ارز دیجیتالاقتصادی

پدر پولدار پدر فقیر نویسنده رابرت کیوساکی: کریپتو آینده است، پول فیات نان تست استنویسنده پرفروش کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، می‌گوید «کریپتو آینده است». در مقابل، او گفت که ارزهای فیات، از جمله دلار آمریکا، «نان تست» هستند. او از پول فیات به عنوان پول جعلی یاد کرد، در حالی که طلا و نقره «پول خدا» و بیت کوین «پول مردم» است.

رابرت کیوساکی کریپتو را آینده می بیند

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، معتقد است که ارز دیجیتال آینده است. پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال 1997 توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش ترین های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از 32 میلیون نسخه از این کتاب به بیش از 51 زبان در بیش از 109 کشور فروخته شده است.

کیوساکی در پستی در پلتفرم رسانه اجتماعی X شنبه اشاره کرد که یک “کنفرانس عظیم ارزهای دیجیتال” در سنگاپور در حال برگزاری است و تاکید کرد که “بسیار هیجان انگیز” است. این نویسنده معروف افزود:

کریپتو آینده است. فیات… با نام مستعار پول جعلی نان تست است.

کیوساکی مدتهاست هشدار داده است که روزهای ارز فیات به شماره افتاده است. او به طور مداوم از پول های فیات، از جمله دلار آمریکا، به عنوان پول جعلی یاد می کرد. از نظر او، طلا و نقره «پول خدا» هستند، در حالی که بیت کوین «پول مردم» است.

او در ماه جولای گفت که سقوط غول پیکر در راه است و پایان دلار آمریکا نزدیک است. در فوریه، نویسنده مشهور رکود اقتصادی شدیدی را پیش‌بینی کرد که فدرال رزرو را مجبور خواهد کرد تا میلیاردها دلار پول جعلی چاپ کند. علاوه بر این، او انتظار دارد که اعتماد به دلار آمریکا از بین برود. در نتیجه، او پیش بینی کرد که تا سال 2025، طلا به 5000 دلار، نقره به 500 دلار و بیت کوین به 500000 دلار خواهد رسید.

نویسنده مشهور مدت زیادی است که بیت کوین را در کنار طلا و نقره توصیه می کند. او قبلاً فاش کرده بود که یک سرمایه گذار بیت کوین است نه یک معامله گر. او همچنین گفت که بیت کوین را دوست دارد زیرا مانند طلا، نقره و نفت به عنوان یک کالا طبقه بندی می شود. وی خاطرنشان کرد که اکثر توکن‌های رمزنگاری توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به عنوان یک امنیت طبقه‌بندی می‌شوند و هشدار داد که ناظر اوراق بهادار اکثر آنها را با مقررات سنگین سرکوب خواهد کرد.

آیا با رابرت کیوساکی موافقید که کریپتو آینده است؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا