کار آفرینی و استارتاپ

والمارت 200 کارمند شرکت را اخراج می کند و می گوید به استخدام در “حوزه های کلیدی” ادامه می دهد – TechCrunch

به گفته یکی از افراد آشنا به توسعه، والمارت روز چهارشنبه در بحبوحه رکود اقتصادی و افزایش تورم، تقریباً 200 کارمند شرکت را ترک کرد. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که این اخراج ها بخشی از به روز رسانی ساختار آن است. ماه گذشته، شرکت سه ماهه دوم و راهنمای سود سالانه خود را کاهش داد و گفت که مردم به دلیل تورم کمتر برای اقلامی مانند الکترونیک هزینه می کنند.

این غول خرده فروشی بیش از 1.6 میلیون نفر را در فروشگاه ها و زنجیره تامین خود در ایالات متحده استخدام می کند – این کارگران تحت تأثیر این اخراج ها قرار نگرفتند. گزارشی از بلومبرگ اشاره کرد که کاهش مشاغل بر مردم در تجارت و تحویل آخرین مایل تأثیر گذاشته است.

ما ساختار خود را به روز می کنیم و نقش های منتخب را توسعه می دهیم تا شفافیت و موقعیت بهتر شرکت را برای آینده ای قوی ارائه دهیم. در عین حال، ما در حال سرمایه‌گذاری بیشتر در زمینه‌های کلیدی مانند تجارت الکترونیک، فناوری، سلامت و تندرستی، زنجیره تامین و فروش تبلیغات و ایجاد نقش‌های جدید برای حمایت از تعداد فزاینده خدمات خود برای مشتریان، تامین‌کنندگان و کسب‌وکار خود هستیم. یک سخنگوی Walmart در بیانیه ای گفت.

در حالی که این شرکت گفت که در حال ایجاد نقش های جدید در تجارت الکترونیک و فناوری است، مشخص نکرد که چه تعداد نقش ایجاد خواهد شد.

افزایش تورم بر دیگر غول‌های خرده‌فروشی مانند هدف و بهترین خرید با هر دو کاهش اهداف سود در چند ماه گذشته. آمازون در نتایج درآمد ماه ژوئن خود فاش کرد که آن را کاهش داده است نیروی کار جهانی توسط نزدیک به 100000 نفر تقریباً 6 درصد کاهش داشته است.

اخبار اخراج والمارت درست قبل از اینکه دولت قرار است داده های مربوط به ایجاد شغل برای ماه جولای را منتشر کند منتشر می شود. تحلیلگران تخمین زدن این داده ها نشان می دهد که 250,000 شغل غیرکشاورزی در ماه گذشته اضافه شده است که کمتر از 372,000 شغل اضافه شده در ژوئن است.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا