فوتبالورزشی

“پادشاه جام ها” اونای امری باعث ناراحتی یورگن کلوپ در اروپا شد اما قرمزها رکورد خیره کننده ای در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا دارند.

شکار لیورپول برای کسب افتخار اروپایی، آنها را در مسیری قرار داده است که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان ویارئال هستند.

قرمزها همچنان محکم در رقابت برای دستیابی به یک چهار ضرب تاریخی هستند و روز یکشنبه اورتون را 2-0 شکست دادند تا به بازی داخلی خود ادامه دهند.

گتی

لیورپول به یک چهارگانه بی سابقه به خوبی و واقعا ادامه دارد

اکنون توجه یورگن کلوپ به اروپا معطوف شده است، جایی که او در مقابل اونای امری قرار می‌گیرد، کسی که این شانس را برای آلمانی‌ها برای تبدیل شدن به لیگ اروپا به عنوان سرمربی لیورپول در سال 2016 از دست داد.

اما کلوپ زمانی که اسپانیایی هدایت آرسنال را برعهده داشت، انتقام خود را گرفت زیرا قرمزهای او در چهار دیدار شکست نخورده و 14 بار گلزنی کردند.

لیورپول – ویارئال: تاریخ و زمان شروع

این دیدار در لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه 27 آوریل برگزار خواهد شد.

بازی رفت مرحله نیمه نهایی در آنفیلد ساعت 20 آغاز خواهد شد.

لیورپول در مجموع 6-4 بنفیکا را شکست داد و جواز حضور در چهار تیم آخر را کسب کرد، در حالی که زیردریایی زرد با پیروزی 2-1 بایرن مونیخ را به گل نشست.

از قضا این دو تیم تنها یک بار در اروپا در سال 2016 با هم روبرو شده اند، جایی که هر دو تیم در بازی های خانگی مربوطه خود پیروز شدند اما لیورپول به فینال رفت تا با سویا امری روبرو شود.

تنها پیروزی امری مقابل کلوپ به عنوان سرمربی در تنها دیدار اروپایی آنها رقم خورد

گتی

تنها پیروزی امری مقابل کلوپ به عنوان سرمربی در تنها دیدار اروپایی آنها رقم خورد

لیورپول – ویارئال: کانال تلویزیونی و پخش زنده

این مسابقه از ساعت 19 با پوشش زنده از شبکه بی تی اسپورت 2 پخش خواهد شد.

مشتریان BT Sport می توانند از طریق برنامه با استفاده از تلفن همراه، تبلت یا دستگاه های رایانه ای خود این جریان را به صورت زنده پخش کنند.

به‌روزرسانی‌ها نیز در طول شب در talkSPORT به صورت زنده پخش خواهند شد.

برای اتصال به talkSPORT یا talkSPORT 2، برای پخش زنده اینجا را کلیک کنید.

 • برنامه آیفوناز فروشگاه اپل دانلود کنید
 • اندرویداز گوگل پلی دانلود کنید
 • رادیو – talkSPORT در سراسر بریتانیا از طریق رادیو دیجیتال DAB و در 1089 یا 1053 AM در دسترس است
 • تلویزیون – از طریق تلویزیون خود در کانال های زیر به talkSPORT گوش دهید: آسمان: کانال 0108 ویرجین مدیا: کانال 927 مشاهده رایگان: کانال 723 فریست: کانال 731


آلبرتو مورنو آخرین باری که این باشگاه مقابل ویارئال قرار گرفت برای لیورپول بازی می کرد

گتی

آلبرتو مورنو آخرین باری که این باشگاه مقابل ویارئال قرار گرفت برای لیورپول بازی می کرد

لیورپول – ویارئال: اخبار تیم

میزبان تقریباً یک تیم کاملاً آماده برای انتخاب دارد و روبرتو فیرمینو تنها شک جزئی مصدومیت دارد.

این برزیلی دربی مرسی ساید را به دلیل یک مشکل جزئی از دست داد اما کلوپ در غیر این صورت فهرست کاملی از گزینه ها را برای انتخاب دارد.

در این بین، آلبرتو مورنو به دلیل پارگی رباط صلیبی، دیدار مجدد با هم تیمی های سابق خود را از دست خواهد داد.

جرارد مورنو مهاجم ستاره نیز به دلیل مشکل همسترینگ غایب است اما انتظار می رود فرانسیس کوکلین بازیکن سابق آرسنال بازگردد.

کلوپ در دوران مدیریت خود لیورپول را به دو فینال لیگ قهرمانان اروپا رسانده است

گتی

کلوپ در دوران مدیریت خود لیورپول را به دو فینال لیگ قهرمانان اروپا رسانده است

لیورپول – ویارئال: چه چیزی گفته شده است؟

کلوپ پس از راهیابی لیورپول به نیمه نهایی، به BT Sport گفت: “اگر می توانستم در حال حاضر تحلیلی از ویارئال انجام دهم، بسیار عجیب بود.

من نتایج را دیدم، بازی بسیار چشمگیر بود.

من فقط مهره‌هایی را انتخاب کردم، اما برای شکست دادن یوونتوس و بایرن مونیخ، آنها شایسته حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هستند.

“یونای امری پادشاه جام هاست، کاری که او انجام می دهد غیر قابل باور است. اما کمی زمان بدهید تا آن را به درستی آماده کنم.»

لیورپول – ویارئال: حقایق بازی

 • از آغاز فصل 2009-2010، اولین دوره لیگ اروپا، اونای امری، سرمربی ویارئال از 84 درصد مسابقات حذفی لیگ اروپا/لیگ قهرمانان اروپا (31/37) پیشرفت کرده است که دومین نسبت برتر هر مربی است. پس از زین الدین زیدان (14/16 – 88 درصد) حداقل 10 نفر را بر عهده گرفته باشد.
 • از میان بازیکنان باقیمانده در این رقابت‌ها در این فصل، تنها کریم بنزما (15) فرصت‌های ثانویه بیشتری نسبت به دنی پارخو (14) بازیکن ویارئال ایجاد کرده است. در مورد توانایی تیم خود در یافتن موقعیت های شوت.
 • تنها در فصل 18-2017 (10) محمد صلاح از لیورپول در یک دوره از لیگ قهرمانان اروپا بیش از 8 گلی که در این فصل به ثمر رسانده است، تعداد گل های خود را به 33 رساند. این بازیکن مصری اکنون تنها 3 گل از دیدیه دروگبا عقب تر است چلسی) و سرخیو آگوئرو (من سیتی) برای بیشترین گل زده در رقابت برای یک تیم انگلیسی (هر کدام 36).
 • جرارد مورنو، بازیکن ویارئال، چهار پاس گل در این فصل در لیگ قهرمانان اروپا به ثبت رسانده است که تنها سه بازیکن دیگر را به ثبت رسانده‌اند. در واقع، از سال 04-2003، این بیشترین سهم یک بازیکن اسپانیایی در اولین کمپین خود در این رقابت ها به همراه گابی (14-2013) و ایزاک کوئنکا (12-2011) است.
 • این چهارمین بار از پنج بازی آخر نیمه نهایی ویارئال در رقابت‌های بزرگ اروپایی خواهد بود که در مرحله چهار پایانی ویارئال به مصاف حریفان انگلیسی می‌روند، تنها رویارویی آنها در این رقابت‌ها برابر آرسنال در فصل 06-2005 بود. تیم اسپانیایی در مجموع با نتیجه 1-0 حذف شد و ویارئال نیز آخرین تیم میهمان است که در ورزشگاه قدیمی هایبوری یک بازی اروپایی را برگزار می کند.
 • از 12 تیمی که حداقل پنج بار به نیمه نهایی جام ملت های اروپا/لیگ قهرمانان اروپا رسیده اند، تنها بنفیکا (7/8) و آث میلان (10/12) نسبت صعود به فینال بالاتر از لیورپول (82 درصد) که در 9 بار از 11 بار قبلی خود موفق به صعود به فینال شده است.
 • لیورپول برای دوازدهمین بار به نیمه نهایی جام ملت های اروپا/لیگ قهرمانان اروپا رسیده است، بدون اینکه هیچ تیم انگلیسی بیشتر در چهار مرحله نهایی بازی کند (همسطح با منچستریونایتد). در واقع، به عنوان یک باشگاه، قرمزها برای اولین بار به نیمه نهایی جام اتحادیه، جام حذفی و جام ملت های اروپا در یک رقابت رسیده اند.
 • اونای امری، سرمربی ویارئال در طول دوران مدیریتی خود، پنج بار (یک بار با سویا و چهار بار با آرسنال) با لیورپول روبرو شده است که در آن بازی ها 26 گل (متوسط ​​2/5 گل در هر بازی) به ثمر رسیده است و هر دو تیم در هر بازی گلزنی کرده اند. تنها دیدار اروپایی بین مرد و باشگاه، فینال لیگ اروپای اروپا در سال 2016 بود که در آن تیم سویا امری 3-1 قرمزهای یورگن کلوپ را شکست داد.
 • از زمان پیروزی 2-1 در مرسی ساید مقابل اورتون در آگوست 2005، ویارئال موفق به کسب هیچ یک از 8 بازی اخیر خارج از خانه خود در انگلیس در همه رقابت ها نشده است (3 شکست 5). در اوایل این فصل در مرحله گروهی در اولدترافورد طعم شکست را چشیده است.
 • لیورپول و ویارئال پیش از این تنها دو بار در رقابت‌های اروپایی به مصاف هم رفته‌اند، که هر دو تیم در بازی خانگی خود در نیمه‌نهایی لیگ اروپا فصل 2015-2016 پیروز شده‌اند، زمانی که لیورپول به دیدار نهایی مقابل سویا به رهبری اونای امری می‌رود.
منبع

خبر پیشنهادی:   شکست آرسنال در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با شکست نیوکاسل | اخبار فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا