فوتبالورزشی

ویویان میدما ، ستاره آرسنال ، بهترین مهاجم جهان است و ویلی کرک ، سرمربی اورتون اعتراف می کند که نمی داند چگونه او را متوقف کند.

ویلی کرک ، سرمربی اورتون زنان به مدافعان خود گفته است که در بازی خود حضور داشته باشند تا ویویان میدما ، بهترین مهاجم جهان را در آخر هفته برای آرسنال ساکت نگه دارد.

تافی ها یکشنبه با توپچی ها وارد بازی می شوند-که مستقیماً در talkSPORT پخش می شود-پس از پیروزی پشت سر هم بر بیرمنگام و ریدینگ ، آنها را به رتبه هشتم جدول می رساند.

گتی

میدما ترسناک ترین مهاجم WSL است

این پیروزی ها پس از آنکه تیم کرک تا حدودی در هفته های ابتدایی فصل سوپرلیگ زنان قرار گرفت ، جایی که آنها 4-0 مقابل چلسی و منچسترسیتی شکست خوردند ، بسیار مورد نیاز بود.

اورتون جاه طلبی های خود برای ورود به لیگ قهرمانان را در آینده ای نزدیک پنهان نکرده است و بازی آخر هفته مقابل آرسنال فرصتی مناسب برای تیم کرک است تا در برابر رهبران اولیه WSL نقطه عطفی را رقم بزند.

هرچند آرسنال یکی از خطرناک ترین حملات لیگ را دارد که شامل میدما ، ملی پوش هلندی که اخیرا از مرز 100 گل برای توپچی ها عبور کرده است ، نمی شود.

سرمربی اورتون در گفتگو با talkSPORT گفت: “من کاملاً مطمئن نیستم که چگونه Viv را متوقف می کنید. شما باید در جعبه آگاه باشید. مدافعان وسط شما باید از جایی که او است آگاه باشند و من فکر می کنم به نظر می رسد که او از نظر رومینگ کمی کمتر حرکت می کند.

او تحت جو مجوز بیشتری از مجوز رایگان دریافت کرده بود [Montemurro, former Arsenal Women boss] من فکر می کنم که بروید و جاهای خالی را در زمین پیدا کنید و سپس او در سمت چپ شما در محوطه ظاهر می شود ، زیرا او دو دقیقه زودتر از دروازه 70 متر فاصله داشت.

کرک برای میدما ستایش زیادی داشت

گتی

کرک برای میدما ستایش زیادی داشت

“او کمی بالاتر و کمی مرکزی بازی می کند و من واقعاً فکر می کنم این می تواند به ما کمک کند. ما از محل نگهداری او آگاهی داریم.

به نظر من او بهترین مهاجم جهان است. وقتی مقابل یکی از بهترین مهاجمان جهان بازی می کنید ، باید بدانید که او کجاست. فضای آزاد گل نمی زند ، اما Viv گل می زند و باید بدانید که او کجاست.

اجازه دهید از شانس ها جلوگیری کنیم و اجازه ندهیم آنها توپ را بدست آورند و اجازه دهیم از خطرناک بودن آنها جلوگیری کنیم. برخی از خطرات را کاهش دهید. در نهایت ، اگر به آن مرحله برسد ، باید بدانید که او کجاست ، در غیر این صورت او شما را مجازات خواهد کرد.

“ما واقعا یک رختکن خوب داریم. من فکر می کنم بازیکنان استقامت زیادی از خود نشان داده اند چرا که در چند هفته اول چند ضربه دریافت کرده اند. آنها انتقادات زیادی را متحمل شده اند.

من فکر می کنم فشاری که ما مقابل بیرمنگام بازی می کردیم کاملاً واضح بود و آنها از پس آن برآمدند و آنها با چند نتیجه به طرف مقابل آمدند. اکنون ، این در مورد تلاش برای حفظ این شتاب است. “

به


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا