ارز دیجیتالاقتصادی

هند در بازی NFT در جهان پیشتاز است، تعداد بازیکنان P2E کمتر در کشورهای غربی – Metaverse Bitcoin News

هند پیشرو جهانی در بازی های توکن غیرقابل تعویض (NFT) است، در حالی که تعداد بازیکنان بازی برای کسب درآمد (P2E) در کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده و فرانسه به طور قابل توجهی کمتر از بسیاری از سایر نقاط جهان است. آخرین داده های Finder نشان داده است.

افراد بیشتری برای بازی در آینده برنامه ریزی می کنند

بر اساس آخرین آمار بازی های NFT Finder، هند کشوری است که بیشترین تعداد پاسخ دهندگان (34٪) را دارد که بازی P2E را انجام داده اند. هنگ کنگ با 29 درصد در رتبه بعدی قرار دارد در حالی که امارات متحده عربی با 27 درصد در رتبه سوم قرار دارد.

مطالعه: هند در بازی NFT در جهان پیشتاز است، تعداد بازیکنان P2E کمتر در کشورهای غربی

در حالی که به نظر می‌رسد محبوبیت بازی‌های P2E رو به افزایش است، داده‌های Finder ظاهراً تمایزی را در سطح علاقه بین پاسخ‌دهندگان از کشورهای غربی و سایر نقاط جهان نشان می‌دهد. برای نشان دادن، در ایالات متحده، جایی که نزدیک به 14٪ از پاسخ دهندگان گفتند که می دانند P2E چیست، تنها 9.4٪ حداقل یک بازی انجام دادند. تنها 4.3 درصد از پاسخ دهندگان در سوئد اعتراف کردند که بازی کرده اند.

با این حال، در مطالعه در جایی که Finder به دنبال تعیین عادات بازی NFT کاربران اینترنت در 26 کشور بود، شرکت تحقیقاتی گفت که دریافته است که پاسخ دهندگان بیشتری در ایالات متحده قصد دارند در آینده بازی کنند. Finder با اشاره به مقیاس رشد مورد انتظار در تعداد ساکنان ایالات متحده که قصد دارند در آینده بازی های P2E را انجام دهند، گفت:

انتظار می رود این رقم تا پایان سال 2022 به 1.8 برابر افزایش یابد و درصد مردم در ایالات متحده به 16.5 درصد برسد.

در فرانسه که تنها 6 درصد از پاسخ دهندگان بازی P2E را انجام داده اند، انتظار می رود این رقم به 15 درصد افزایش یابد. دیگر جابجایی های بزرگ پرو (از 13 درصد به 29 درصد) و اسپانیا (8 درصد به 17 درصد) هستند.

نیجریه پیشتاز آفریقاست

در همین حال، این نظرسنجی همچنین نشان داد که پاسخ دهندگان زیر 35 سال پیشرو در بازی های NFT هستند. هند دوباره با 41.7 درصد در این رده پیشتاز است در حالی که آلمان، سوئد و فرانسه همگی کمتر از 10 درصد دارند.

در آفریقا، تنها پاسخ دهندگان از دو کشور – یعنی نیجریه و آفریقای جنوبی – در این مطالعه شرکت کردند. در نیجریه، 16 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که یک بازی P2E بازی کرده اند و 16.9 درصد دیگر نیز قصد دارند در آینده این کار را انجام دهند. در آفریقای جنوبی، حدود 10.2٪ گفتند که یک بازی NFT بازی کرده اند در حالی که 10.6٪ قصد دارند در آینده همین کار را انجام دهند.

افکار خود را در مورد این داستان چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

هند در بازی NFT در جهان پیشتاز است، تعداد بازیکنان P2E کمتر در کشورهای غربی - Metaverse Bitcoin News

ترنس زیموارا

ترنس زیموارا روزنامه‌نگار، نویسنده و نویسنده برنده جایزه زیمبابوه است. او در مورد مشکلات اقتصادی برخی از کشورهای آفریقایی و همچنین اینکه چگونه ارزهای دیجیتال می توانند راه فرار را برای آفریقایی ها فراهم کنند، مطالب زیادی نوشته است.


اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا