کار آفرینی و استارتاپ

هنوز خبرهای خوبی برای راه اندازی نرم افزار وجود دارد – TechCrunch

استارت آپ 2022 بازار ممکن است شبیه یک خرابه قطار به آرامی در حال آشکار شدن باشد، اما خبرهای خوبی برای یافتن وجود دارد – به شرطی که مایل باشید دیدگاه بلندمدتی داشته باشید.

مطمئناً اخراج استارت‌آپ‌ها در حال افزایش است، سرمایه‌گذاری خطرپذیر کند می‌شود و بازار سهام یک آشفتگی داغ است. با این حال، در زیر هر ضربات منفی منفی، مثبت‌تر از آنچه انتظار دارید وجود دارد. و استخراج یک قطعه دیگر از به روز رسانی ابر سه ماهه اخیر Battery Venture، رستگاران تاریخ را نادیده می گیرند.

پس این آخر هفته خوب، بیایید آفتاب را در میان ابرها پیدا کنیم. آن را دریافت کنید؟ ابرها خوب، دیگر خبری از شوخی های پدر SaaS نیست. برای کار:

بنیانگذاران، در اینجا خبر خوب نرم افزار است

خبر خوب نوعی از اخبار بد است و اغلب به لطف مقایسه های تاریخی مثبت است. مطمئنا، این یک خبر خوب است مرتب سازی، اما به هر حال خوش آمدید:

  • خبر بد: اخراج استارتاپ ها در حال افزایش است.
  • خبر خوب: بسیار کمتر از اوایل سال 2020.

مانند Homebrew’s Hunter Walk اشاره کرد اخیراً در وبلاگ شخصی او، اخراج استارت‌آپ‌ها در ماه گذشته به حداکثر محلی رسید و به 16000 رسید و تغییر می‌کند. ردیاب Layoffs.FYI. با توجه به اینکه همان سرویس داده در طول دوره رونق سرمایه گذاری Q3-Q4 به طور موثر اخراج راه اندازی صفر را ثبت کرد، این رقم بد است. ولی! همچنین بدتر از آسیبی است که استارت آپ ها در اوایل سال 2020 متحمل شدند.

برای مثال، اخراج استارت‌آپ‌ها در مارس 2020 به نزدیک به 10000 نفر رسید. و سپس برای ماه‌ها داغ ماندند و بیش از 25000 مورد در آوریل و می همان سال ثبت شد. تنها 70 رویداد انفرادی تعلیق استارت‌آپ توسط Layoffs.FYI در ماه مه 2022 ثبت شد که بسیار کمتر از بیش از 100 رویداد در ماه ثبت شده از مارس تا می 2020 است.

از منظر کاهش کارکنان استارت‌آپ، اوضاع بدتر از اواخر سال 2021 است، اما ما در اینجا به سختی رکوردی را ثبت می‌کنیم، حتی فقط به داده‌های اخیر نگاه می‌کنیم.

  • خبر بد: سرمایه گذاری خطرپذیر کند می شود.
  • خبر خوب: از سطوح رکورد تاریخی.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا