ارز دیجیتالاقتصادی

وام دهنده اکنون 340،000 دلار NFT متعلق به وام پرداخت نشده توسط BTC Peers دارد


وام دهنده اکنون 340،000 دلار NFT متعلق به یک وام پرداخت نشده دارد

در یک رویداد بسیار جالب ، وام دهندگان رمزنگاری اکنون 340،000 دلار ثروتمندتر هستند ، زیرا وام گیرنده در بازپرداخت وام تحت حمایت NFT که سه ماه پیش گرفته بود ناکام ماند.

گردآورنده NFT 3.5 ETH (در حال حاضر به ارزش 12،600 دلار) از پلت فرم NFTfi وام گرفت و یک NFT “Elevated Deconstructions” را که بخشی از مجموعه Art Blocks Cured است ، به عنوان وثیقه قرار داد. NFT Elevated Deconstructions در زمان معامله در حدود 11ETH (39،600 دلار) فروخته شد.

از آن زمان ، ارزش این NFT ها به دلیل تأییدهای Punk 6529 (حساب توییتر (NYSE :) که توسط صاحب آن CryptoPunk اداره می شود) و Cozomo de ‘Medici (خواننده رپ آمریکایی اسنوپ داگ) افزایش یافته است. آنها مدت کوتاهی پس از قرارداد وام به قیمت 85 – 200 ETH (306،000 دلار – 720،000 دلار) فروخته شدند.

سلب مسئولیت: رسانه فیوژن مایلم به شما یادآوری کنم که داده های موجود در این وب سایت الزاماً زمان واقعی و دقیق نیستند. همه CFD ها (سهام ، شاخص ها ، معاملات آتی) و فارکس توسط صرافی ها ارائه نمی شوند بلکه توسط سازندگان بازار ارائه می شوند و بنابراین ممکن است قیمت ها دقیق نباشند و با قیمت واقعی بازار متفاوت باشند ، به این معنی که قیمت ها نشانه ای هستند و برای اهداف تجاری مناسب نیستند. بنابراین Fusion Media هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان معاملاتی که ممکن است در نتیجه استفاده از این داده ها متحمل شوید ، ندارد.

رسانه فیوژن یا هر کسی که با Fusion Media درگیر است هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از اتکا به اطلاعات شامل داده ها ، نقل قول ها ، نمودارها و سیگنال های خرید/فروش موجود در این وب سایت را نمی پذیرد. لطفاً در مورد خطرات و هزینه های مربوط به داد و ستد بازارهای مالی به طور کامل آگاه باشید ، زیرا این یکی از خطرناک ترین شکل های سرمایه گذاری ممکن است.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا