فوتبالورزشی

وستهم با پیروزی در کریستال پالاس به چهار تیم برتر ادامه داد | اخبار فوتبال

وستهام یونایتد سال جدید را مانند سال گذشته آغاز کرد و با پیروزی چشمگیر خارج از خانه در روز شنبه در لیگ برتر کریستال پالاس را 3-2 شکست داد.

مانوئل لانزینی دو بار در سلهورست پارک گلزنی کرد، قبل از یک مسابقه دیرهنگام از تیم میزبان با دو گل دیرهنگام، در حالی که وستهام رده پنجمی با فاصله کمی از آرسنال رده چهارمی فاصله داشت.

دو گل در دقایق پایانی بازی حداقل باعث شد تا پالاس به خاطر نمایشی مثبت پس از آن که در وقت استراحت 3-0 با وجود ایجاد موقعیت‌های متعدد، به میدان رفت، پاداشی به همراه آورد.

وستهام 34 امتیازی است، یک امتیاز بیشتر از تاتنهام و سه امتیاز از منچستریونایتد، اگرچه هر دو تیم دو بازی در پیش دارند.

شاگردان دیوید مویس، بسته شگفت‌انگیز فصل، در دقیقه 22 با ضربه زدن به مایکل آنتونیو پیش افتادند و سانتری زیبا از سعید بنراهما را به خانه زد.

سه دقیقه بعد، چکش ها با پایان فوق العاده لانزینی که توپ را به پای چپ او فرستاد و پس از کار خوب دکلان رایس به خانه رفت، نتیجه را 2-0 کردند.

لانزینی درست قبل از پایان وقت استراحت، بازی را به 3 رساند و پس از بررسی VAR نشان داد که لوکا میلیوویویچ در محوطه جریمه بازی کرده است، پنالتی را به گل رساند.

پالاس در دقیقه 83 زمانی که اودسون ادوارد حرکتی را انجام داد، به گل رسید تا در یک پاس خوب از تعویضی مایکل اولیس که در دقیقه 90 با یک ضربه ایستگاهی خود را به ثمر رساند.

شاگردان پاتریک ویرا در نیمه اول دو بار به چوب ضربه زدند و از مالکیت عمده برخوردار بودند و آنتونیو در تمجید از پالاس سخاوتمندانه بود.

او گفت: “با انصاف در این فصل کریستال پالاس فوتبال باورنکردنی بازی می کند. شیوه بازی آنها با کیفیت است.”

آنها در تمام بازی‌ها دنبال ما بودند، اما وقتی فرصت‌ها برای ما کم شد، از آنها استفاده کردیم. آنها موفق شدند دو را به دست بیاورند و ما مجبور شدیم مقاومت کنیم. فشاری که آنها به ما وارد کردند را دیدید، اما ما توانستیم مقاومت کنیم و سه امتیاز برای شروع بازی است. سال” وی افزود.

دیدار دو طرف در ماه اوت با نتیجه 2-2 به پایان رسید و یواخیم اندرسن مدافع پالاس گفت که گرفتن نتیجه سخت است.

او گفت: “ما اکنون دو بار با وستهم بازی کرده ایم و هر دو بار بر آنها مسلط بوده ایم. من فکر می کنم باید این بازی را آسان ببریم. آنها دو موقعیت و یک پنالتی داشتند که پنالتی نیست. ما باید این بازی را ببریم.” .

این داستان از فید آژانس سیمی بدون تغییر در متن منتشر شده است.

.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا