ارز دیجیتالاقتصادی

پروژه پیچیده بیت کوین شاهد بازخرید 18 درصدی عرضه در گردش در 54 روز است – Altcoins Bitcoin News

آمارها نشان می دهد که در طول 54 روز، تعداد بیت کوین های پیچیده (WBTC) میزبانی شده در شبکه اتریوم 40156 کاهش یافته است. این معادل بیش از 18 درصد بازخرید عرضه در گردش WBTC از 27 نوامبر 2022 است.

علیرغم بازخریدهای اخیر، WBTC همچنان بزرگترین عملیات از نظر نگهداری بیت کوین است

Bitgo حمایت شده است بیت کوین پیچیده (WBTC) این پروژه به طور رسمی از اواخر ژانویه 2019 شروع به کار کرده است و از زمان راه اندازی آن رشد قابل توجهی داشته است. در زمان نگارش این مقاله، این بزرگترین عملیات از نظر تعداد بیت کوین است (بیت کوین) برای حمایت از ارزش رمز WBTC نگهداری می شود.

در 20 ژانویه 2023، WBTC نوزدهمین دارایی بزرگ کریپتو از نظر ارزش بازار است که ارزش هر واحد آن 21278 دلار است. ارزش بازار WBTC در بعد از ظهر جمعه به وقت شرقی حدود 3.8 میلیارد دلار بود. با توجه به وب سایت پروژه و داشبورد شفافیت، در ساعت 3:00 بعد از ظهر به وقت شرقی در 20 ژانویه 2023، تقریباً 180197 WBTC در زنجیره اتریوم در گردش بود.

پروژه Wrapped Bitcoin شاهد بازخرید 18 درصدی عرضه در گردش در 54 روز است
داشبورد شفافیت بیت کوین را در روز جمعه در ساعت 3:00 بعد از ظهر به وقت شرقی در 20 ژانویه 2023 بسته شد.

این پروژه همچنین 99.89 WBTC را مدیریت می کند که در شبکه بلاک چین Tron میزبانی می شود. ذخیره توکن های WBTC مبتنی بر ERC20 به میزان قابل توجهی کمتر از 54 روز پیش در 27 نوامبر 2022 است که در آن زمان وجود داشت. 220,353 WBTC (16.4 هزار دلار در هر بیت کوین) در شبکه بلاک چین اتریوم در گردش بود. ده ماه قبل، در 26 فوریه 2022، تعداد WBTC در گردش تقریباً بود. 262662 (39.4 هزار دلار در هر بیت کوین).

این بدان معناست که در ده ماه گذشته، 31.39 درصد از WBTC در گردش از عرضه کلی حذف شده است. بیش از نیمی از این درصد یا 18.22 درصد از عرضه WBTC طی 54 روز گذشته یا 40156 WBTC کل، از 27 نوامبر 2022 بازخرید شده است.

در حالی که WBTC بزرگ‌ترین نسخه بسته‌شده بیت‌کوین است، توکن لیدو، STETH، مشتق شده از اتریوم، از نظر ارزش بازار، بزرگترین نسخه مصنوعی یک دارایی ارزهای دیجیتال برتر است. STETH، با این حال، متفاوت از مدیریت Bitgo که به سادگی آن را نگه می دارد، عمل می کند بیت کوین برای مبلغ داده شده صادر شده

در حالی که امروزه 180197 WBTC در گردش است، تقریباً 180205 وجود دارد. بیت کوین بر اساس داشبورد وب سایت، از عرضه WBTC در اختیار Bitgo پشتیبانی می کند. لوازم بسته بندی شده یا مصنوعی بیت کوین توکن ها همان روند استیبل کوین ها را دنبال کرده اند، زیرا اقتصاد استیبل کوین در سال گذشته میلیاردها دلار بازخرید داشته است.

برچسب ها در این داستان

توکن BTC با پشتوانه دارایی، بیت کوین، عرضه با پشتوانه بیتگو، عرضه در گردش، وثیقه، بیت کوین وثیقه دار، دارایی رمزنگاری، دارای وثیقه رمزنگاری شده، نگهبانی، مشتق، زمان شرقی، مبتنی بر ERC20، اتریوم، زنجیره اتریوم، ژانویه 2019 ، بزرگترین عملیات، سرمایه گذاری بازار، بازخرید، STETH، بیت کوین مصنوعی، بیت کوین مصنوعی، ارزش توکن، توکن سازی، توکن سازی شده، داشبورد شفافیت، شبکه بلاک چین ترون، WBTC، بیت کوین پیچیده، بیت کوین پیچیده، توکن بیت کوین پیچیده، توکن بیت کوین پیچیده، توکن Wrapped BTC،

نظر شما در مورد پروژه WBTC با بازخرید 18 درصدی عرضه در گردش در 54 روز گذشته چیست؟ نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

پروژه پیچیده بیت کوین شاهد بازخرید 18 درصدی عرضه در گردش در 54 روز است – Altcoins Bitcoin News

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 6000 مقاله برای Bitcoin.com News درباره پروتکل‌های مخربی که امروز در حال ظهور هستند، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا