ارز دیجیتالاقتصادی

وکیل استدلال خود را در مورد اینکه چرا XRP یک امنیت نیست بیان می کندبه گفته جرمی هوگان، شریک شرکت حقوقی هوگان، XRP (XRP) ریپل یک اوراق بهادار نیست، زیرا با تعریف «قرارداد سرمایه‌گذاری»، «تنها» تعریف قانونی که «احتمالاً» می‌تواند مناسب باشد، مطابقت ندارد. و هوگان.

در یک سری از توییت ها در 9 آوریل، هوگان توضیح داد که به نظر او، XRP تنها می‌تواند تحت تعریف «قرارداد سرمایه‌گذاری» یک اوراق بهادار در نظر گرفته شود، زیرا با سایر تعاریف یک اوراق بهادار مانند سهام یا اوراق قرضه مطابقت ندارد.

با این حال، هوگان استدلال می کند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یک قرارداد سرمایه گذاری ضمنی یا صریح را در شکایت خود علیه ریپل نشان نداده است.

هوگان اظهار داشت: «در عوض این استدلال می‌کند که قرارداد خرید تنها چیزی است که لازم است – و این تنها چیزی است که ثابت می‌کند.

“اما این استدلال “سرمایه گذاری” را از “قرارداد” به عنوان یک خرید ساده، بدون بیشتر، پاره می کند. [there] نمی تواند یک “قرارداد سرمایه گذاری” باشد، بلکه فقط یک سرمایه گذاری است (مانند خرید یک اونس طلا) زیرا هیچ تعهدی برای ریپل برای انجام کاری جز انتقال دارایی وجود ندارد.”

SEC در دسامبر 2020 شکایتی را آغاز کرد و ادعا کرد که ریپل به طور غیرقانونی توکن XRP خود را به عنوان یک امنیت ثبت نشده فروخته است.

ریپل مدت‌ها با این ادعا مخالفت می‌کند و استدلال می‌کند که XRP یک قرارداد سرمایه‌گذاری تحت آزمون Howey نیست – آزمونی قانونی که برای تعیین اینکه آیا یک معامله واجد شرایط قرارداد سرمایه‌گذاری است یا خیر. این آزمون در سال 1946 توسط دادگاه عالی ایالات متحده در پرونده SEC v. WJ تأسیس شد.

هوگان همچنین استدلال می‌کند که تمام موارد «آسمان آبی»، که مورد هاوی برای تعریف «قرارداد سرمایه‌گذاری» به آنها تکیه می‌کند، شامل نوعی قرارداد در رابطه با سرمایه‌گذاری است.

مربوط: مدیر عامل Ripple: شکایت XRP تا ژوئن حل شد، SEC رفتار “شرم آور”

«در واقع، چگونه یک شخص می‌تواند «معقولانه» به یک پیشنهادکننده اعتماد کند تا برای او سود کسب کند، در حالی که در صورت عدم موفقیت آن پیشنهاد دهنده، مراجع قانونی ندارند؟» او گفت.

“آنها نمی توانند. حتی آزمون چهار قسمتی که اغلب نقل قول می شود نشان می دهد که نوعی “قرارداد” مورد نیاز است.”

هوگان می گوید که موضوع اصلی این نیست که آیا ریپل از پول فروش XRP برای تأمین مالی کسب و کار خود استفاده کرده است یا خیر، بلکه اگر SEC ثابت کرده باشد که بین خریداران ریپل و XRP «قرارداد» ضمنی یا صریح در رابطه با «سرمایه گذاری» آنها وجود داشته است. “

هوگان ادعا کرد: «هیچ قراردادی وجود نداشت.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟