فرهنگی و هنریمیراث و گردشگری

هوای استان تهران بارانی می‌شود

به گزارش خبرگزاری پرتو، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی، آسمان امروز (26 مهر) استان تهران صاف یا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود. از ظهر فردا (28 مهرماه) با نفوذ سامانه بارشی به تدریج افزایش ابر و در برخی نقاط گاهی نسبتاً شدید تا وزش باد شدید به ویژه در جنوب و غرب استان با احتمال گرد و خاک موقت و از بعدازظهر تا صبح چهارشنبه (29 تا 30 مهرماه) در برخی ساعات در ارتفاعات و نیمه شمالی استان بارش باران و برف گاهی باران همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود. در این مدت بارش پراکنده باران در نیمه جنوبی استان دور از انتظار نیست.

از چهارشنبه تا جمعه (18 تا 30 مهرماه) کاهش محسوس دما به طور میانگین 5 تا 8 درجه سانتیگراد و از پنجشنبه شب تا ظهر جمعه (30 تا 30 مهرماه) در ارتفاعات گاهی مه خفیف پیش بینی می شود. .

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 29 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۸ مهر) نیمه ابری و وزش باد و در بعدازظهر نیمه ابری و گاهی شدید خواهد بود. دمای هوای تهران در این روز با بیشینه و کمینه دمای 22 و 12 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

آسمان پایتخت پس فردا (30 مهر) نیمه ابری، کم کم ابری، گاهی همراه با بارش باران و وزش باد و دمای هوا در گرم ترین و سردترین زمان به 18 و 11 درجه سانتی گراد می رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا