فوتبالورزشی

هواداران مقابل جی اف: فوتبالیست جولیان آلوارز چه کسی را انتخاب خواهد کرد؟ | اخبار فوتبال

جولیان آلوارز، بازیکن فوتبال آرژانتینی ممکن است با تیمش جام جهانی 2022 را بالای سر ببرد، اما آیا او هم قلب ها را به دست می آورد؟ این سوال از آنجا مطرح می شود که طرفدارانش از این ورزشکار می خواهند از طریق یک دادخواست آنلاین به نام جولیان، مری جین را ترک کند، از دوست دختر قدیمی خود، ماریا امیلیا فررو جدا شود. جنون فوتبال دست کم گرفته نمی شود زیرا این طومار تاکنون بیش از 20000 امضا دریافت کرده است!

تعجب می کنید که چه چیزی باعث سر و صدا شد؟ فلاش بک به زمانی که فررو آلوارز را از کلیک کردن سلفی و امضا برای طرفداران جوان، در حالی که این زوج در 24 دسامبر از شهر خود دیدن می کردند، منع کرد. احتمالا برای جشن کریسمس و هواداران فوتبال در سرتاسر جهان خشم خود را نسبت به رفتار فررو نشان داده اند. به دنبال واکنش های شدید، در 30 دسامبر 2022، فررو در استوری اینستاگرام خود عذرخواهی کرد. در بیانیه ترجمه شده از اسپانیایی آمده است: «قبل از رفتن ما، جولی برای احوالپرسی از پسرها بیرون رفت و تصمیم گرفت یک عکس دسته جمعی بگیرد تا همه بتوانند آن خاطره خوب را بگیرند. من فقط سعی کردم آن را سازماندهی کنم. من عذرخواهی می کنم اگر واکنش من بهترین نبود، امیدوارم متوجه شده باشید.»

در میان هواداران فوتبال مستقر در NCR، برخی این طومار ضد فررو را امضا کرده اند. “وقتی ویدیو را دیدم، احساس کردم چه اب***هی! آخیل پیلای، نویسنده 30 ساله اهل دهلی، می‌گوید: «این بسیار بر خلاف روح ورزش است.»

برداشتی از ویدیوی ویروسی که فررو را نشان می‌دهد که کودکان را از گرفتن امضا از آلوارز خودداری می‌کند. (توییتر)

اما هواداران هنوز امید خود را به این طومار بسته اند تا جدیدترین عزیز فوتبالی آنها از فررو جدا شود. پیلای می افزاید که تقریباً به محض دیدن طومار آن را امضا کرد و توضیح داد: «تعداد هواداران جهانی دلیل اصلی این است که قهرمانی آرژانتین در جام جهانی با چنین شور و شوق جشن گرفته شد. ممانعت از ملاقات طرفداران جوان با معبودشان واقعاً مذموم است.»

ویمال ویجایان، علاقه‌مند به ورزش، که با دوستانش مسابقات فیفا را تماشا می‌کرد، احساس می‌کند که این رابطه سمی به نظر می‌رسد. ویجایان مستقر در نویدا با کنایه می گوید: «گویی او می ترسد که معامله بزرگتر از او باشد و تمام تلاشش را می کند تا آلوارز را از درک آن باز دارد. اینکه روابط سمی بد هستند، مهم نیست که چه کاری انجام می دهید یا اهل کجا هستید. او می تواند بهتر از این کار کند. هیچ ورزشکاری نباید اینطور بیننده ای را ناامید می کرد.»

آلوارز و فررو هر دو اهل کالچین آرژانتین هستند. (عکس: اینستاگرام)
آلوارز و فررو هر دو اهل کالچین آرژانتین هستند. (عکس: اینستاگرام)

از سوی دیگر برخی از هواداران نیز احساس می کنند که واکنش فررو موجه بوده است. “زمانی که این حادثه اتفاق افتاد، این زوج برای اوقات فراغت خانوادگی به زادگاه خود می‌رفتند و فررو تنها درخواست‌های فردی را رد کرد و به جای آن درخواست عکس گروهی کرد. بنابراین، واکنش قابل درک است.

به همین ترتیب، مالیکا شارما، یک متعصب فوتبال اهل گوروگرام، می گوید: «این طومار مضحک است! ما او را به خاطر مهارت های فوتبالی اش دوست داریم، چرا باید در مورد اینکه با چه کسی قرار ملاقات می کند، نظر داشته باشیم؟ هواداران نمی توانند زندگی شخصی بت های خود را دیکته کنند.”

توییت های نویسنده @کریتی کامبیری

برای داستان های بیشتر دنبال کنید فیس بوک و توییتر
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا