فوتبالورزشی

پس از بحث “مثمر” با CoA، استیماچ به دنبال اردو و بازی دوستانه در سپتامبر است | اخبار فوتبال

سرمربی هند، ایگور استیماچ، به دنبال یک اردوی تدارکاتی حداقل دو هفته ای در کرالا و یک بازی دوستانه با کرالا بلاسترز قبل از مسابقات بین المللی بین 19 تا 27 سپتامبر، آخرین پنجره موجود فیفا در سال جام جهانی است. استیماچ روز جمعه از خانه خود در اسپلیت، کرواسی، تلفنی گفت: “ما دوست داریم با تیم های بالاتر از خود یا در سطح خود بازی کنیم. دیگر هیچ تیمی در زیر ما وجود نخواهد داشت.” مشکل اینجاست: اکثر تیم‌ها از قبل بازی‌های خود را برنامه‌ریزی کرده‌اند، بنابراین باید ببینیم چه کسی را می‌گیریم.

قبل از اردو، استیماچ گفت که مایل است “چند بازی را تماشا کند و با مربیان صحبت کند.” فصل داخلی قرار است از ماه آگوست آغاز شود.

استیماچ پس از اولین جلسه خود با کمیته مدیران (CoA) که اکنون فدراسیون فوتبال سراسر هند (AIFF) را اداره می کند، صحبت می کرد، که او در توئیتر آن را “ثمربخش” خواند. او گفت که هند در 23 مارس به یک کمپ طولانی تر نیاز دارد.

پخش زنده هند و انگلیس روز اول آزمون پنجم

قرارداد استیماچ تا سپتامبر ادامه دارد و به احتمال زیاد CoA تصمیم گیری در مورد آینده او را به کمیته منتخب که مسئولیت AIFF را بر عهده خواهد گرفت، واگذار خواهد کرد. هیئت فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا که ماه گذشته از دهلی نو بازدید کردند، آخرین مهلت ۱۵ سپتامبر را برای تکمیل روند انتخابات تعیین کردند. در بیانیه‌ای که روز جمعه در رسانه‌های AIFF منتشر شد، آمده است: «اولویت CoA در حال حاضر پیشنهاد اصلاحات در اساسنامه فدراسیون بین‌المللی فوتبال و برگزاری انتخابات بعدی بر اساس اساسنامه جدید تحت نظارت دیوان عالی کشور است». . قانون اساسی جدید باید تا 31 جولای اجرا شود.

قبل از جلسه مجازی با استیماک، CoA یک بحث آنلاین با سونیل چهتری، ساندش جینگان و گورپریت سینگ داشت. “جلسه آنلاین برای بحث در مورد مسیر آینده ببرهای آبی و به طور کلی توسعه همه‌جانبه فوتبال هند فراخوانده شد. CoA از مربی و بازیکنان برای بازخوردها و پیشنهاداتشان برای توسعه فوتبال در کشور که به درستی در نظر گرفته می‌شود تشکر کرد. در بیانیه فدراسیون جهانی فوتبال همچنین آمده است.


بستن داستان


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا