فوتبالورزشی

هند جوان زیر نظر ایگور استیماچ شکل می گیرد | اخبار فوتبال

سونیل چهتری که در ماه اوت 38 ساله خواهد شد، اغلب می گوید که میانگین سنی تیم هند را افزایش می دهد. روز چهارشنبه، زمانی که دو بست او در مرحله نهایی مقدماتی جام ملت‌های آسیا مقابل کامبوج به پیروزی رسید، چتری و گورپریت سینگ ساندو تنها بازیکنان بالای 30 سال در میان 16 بازیکن مورد استفاده سرمربی، ایگور استیماچ بودند. و ساندو در فوریه 30 ساله شد.

تیم 23 ساله استیماچ میانگین سنی 25.9 سال دارد و تنها دو بازیکن دیگر به نام های راهول بهکه و لاکسمیکانت کاتیمانی بالای 30 سال دارند. بهکه 31 سال و کاتیمانی 33 سال دارند. مجروح می شد، میانگین سنی کمتر بود. استیماچ روز چهارشنبه پس از اولین پیروزی خود در هند گفت: “ما جوانانی داریم که می توانند ما را به جلو ببرند.”

استیماچ در زمان خود اولین بازی خود را برای تعدادی از بازیکنان جوان انجام داده است، از جمله مدافعان کناری آکاش میشرا (20) و روشن نائورم (23)، انورعلی مدافع میانی توپ بازی (22)، سورش وانگجام (21) هافبک ها، لیستون کولاکو (23) ) و براندون فرناندز (25). در چند سال گذشته ما رنج بردیم اما چیزهای زیادی نیز به دست آوردیم. و اکنون زمان آن فرا رسیده است که این بازیکنان به میدان بروند. روشن و سورش را به وضوح دیدید که انگار 100 بازی برای تیم ملی دارند. و آکاش نیز. این پسرانی هستند که تا 10 تا 12 سال آینده این پیراهن را خواهند پوشید.»

انور علی، نائورم، میشرا و فرناندز با هر دو پا راحت تیراندازی می کنند. فرناندز یک گل را از راه دور زد که می توانست گل سوم هند باشد و هر دو مدافع کناری، هال کیمهوی، دروازه بان کامبوج را آزمایش کردند. سرمربی گفت: “پسران جوان در موقعیت های حساس که از هر دو پا استفاده می کنند” برای شوت زدن و سانتر بدون کاهش سرعت، “یک چیز عالی است.”

چهتری هفته گذشته گفته بود، وقتی رحیم علی – “او قوی است و می تواند شماره 9 بازی کند” – و سایر بازیکنان جوان بهبود پیدا کنند، به گفته استیماچ “به تیم ملی انرژی می بخشند.”

این 9 نفر در فهرست هند در اینجا نیز بخشی از تیم جام ملت‌های آسیا 2019 بودند به این معنی که علیرغم بازی نکردن در سال 2020 به دلیل کووید-19، این تیم از نظر تجربه کم نیست. در سال 2011، زمانی که باب هاتون هند را برای اولین بار پس از 27 سال به فینال جام ملت های آسیا برد، پایان یک چرخه را رقم زد.

2019 متفاوت بود و اگر هند واجد شرایط باشد، نسخه بعدی نیز متفاوت خواهد بود. از الان تا فینال، این بازیکنان حداقل یک فصل دیگر از سوپرلیگ هند و به امید خدا چند بازیکن بین المللی خواهند داشت. بسیاری از آنها باید در چرخه مقدماتی برای نسخه 2027 نیز بازی کنند.

“این دوباره سونیل است”

هند که به بازی با تیم‌هایی که باید بازی را با آن‌ها انجام دهند عادت نداشت، پاس‌های نهایی با کیفیت در استادیوم سالت لیک نداشت. استیماک گفت: “چیزهای زیادی برای بهبود وجود دارد.” در میان آنها کمبود گلزن مهم است. او گفت: «دوباره سونیل است. “دیگران تلاش می کنند اما راهی پیدا نمی کنند. بنابراین من از لیستون، اودانتا (سینگ)، از مانویر، آشیق (کورونیان)، سهال (عبدالصمد) انتظار گلزنی دارم. بازیکنان هجومی ذکر شده، طبق وب سایت داده transfermarkt، در مجموع 15 گل در مجموع 118 گل به ثمر رسیده اند.

استیماچ گفت که او چهتری را جایگزین کرده است نه فقط به این دلیل که کاپیتان در حال رزرو بود، بلکه برای اینکه به تیم فرصت دهد بدون او بازی کند. آنها باید یاد بگیرند که بدون او بازی کنند و این فرصت خوبی بود تا نیم ساعت به آنها فرصت بدهیم. چهتری که روز چهارشنبه هشتاد و دومین گل ملی خود را به ثمر رساند، در دقیقه 68 جای خود را به کورونیان داد.منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا