دانش و فناوریموبایل و تبلت

پخش زنده خواهد شد؟ به علاوه آنچه باید انتظار داشت

(Pocket-lint) – توییتر می خواهد توسعه دهندگان را دوباره در مورد پلتفرم خود هیجان زده کند.

این شرکت اعلام کرده است که Chirp را باز می گرداند، کنفرانس توسعه دهندگانی که ابتدا در سال 2010 برگزار شد اما پس از آن چندین بار لغو شد. فقدان یک کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان – چیزی که همه غول‌های فناوری هر بهار و تابستان برگزار می‌کنند – اغلب توسط شرکت رسانه‌های اجتماعی یک اشتباه بزرگ خوانده می‌شود و شاید ممکن است به روابط دشوار آن با توسعه‌دهندگان کمک کند.

اما اکنون به نظر می رسد توییتر آماده است تا هر اشتباهی را اصلاح کند. در اینجا چیزی است که باید در مورد Chirp بدانید، از جمله اینکه چه زمانی و چگونه می توانید آن را به صورت آنلاین تماشا کنید.

توییتر چیرپ چیست؟

Twitter Chirp کنفرانس توسعه دهندگان توییتر است. اولین بار 12 سال پیش برگزار شد. اما آخرین باری که این شرکت میزبان کنفرانس توسعه دهندگان زنده بود در سال 2015 بود و کنفرانس توییتر پرواز نام داشت. Chirp به صورت حضوری در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا برگزار می‌شود و به صورت زنده به صورت آنلاین پخش می‌شود تا همه بتوانند در اوقات فراغت خود آن را تماشا کنند.

ثبت نام Chirp به زودی باز خواهد شد – از طریق وب سایت توسعه دهنده توییتر.

توییتر چیرپ چه زمانی است؟

توییتر هنوز زمان برگزاری Chirp را اعلام نکرده است، اما شما را تشویق به ثبت نام می کند (اینجا) اولین کسی باشید که از همه به‌روزرسانی‌های Chirp، از جمله یادآوری‌های ثبت نام و جزئیات کنفرانس مطلع شوید.

چگونه Twitter Chirp را به صورت آنلاین تماشا کنیم

توییتر اعلام کرد که قصد دارد سخنرانی اصلی را به صورت زنده پخش کند و پس از این رویداد همه جلسات را به صورت آنلاین ارسال کند. Pocket-lint پس از در دسترس قرار گرفتن ویدیوی پخش زنده را در اینجا جاسازی می کند.

پخش زنده خواهد شد؟ به علاوه آنچه باید انتظار داشت

از توییتر چیرپ چه انتظاری باید داشت

برای توسعه دهندگان

این کنفرانس شامل یک سخنرانی کلیدی برای مصرف کنندگان و توسعه دهندگان خواهد بود. همچنین شامل جلسات فنی و فرصت‌هایی برای شرکت‌کنندگان حضوری خواهد بود تا با تیم پلتفرم توسعه‌دهنده توییتر برای پرسیدن سؤال ملاقات کنند. در همین حال، گروه های ملاقات جامعه میزبان رویدادهای منطقه ای پس از چیرپ خواهد بود. از طریق فضای توییتر، این شرکت همچنین اعلام کرد چالش توسعه دهنده با جوایزی به ارزش 520000 دلار.

در یک پست وبلاگ، توییتر درباره چرایی بازگرداندن Chirp و معنای آن برای جامعه توسعه دهندگان بحث کرد:

«در توییتر، ما متعهد به ایجاد راه‌هایی برای توسعه‌دهندگان هستیم تا تجربه توییتر را بهبود بخشند، ارتباطات جامعه را هدایت کنند، مکالمات الهام‌بخش را ایجاد کنند و توسعه‌دهندگان را توانمند کنیم تا تفاوت ایجاد کنند. از کنفرانس توسعه دهندگان Chirp، که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا با تیم ما و سایرین در جامعه در زندگی واقعی و آنلاین ارتباط برقرار کنند؛ راه اندازی چالش توسعه دهندگان Chirp برای الهام بخشیدن و پاداش دادن به نوآوری؛ و به روز رسانی های وب سایت توسعه دهندگان ما برای کمک به جامعه برای ادامه با پلت فرم ما رشد کنید.”

برای مصرف کنندگان

توییتر احتمالاً ویژگی‌های جدیدی را که در دست ساخت دارد پیش‌نمایش خواهد کرد و در مورد تغییرات آتی در برنامه خود بحث خواهد کرد. جالب است که ببینیم آیا آن را بیشتر به روی توسعه دهندگان شخص ثالث باز می کند – زیرا این می تواند مجموعه ای از تجربیات جدید را باز کند و از کیس ها برای توییتر استفاده کند. این شرکت دقیقاً نگفته است که از چه چیزی برای آدرس دادن استفاده خواهد کرد، اما نگاهی سریع به مرکز توییتر ما نشان می‌دهد که در حال حاضر در حال آزمایش تعدادی از ویژگی‌ها، از جمله یادداشت‌های وبلاگ نویسی طولانی مدت است که اخیراً اعلام شده است، بنابراین شاید برخی از این ویژگی‌ها در Chirp مدتی از صحنه را دریافت کنید.

نوشته مگی تیلمن.




منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا