ارز دیجیتالاقتصادی

پدر پولدار پدر فقیر نویسنده رابرت کیوساکی می گوید آمریکا در بحبوحه بحران بدهی آمریکا ورشکسته شده استرابرت کیوساکی، نویسنده پدر پولدار، پدر فقیر، می گوید که آمریکا ورشکسته شده است زیرا قانونگذاران درگیر مذاکرات طولانی بر سر سقف بدهی هستند. او گفت: «بدهی‌های تأمین‌نشده به‌عنوان تأمین اجتماعی بیش از 250 تریلیون دلار است،» در حالی که ایالات متحده با بدهی احتمالی مواجه است.

رابرت کیوساکی درباره بحران بدهی ایالات متحده

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، دیدگاه خود را در مورد بحران بدهی ایالات متحده و مذاکرات طولانی پیرامون سقف بدهی به اشتراک گذاشته است. پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال 1997 توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش ترین های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از 32 میلیون نسخه از این کتاب به بیش از 51 زبان در بیش از 109 کشور فروخته شده است.

کیوساکی روز چهارشنبه در توییتی نوشت: «سیاستمداران در حال بحث در مورد افزایش 30 تریلیون دلار بدهی ایالات متحده در کمدی بد، «تئاتر کابوکی» هستند.

حقایق عبارتند از: ایالات متحده ورشکسته است. بدهی های بدون بودجه به عنوان تامین اجتماعی بیش از 250 تریلیون دلار است. «دارایی‌های مشتق» بازار مالی که در چهار میلیارد … هزاران تریلیون اندازه‌گیری می‌شود.

او سپس توصیه همیشگی خود را برای خرید طلا، نقره و بیت کوین تکرار کرد. نویسنده مشهور قبلاً توضیح داد که این سه سرمایه‌گذاری «بهترین برای زمان‌های ناپایدار هستند».

کیوساکی معتقد است که بدهی ایالات متحده از رقم معمول ذکر شده 31.4 تریلیون دلار فراتر رفته است که نشان دهنده وضعیت شدیدتر است. یک مطالعه نشان می دهد که تعهدات خارج از دفتر یا بدهی های بدون بودجه ایالات متحده بالغ بر بیش از 250 تریلیون دلار.

در ماه مارس، نویسنده پدر پولدار پدر فقیر پیش بینی کرد که سقوط بعدی بازار مشتقات 1 کوادریلیون دلاری خواهد بود. او هشدار داد که افزایش نرخ بهره فدرال رزرو باعث سقوط سهام، اوراق قرضه، املاک و مستغلات و همچنین دلار آمریکا خواهد شد.

کیوساکی در یک توئیت بعدی در روز جمعه نگرانی خود را در مورد رکود اقتصادی آلمان مطرح کرد و هشدار داد که ایالات متحده ممکن است در مرحله بعدی شکست بخورد. اقتصاد آلمان تجربه الف رکود فنی در سه ماهه اول سال جاری این نویسنده مشهور با اشاره به بحران بانکی، که در آن چندین بانک بزرگ شکست خوردند، نوشت:

اولین بانک ها کشورهای بعدی؟ آیا آلمان اولین کشوری خواهد بود که شکست می خورد؟ ورشکسته؟ اگر آلمان شکست بخورد کدام کشور بعدی خواهد بود؟ آیا آمریکا پس از آلمان نکول خواهد کرد؟

جانت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده، برآورد خود را از تاریخ احتمالی عدم پرداخت تعهدات بدهی ایالات متحده تا 5 ژوئن، از تاریخ قبلی 1 ژوئن، تجدید نظر کرده است. دو هفته اول ژوئن بانک سرمایه گذاری جهانی گلدمن ساکس، با این حال، گفت که “مهلت واقعی” برای نکول آمریکا بیشتر شبیه 8 تا 9 ژوئن است. روز شنبه، کاخ سفید و جمهوری خواهان به یک توافق آزمایشی رسیدند معامله برای جلوگیری از پیش‌فرض آمریکا

نظر شما درباره اظهارات نویسنده پدر پولدار پدر فقیر رابرت کیوساکی چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا