کار آفرینی و استارتاپ

پخت و پز القایی با تزریق نقدی 20 میلیون دلاری برای Impulse گرم می شود • TechCrunch

همه برقی، همه جا، همیشه. این یکی از بسیاری از مانتراهای آب و هوایی است. با این حال، اجاق‌های القایی انرژی زیادی مصرف می‌کنند – می‌توانند 40 آمپر را در 240 ولت بکشند. این همان شارژر EV سطح 2 خانگی است. نیازی به گفتن نیست که بسیاری از خانه‌های قدیمی برای وصل کردن تسلا در آشپزخانه شما سیم‌کشی نشده‌اند، به این معنی که ارتقا به محدوده القایی ممکن است گران تمام شود. تکانه برای نجات – اجاق‌های این شرکت دارای محلول باتری هستند، به این معنی که در هنگام کار، 40 آمپر را کامل نمی‌کشد و می‌توانید بدون نیاز به ارتقاء پنل خود، آشپزی را با القایی پیدا کنید. باهوش!

مدتی به این فکر می‌کردم که چگونه لوازم خانگی را سوپرشارژ کنم و هر چه عمیق‌تر به فضا می‌گشتم، واضح‌تر می‌شدم که داستان بزرگ‌تری وجود دارد که برق‌رسانی کل خانه را گرد هم می‌آورد و ذخیره‌سازی انرژی را همسو با بادهای دنباله‌دار جدید سیاست‌گذاری می‌کند. سام دامیکو، مدیر عامل ایمپالس گفت. یکپارچه‌سازی باتری‌ها نه تنها باعث بهبود عملکرد واقعاً چشمگیر می‌شود، بلکه بسیاری از موانع رایج پیرامون محدودیت‌های برق یا پانل را با نصب اجاق‌های القایی از بین می‌برد و در عین حال ذخیره انرژی را نیز به شبکه اضافه می‌کند.»

این شرکت امروز راه‌اندازی رسمی خود و دور سرمایه‌گذاری 20 میلیون دلاری سری A را به رهبری Lux Capital و Fifth Wall، Lachy Groom و Construct Capital اعلام کرد. با این کار مجموع بودجه آنها به 25 میلیون دلار می رسد (Lux Capital، Construct و Lachy Groom پیش از این در سال 2021 دور اولیه 5 میلیون دلاری شرکت را رهبری می کردند).

جاش ولف، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت Lux Capital، که آخرین دور سرمایه گذاری را رهبری می کند، اظهار داشت: «یک پیکان جهت دار غیرقابل انکار از پیشرفت به سمت برقی کردن همه چیز وجود دارد که امکان ایجاد لوازم و برنامه های کاربردی جدید را فراهم می کند. یک ایمیل به TechCrunch. «آنچه Impulse در حال ساخت است، نه تنها معنادار است، بلکه یک الزام اخلاقی است، که معماری زندگی روزمره ما را با کاهش اتکای ما به گاز طبیعی و کربن تغییر می‌دهد. ما مفتخریم که از تیم ایمپالس حمایت می کنیم و کمک می کنیم تا چشم انداز آنها را زنده کنیم.”

در ابتدا، این شرکت قصد داشت از باتری‌ها برای ایجاد اجاق پیتزا برقی کامل استفاده کند، اما همانطور که شرکت بازار را بررسی کرد، متوجه شد که فرصت‌های بیشتری وجود دارد. همانطور که این شرکت می گوید: چیزی که به عنوان یک ایده جالب برای تهیه پیتزا شروع شد، تبدیل به ماموریتی شد برای بازسازی صنعت لوازم خانگی.

Impulse در اوایل متوجه شد که فرصتی برای استفاده از تمام بادهای عقب شگفت انگیز از وسایل نقلیه الکتریکی و فضای انرژی های تجدیدپذیر (از جمله سیاست های tailwinds قانون کاهش تورم) برای عرضه محصولات قانع کننده وجود دارد. این شرکت آشپزی القایی را به عنوان چیزی که قبلاً داستان بسیار متقاعدکننده ای داشت شناسایی کرد و راه های اساسی برای بهتر کردن آشپزی با استفاده از فناوری القایی به طور قابل توجهی کشف کرد.

پخت و پز القایی با تزریق نقدی 20 میلیون دلاری برای Impulse گرم می شود • TechCrunch

اجاق گازهای القایی Impulse با ظاهری آینده نگر ممکن است ویژگی های جدید جالبی را به آشپزخانه نزدیک شما بیاورد. اعتبار تصویر: تکانه.

ما از دشواری ایجاد یک تجارت سخت افزاری، به ویژه با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، بسیار آگاه هستیم. ما به طور قابل اعتمادی معتقدیم که این [round of financing] D’Amico می‌گوید، ما را از پست‌های بازرسی اصلی مورد نیاز برای ارسال اولین محصول سخت‌افزاری خود عبور می‌دهد، در سطحی که بتوانیم از مشتریان پولی سفارش بگیریم. این راه را برای ما هموار می‌کند تا در سال آینده پیش‌سفارش‌هایی را با تاریخ تحویل معتبر و واقعی که مطابق با انتظارات برای لوازم خانگی گران‌قیمت نیست، آغاز کنیم.»

این شرکت کاملاً خود را در چالش پیرامون کربن زدایی مسکونی و صنعتی سبک قرار می دهد.

D’Amico در حالی که چشم انداز خود را ترسیم می کند، می گوید: «این ما را به یک مسیر نسبتاً اساسی سوق خواهد داد – پایان دادن به استفاده از سوخت فسیلی “در لبه” به این معنی است که ما باید همه چیز را الکتریکی کنیم.” انتقال ذخیره‌سازی به جای سوخت‌های فسیلی به ما امکان می‌دهد این کار را بدون تکیه بر تغییرات بسیار دشوار در محیط ساخته شده و بدون نیاز به افزایش گسترده زیرساخت‌های توزیع برق برای مقابله با بارهای اوج جدید انجام دهیم.»

بازی بزرگ Impulse این است که قیمت باتری در حال کاهش است، در حالی که عمل می کند نصب کردن باتری ها همچنان در محیط ساخته شده بی اهمیت هستند. با این حال، بسیاری از آشپزخانه ها دارای اتصالات 220 ولتی هستند، و اینجاست که ایمپالس فرصتی را می بیند.

D’Amico می‌گوید: «یک درک کلیدی این است که نقاطی که ما لوازم خانگی را نصب می‌کنیم معمولاً برای برق و اغلب برای اتصالات 220 ولت در خانه‌های جدیدتر سیم‌کشی می‌شوند. حداقل این بدان معناست که ما می‌توانیم آن وسیله گازسوز را برقی کنیم و حرکت رو به جلو به سمت ویژگی‌های جدیدتر به این معنی است که می‌توان از ذخیره‌سازی برای خانه نیز استفاده کرد.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا