها خویش را دارا هستند. یکی‌از مطرح ترین آن ها کرفس میباشد، البته به‌این خیال که ما بیشتر به سمت هم پا مخاطب بودن، آگاهانه خوراک میل کردن، تاثیرات خوراک روی مود و هورمون ها می رویم  و برای جاری ساختن این فعالیت قصد دیتا روی هم گذاشتن از یوزرها را داریم تا بتوانیم با هوش تصنعی رویه حلهای شل خیس و فردی تری ارائه دهیم از رقبا مسافت می‌گیریم.

چه نرم افزار هایی برای بازارسازی هلساول دارید؟

ما سعی در این داریم که نخستین از کلیه استفاده کننده خویش را به خیر و خوبی شعور کنیم، بعد سعی در این داریم که بتوانیم شایسته ترین چاره را به طور فیچر در نرم‌افزار و همینطور محتوا در شبکه‌های‌مردمی ارائه دهیم.  یکی‌از مواقعی که در فیلد ما جوابگوست الگوسازی از اشخاص غالب دراین باره میباشد که ما سعی در این داریم که محتواهای اینچنینی ساخت و ساز کنیم. مدل تغذیه بشر‌ها بایستی در تناسب با مدل معاش شان باشد و ما کل تلاشمان را می کنیم تا درین بازار جدیدی که قرار میباشد ساخت کنیم تا خواهیم توانست چاره ها را فردی سازی کنیم به همین خیال شعور بدون نقص مخاطب به ما امداد میکند تا بتوانیم این بازار نو را در جمهوری اسلامی ایران ساخت و ساز کنیم.

با اعتنا به همیاری با مرز و بوم سوئد آیا قصد ورود به بازار میان المللی را دارید؟

طبق پژوهش ها ما حتی‌د‌ر بازار میان‌المللی هم خیلی توجهی به تاثیر تغذیه بر روی مود، روح و روانمان نمی‌شود. ما سعی در این داریم که به تدریج بتوانیم با همیاری های فی مابین المللی اپلیکیشن هلساول را در فازهای آینده حتی به لهجه انگلیسی هم در بازار فی مابین‌المللی وارد کنیم.

نرم‌افزار توسعه و گسترش هلساول چه چیزی است؟

یک کدام از اپ های ما پباده سازی مدل معاش برای اشخاص در قبال پرسیدن پرسش از آنهاست و در فازهای جلوتر هنگامی که به بیگ دیتا برسیم قصد ما دادن سولوشن های فردی و بهبود آن‌ها از روش هوش تصنعی و مصنوعی میباشد.

کلام پایانی تان؟

ما با مسئولیت هستیم که مدام داده ها موثق و آپ تو دیت را در چنگ شما در اختیار بگذاریم. در دنیای امروز ما، یک جستجوی بی آلایش در گوگل احتمالاً شما‌را بیشتر نگران می‌نماید تا باخبر. ما برای یاری اینجا هستیم. کل مطالب ما از نوشته ی علمی‌های پذیرش گردیده‌ و آپدیت جهان در مشت شما قرار میگیرد و از غربال متخصصین تغذیه می‌گذرد. چه درباره‌ی تغذیه، چه ساخت عادات تازه و چه تندرست جسمانی، ما با متخصصان هر مسئله همیاری میکنیم تا مهر پذیرش آن‌ها‌را در کل بعد ها به شغل ببریم تا مسافرت تندستی شما ایمن‌خیس از مدام باشد، چون که شما و تن درستی شما برای ما اصلی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا