فوتبالورزشی

هم تیمی سابق زلاتان: “او 40 سال دارد، نه 18. او فقط دوست دارد در مرکز توجه باشد” | اخبار فوتبال

میلان در فصل 2021/22 قهرمان سری آ شد و به انتظار 11 ساله خود برای قهرمانی در لیگ داخلی پایان داد. این تیم با مربیگری استفانو پیولی، با 86 امتیاز در جدول به پایان رسید و دو رقیب سرسخت اینتر را که سال گذشته عنوان قهرمانی را کسب کرده بود، به پایان رساند. میلان در این فصل به نیمه نهایی کوپا ایتالیا نیز رسیده بود، اما در لیگ قهرمانان اروپا بازی ضعیفی را پشت سر گذاشت، جایی که در انتهای گروه خود قرار گرفت.

زلاتان ابراهیموویچ از زمان بازگشتش به میلان در سال 2020 یکی از مهره های اصلی رختکن میلان بوده است. مهاجم سوئدی که به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین مهاجمان این نسل شناخته می شود، در سال 2021 23 بازی برای قهرمان سری آ انجام داد. 22 چون او در طول فصل با مصدومیت های متعدد مبارزه کرد.

در واقع، پس از قهرمانی، ابراهیموویچ در پروفایل رسمی اینستاگرام خود فاش کرده بود که به مدت 6 ماه “بدون ACL در زانوی چپ من” بازی کرد و در تمام مدت تنها توانست 10 بار با این تیم تمرین کند. انتظار می رود ابراهیموویچ با عمل جراحی زانو حداقل 6 تا 7 ماه دیگر از میادین دور بماند.

این مهاجم در طول فصل 8 گل سری آ برای میلان به ثمر رساند و در جریان رژه اتوبوس، ابراهیموویچ به هاکان چالهان اوغلو، هافبک سابق تیم که سال گذشته به طرز بدنامی به اینتر رفت، نگاه کرد. ایبراهیموویچ میکروفون را در دست گرفت و گفت: “هی، برای هاکان پیامی ارسال کن” که باعث تشویق و توهین هواداران میلان به هافبک شد.

چالهان اوغلو اکنون به این حادثه واکنش نشان داده است، زیرا او به دلیل تلاش برای اینکه “مرکز توجه” باشد، به سمت ابراهیموویچ شلیک کرد.

او یک مرد 40 ساله است، نه 18 ساله، بنابراین من در سن او چنین کاری را انجام نمی دهم. او فقط دوست دارد در مرکز توجه باشد. او در این فصل به اسکودتو کمکی نکرد، او به سختی بازی کرد، اما به هر حال تمام تلاش خود را می‌کند تا تمرکز داشته باشد.»

«علاوه بر این، او کسی است که همیشه با من تماس می گیرد، از من می خواهد برای شام یا موتور سواری بیرون بروم. او در کتابش هم درباره من نوشته است. او باید چیزی می نوشت، وگرنه صفحات خالی می شد. صادقانه بگویم، بهتر است اذیت نکنید.»

هافبک ترک در ادامه اظهار داشت که اینتر از میلان “قوی تر” است.

اینتر تیمی بسیار قوی تر از میلان است.

ما دربی را باختیم که در دقیقه 75 بعد از تعویض من و ایوان پریشیچ ناگهان تغییر کرد. ما 1-0 جلو بودیم و سپس 2-1 شکست خوردیم، بنابراین مربی در شکست نقش داشت و من هم به او گفتم.

وی افزود: در نیمه نهایی کوپا ایتالیا، میلان را 3-0 شکست دادیم.منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا