ارز دیجیتالاقتصادی

پروتکل Defi، MIM استیبل کوین Abracadabra به طور خلاصه به 0.91 دلار در طول سقوط بازار ارزهای دیجیتال کاهش می یابد – Altcoins Bitcoin News

در میان قتل عام بازار کریپتو در آخر این هفته، یک استیبل کوین دیگر در روز شنبه، 18 ژوئن به زیر قیمت 1 دلار سقوط کرد، زیرا دارایی رمزنگاری به نام پول اینترنتی جادویی (MIM) برای مدت کوتاهی به 0.914 دلار در هر واحد کاهش یافت. کاهش ارزش استیبل کوین صادر شده توسط Abracadabra به دنبال شکست اخیر terrausd (UST) و نوسان اخیر USDD در هفته گذشته است.

پول اینترنتی جادویی استیبل کوین برابری 1 دلاری خود را از دست می دهد اما پس از سقوط دوباره قدرت خود را به 0.91 دلار بازمی گرداند.

در اواسط ماه مه 2022، کل جهان شاهد یک استیبل کوین الگوریتمی به نام terrausd (UST) بود که از برابری 1 دلاری خود جدا شد و ارزش آن به زیر یک پنی آمریکا کاهش یافت. در واقع، شکست UST کل اکوسیستم بلاک چین ترا از توکن ها را از بین برد تا اینکه تقریباً بی ارزش شدند.

هفته گذشته، Bitcoin.com News در مورد استیبل کوین الگوریتمی ترون USDD و چگونگی کاهش آن به حداقل 0.95 دلار در هر واحد گزارش داد. Tron Reserve DAO مقادیر قابل توجهی از ذخایر مانند USDC و تی آر ایکس برای نگه داشتن توکن بیش از حد وثیقه.

با وجود اضافه شدن بودجه، در 18 ژوئن، USDD به حداقل 0.948 دلار در هر واحد کاهش یافت و رمز ارز در حال حاضر با 0.964 دلار در زمان نگارش این مقاله در ساعت 6:05 بعد از ظهر (ET) مبادله می شود.

در همان روز، استیبل کوین توسط Abracadabra منتشر شد پول اینترنتی جادویی (MIM) همچنین به زیر برابری 1 دلاری دارایی سقوط کرد و به پایین ترین سطح 0.914 دلار در هر واحد رسید. با استفاده از پروتکل Abracadabra.money، کاربران با افزودن وثیقه، MIM ایجاد می کنند و امروزه 197,674,194 MIM در گردش است.

پروتکل Defi، MIM استیبل کوین Abracadabra به طور خلاصه به 0.91 دلار در طول سقوط بازار ارزهای دیجیتال کاهش می یابد - Altcoins Bitcoin News

MIM بر روی بلاک چین های مختلفی مانند اتریوم، فانتوم، BSC و Avalanche اعمال می شود. علیرغم کاهش به 0.91 دلار، MIM در روز شنبه بازگشت کرد و در ساعت 6:05 بعد از ظهر (ET)، با قیمت 0.992 دلار به ازای هر واحد معامله شد. سقوط به زیر برابری 1 دلار توجه زیادی را به MIM در طول روز جلب کرد، زیرا “عمق تصویر MIM” یک موضوع پرطرفدار در رسانه های اجتماعی بود. روز قبل، یک حساب توییتر گفت که MIM با عدم تعادل نقدینگی 95.8 درصد در شرف کاهش (دوباره) بود. تنها 6 میلیون دلار نقدینگی در استخر باقی مانده است.»

Abracadabra شایعات ورشکستگی را رد می کند و به رویداد Depegging می پردازد

علاوه بر این، Abracadabra یک پست وبلاگ که به «تعداد زیادی از موضوعات نادرست توییتر» می پردازد. Abracadabra گفت که اطلاعات نادرست “نوسانات شدیدی را ایجاد کرد که بر روی میخ MIM و نقدینگی MIM-3pool در Curve Finance تاثیر گذاشته است.”

پست وبلاگ Abracadabra خاطرنشان می کند: “یکی از قطعات اصلی FUD حول ترکیب خزانه Abracadabra می چرخد.” خزانه عملیاتی ما، که شامل توکن های SPELL نمی شود، در حال حاضر بیش از 13.2 میلیون دلار دارایی (در زمان نگارش) دارد. تقریباً نیمی از خزانه در استیبل کوین MIM است و نیمی دیگر در توکن‌های CRV است که دارایی‌های اساسی برای نگهداری ما هستند. پست وبلاگ پروژه مالی غیرمتمرکز (defi) اضافه می کند:

اگر به دنبال مبالغ دقیق هستید، خزانه دارای 6,619,923.5 MIM و 10,380,153.06 توکن CRV است.

پست وبلاگ Abracadabra همچنین از افرادی که وام های معوق دارند می خواهد که موجودی را در زمانی که میخ کم است بازپرداخت کنند تا تعادل MIM-3pool را مجدداً حفظ کنند.

“در حالی که ما این پست را می نویسیم، سلامت استخر Curve همچنان رو به بهبود است و ما کاملاً انتظار داریم که میخ MIM به زودی بازیابی شود. علاوه بر این، ما قصد داریم مجموعه دقیق‌تری از تاریخ‌ها را در مورد زمان و نحوه بازپرداخت به اشتراک بگذاریم،” در پایان پست وبلاگ Abracadabra.

علاوه بر USDD و MIM، استیبل کوین نوترینو دلار آمریکا (USDN) در زمان های اخیر نوسان داشته و به زیر برابری 1 دلار رسیده است. در حالی که در ساعت 6:05 عصر (ET) با قیمت 1 دلار معامله می شد، اوایل روز شنبه USDN به 0.931 دلار در هر واحد کاهش یافت.

برچسب ها در این داستان

برابری 1 دلاری، 1، Abracadabra، Abracadabra.money، Altcoins، Curve Pool، depeg، Magic Internet Money، MIM، MIM peg، نوترینو USD، Stablecoin، Stablecoins، Terrausd (UST)، ترون، USDD، USDN، UST

نظر شما در مورد رمزگشایی پول اینترنتی جادویی استیبل کوین (MIM) در روز شنبه چیست؟ نظر شما در مورد بیانیه پست وبلاگ Abracadabra چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

پروتکل Defi، MIM استیبل کوین Abracadabra به طور خلاصه به 0.91 دلار در طول سقوط بازار ارزهای دیجیتال کاهش می یابد - Altcoins Bitcoin News

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های کاربردی غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 5000 مقاله برای Bitcoin.com News درباره پروتکل‌های مخربی که امروز در حال ظهور هستند، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا