فوتبالورزشی

همان مشکلات قدیمی برای چلسی جدید در تساوی مقابل فولام | اخبار فوتبال


انزو فرناندز از چلسی در اولین بازی خود درخشید و برخی از چهره های جدید دیگر به پتانسیل آنها اشاره کردند، اما پس از ولخرجی 300 میلیون پوندی (361.53 میلیون دلار) در ژانویه، همان مشکلات بر روی آبی ها در تساوی 0-0 آنها مقابل فولام در روز جمعه سنگینی کرد.

با تنها 22 گل زده در 21 بازی لیگ برتر در این فصل، گراهام پاتر مربی هنوز راهی برای تبدیل ثروت استعدادهای موجود در تیم عظیم خود به ماشین برنده پیدا نکرده است.

فرناندز، قهرمان جام جهانی آرژانتین که این هفته با رکورد بریتانیایی تقریباً 107 میلیون پوندی از بنفیکا خریداری شد، در دقیقه 72 پس از نمایش قدرتمند تکل و پاس نیمه اول، شوت خود را با فاصله کمی به بیرون زد.

دیوید داترو فوفانا، اولین بازیکن همکار، پس از انتقال مهاجم از مولده نروژی به عنوان بازیکن تعویضی، هفت دقیقه بعد یک ضربه تقریباً از خط خارج شد.

نونی مادوکه، ملی پوش نوجوانان انگلیس که برای اولین حضورش برای چلسی پس از امضای قرارداد با آیندهوون، از روی نیمکت به میدان آمد، سرعت و حرکت خود را نشان داد.

اما علیرغم همه هیاهویی که به دلیل خریدهای زنجیره ای توسط مالکان آمریکایی جدید باشگاه در پنجره نقل و انتقالات نیم فصل ایجاد شد، در حالی که چلسی در تلاش برای شکست دادن میهمانان سازمان یافته خود بود، ناامیدی آشنا برای هواداران خانگی وجود داشت.

پاتر – که تحت فشار است تا لغزش چلسی را به وسط جدول برگرداند – به خبرنگاران گفت: “ما در بازی هجومی خود به اندازه کافی برای خلق کارهای بیشتر انجام ندادیم، کاری که باید انجام دهیم.”

آن ذره ارتباط، آن ذره سیالیت، آن ذره فهمی که شما به آن نیاز دارید، کمی کمبود داشتیم.»

“گل تیم”

پاتر می‌گوید قابل درک است که تیم او، با وینینگ، ریس جیمز که از مصدومیت در کنار چهره‌های جدید بازگشته بود، به همه سیلندرها شلیک نمی‌کرد.

اما او گفت مطمئن است که آنها هنوز می توانند در جمع چهار تیم برتر قرار گیرند و در فصل آینده به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنند. چلسی در حال حاضر 9 امتیاز نسبت به منچستریونایتد رده چهارمی که یک بازی پیش رو دارد فاصله دارد.

پاتر گفت: “آنچه که اکنون باید انجام دهیم این است که تیم را جذب کنیم. این چالش است.”

میخائیلو مودریک، بازیکن اوکراینی، یکی دیگر از خریدهای گران قیمت ژانویه از شاختار دونتسک، نتوانست فضایی را که در اولین بازی خود به عنوان بازیکن تعویضی دو هفته پیش مقابل لیورپول داشت، پیدا کند و در نیمه دوم با مادوکه جایگزین شد.

پاتر گفت وینگر از سرماخوردگی رنج می برد.

مارکو سیلوا، سرمربی فولام، تیمش را که در ژانویه 2-1 چلسی را در کریون کوتیج شکست داد، تمجید کرد.

سیلوا گفت: “بازیکنان از همان دقیقه اول خیلی خوب برنامه را درک کردند و خیلی خوب اجرا کردند.”

او به جای نگرانی در مورد ترکیب جدید چلسی، گفت فولام مطمئن شد که فرمی را که آنها را به رتبه ششم جدول رسانده است، حفظ کند.

سرمربی پرتغالی گفت: “تمرکز ما برای صادق بودن بر روی خودمان است… و کارهایی که می توانیم به عنوان یک تیم انجام دهیم.” سازمان ما واقعاً خوب بود و … ما شایسته نتیجه بودیم.»منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا