فوتبالورزشی

وینیسیوس دوباره مورد هدف قرار گرفت زیرا سویا طرفدار خود را به دلیل “رفتار نژادپرستانه” در بازی رئال مادرید اخراج کرد | اخبار فوتبال


سویا در بیانیه‌ای مشخص نکرد که این رفتار چه بوده است، یا نام هدف مورد نظر را ذکر نکرده است، اما ستاره مادریدی که سیاه‌پوست است، بعداً در رسانه‌های اجتماعی درباره اینکه در بازی روز شنبه مورد نژادپرستی قرار گرفته است، پست کرد.

تصویر HT

وینیسیوس که مرتباً با توهین نژادپرستانه طرفداران رقیب روبرو بوده است، گفت که این یک قسمت غم انگیز دیگر برای فوتبال اسپانیا بود.

بیانیه سویا اندکی پس از تساوی 1-1 مقابل مادرید در استادیوم سانچز پیژوان در سویا منتشر شد.

سویا گفت که “هر گونه رفتار بیگانه هراسانه و نژادپرستانه را محکوم می کند، حتی یک مورد منفرد، مانند این مورد، و تمایل خود را برای همکاری با مقامات برای ریشه کن کردن این نگرش ها ابراز می کند.” این هوادار “معرض انضباطی شدید داخلی باشگاه خواهد شد.” پروتکل ها و عضویت آنها لغو شود.»

وینیسیوس مهاجم برزیلی واکنش سویا را تحسین کرد اما گفت که مقامات اسپانیایی باید کارهای بیشتری انجام دهند.

وینیسیوس گفت: “به سویا بابت موقعیت یابی سریع و پنالتی در یک قسمت غم انگیز دیگر برای فوتبال اسپانیا تبریک می گویم.”

متأسفانه من به ویدئویی از یک اقدام نژادپرستانه دیگر در بازی این شنبه دسترسی دارم که این بار توسط یک کودک انجام شده است. خیلی غمگین است که کسی نیست که او را آموزش دهد. من برای آموزش شهروندانی با نگرش‌های متفاوت، سرمایه‌گذاری می‌کنم و سرمایه‌گذاری زیادی نیز می‌کنم.

«چهره نژادپرست امروز مانند چندین بار دیگر در وب سایت ها مهر زده شده است. امیدوارم مقامات اسپانیا به سهم خود عمل کنند و قانون را یک بار برای همیشه تغییر دهند. این افراد هم نیاز به مجازات کیفری دارند… متاسفم که تکراری به نظر می‌رسد، اما قسمت شماره 19 است. (AP) APA

“اخبار هیجان انگیز! هندوستان تایمز اکنون در کانال های WhatsApp است وینیسیوس دوباره مورد هدف قرار گرفت زیرا سویا طرفدار خود را به دلیل "رفتار نژادپرستانه" در بازی رئال مادرید اخراج کرد | اخبار فوتبال امروز با کلیک کردن روی لینک مشترک شوید و از آخرین اخبار مطلع شوید! اینجا کلیک کنید!

آخرین اخبار بازی های آسیایی 2023 را مشاهده کنیدمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا