دانش و فناوریموبایل و تبلت

پس انداز فوق العاده ای که باید داشت


چه به دنبال جارو شارژی دایسون، محصول مراقبت از مو، پنکه یا تصفیه کننده هوا باشید، یافتن بهترین قیمت ممکن می تواند به شما کمک کند تا مقداری پول نقد کنید. تخفیف ها و معاملات توسط خرده فروشان در ایالات متحده و بریتانیا ارائه می شود، به ویژه در تعطیلات فروش مانند Prime Day. در حالی که تخفیف‌ها روی دستگاه‌های Dyson کاملاً رایگان نیستند – همانطور که هر کسی که یک محصول Dyson را در لیست آرزوهای خود داشته است به شما خواهد گفت – برخی از معاملات وجود دارد که باید انجام شود و چند تا از آنها عالی هستند.


برای کمک به شما در استفاده از صرفه‌جویی‌های موجود در دستگاه‌های Dyson، ما یک برگه تقلب از بهترین محصولات Dyson با تخفیف در طول Prime Day ایجاد کرده‌ایم و متوجه خواهید شد که برخی از معاملات عالی موجود است که ارزش خریدن را دارند.


بهترین معاملات جارو شارژی Dyson

جاروبرقی های شارژی Dyson از بهترین ها در این تجارت هستند. آنها نه تنها عملکرد عالی ارائه می دهند، بلکه مجموعه ای از ضمیمه های عالی نیز وجود دارد و با طرح های متمایز دوست داشتنی ارائه می شوند که هنگام نمایش فوق العاده به نظر می رسند. همه دارای سطل پاک امضا هستند و جدیدترین مدل ها بسیار راحت تخلیه می شوند و همچنین استفاده از آنها آسان است. آخرین مدل Dyson Gen5detect است، اما لزوماً به جدیدترین آن نیاز ندارید. Dyson V15 نیز بسیار عالی است و اگر بتوانید در مدل قدیمی‌تری مانند V11 خرید خوبی پیدا کنید، هنوز هم ارزش بررسی دارد. با این حال، احتمالاً در حال حاضر قدیمی تر از V11 را توصیه نمی کنیم، زیرا مدل های جدیدتر به طور قابل توجهی بهتر هستند. اینها بهترین معاملات Prime Day برای جاروهای شارژی Dysom در حال حاضر هستند.

Dyson V12 Detect Slim+ – 200 دلار صرفه جویی کنید

Dyson V12 یک جارو شارژی فوق العاده سبک است که دارای مجموعه ای از اتصالات شامل سر تمیز کننده موتوربار، سر پاک کننده باریک لیزری، ابزار پیچ مو، ابزار ترکیبی و ابزار شکاف است. این مدل 24 درصد سبک تر از V15 است، دارای یک دکمه پاور برای تمیز کردن آسان است و به طور خودکار قدرت خود را بر اساس میزان کثیفی کف شما تنظیم می کند.

بهترین معاملات Prime Day Dyson - Dyson V12 Detect

دایسون / جیب پرز

جارو برقی بی سیم Dyson V12 Detect Slim

صرفه جویی 31%

449 دلار 649 دلار 200 دلار صرفه جویی کنید

جارو شارژی Dyson V12 Detect Slim باریک، سبک و قدرتمند است. در اینجا نیز 200 دلار تخفیف وجود دارد، این مدل در حال حاضر 449 دلار قیمت دارد.

Dyson V15 Detect – 100 دلار صرفه جویی کنید

Dyson V15 Detect یکی از جدیدترین جاروبرقی های شارژی این شرکت است. این جدیدترین نیست، اما با Gen5detect، عملکرد عالی و برخی ویژگی‌های عالی را ارائه می‌کند. Dyson V15 Detect به جای یک ماشه، یک دکمه روشن/خاموش دارد، تا 60 دقیقه از حالت Eco کار می‌کند و مجموعه‌ای از ضمیمه‌ها، از جمله Laser Fluffy Cleaner Head که از لیزر برای آشکار کردن گرد و غبار میکروسکوپی استفاده می‌کند، وجود دارد.

بهترین معاملات روز اول Dyson - Dyson V15

آمازون / پرز جیبی

Dyson V15 Absolute Detect

15% صرفه جویی کنید

649 دلار 749 دلار 100 دلار صرفه جویی کنید

Dyson V15 Detect جدیدترین جارو شارژی Dyson نیست، اما همچنان عالی است. این یک تخفیف نادر است که 100 دلار تخفیف دارد و ارزش آن را دارد که سریع آن را بگیرید.

Dyson V11 Torque Drive – 185 دلار صرفه جویی کنید

با وجود چند سال سن، Dyson V11 عملکرد عالی ارائه می دهد. تمیز کردن، عمر باتری، طراحی و اتصالات فوق‌العاده هستند و تنها معایب واقعی آن سطل کوچک و این واقعیت است که نمی‌توانید در حین استفاده از آن شارژ کنید. در آزمایش‌های ما متوجه شدیم که با حالت Boost حدود 12 دقیقه زمان تمیز کردن خواهید داشت، در مقایسه با حدود 60 دقیقه در Eco، که هم برای تمیز کردن شدید اتاق و هم برای جارو کردن کل خانه کافی است.

بهترین معاملات اولیه Prime Day Dyson - Dyson V11 Torque

دایسون / جیب پرز

جارو شارژی Dyson V11 Torque Drive

صرفه جویی 27%

514 دلار 699 دلار 185 دلار صرفه جویی کنید

جارو شارژی Dyson V11 Torque Drive به طور خودکار مکش و زمان کار را در همه انواع کف بهینه می کند و عملکرد عالی ارائه می دهد. این معامله 185 دلار تخفیف دارد که قیمت آن 514 دلار است.

بهترین معاملات مراقبت از مو دایسون

Dyson فقط در بازار جاروبرقی های شارژی و فن ها نیست. این شرکت همچنین برخی از محصولات استثنایی مراقبت از مو را از سشوار سوپرسونیک اصلی خود تا Airwrap فوق العاده ارائه می دهد. این شرکت اخیرا Airstrait را راه‌اندازی کرده است، اگرچه انتظار نمی‌رود این مورد عرضه شود و به ندرت پیش می‌آید که ما پیشنهاداتی را در Airwrap نیز ببینیم، اما Supersonic معاملاتی برای Prime Day دارد و کمی از اتوی مو Corrale نیز کم است. اینها بهترین معاملات Prime Day برای محصولات مراقبت از مو Dyson در حال حاضر هستند.

صاف کننده مو Dyson Corrale – 100 دلار صرفه جویی کنید

صاف کننده مو Dyson Corrale یک اتو مو عالی با عملکرد حالت دهی فوق العاده، طراحی بی سیم مناسب و صفحات انعطاف پذیر است که موهایی صاف و براق را ارائه می دهد. کمی بزرگ و سنگین است اما نتایجی که ارائه می دهد ارزشش را دارد.

بهترین معاملات اولیه دیسون دیسون - Dyson Corrale Straightener

دایسون / جیب پرز

دایسون کورل

20% صرفه جویی کنید

399 دلار 499 دلار 100 دلار صرفه جویی کنید

صاف کننده مو Dyson Corrale با طراحی بی سیم و صفحات انعطاف پذیر عملکرد عالی را ارائه می دهد. در حال حاضر 100 دلار وجود دارد که یک معامله فوق العاده نادر است.

سشوار Supersonic Dyson – 100 دلار صرفه جویی کنید

سشوار Dyson Supersonic که مورد علاقه بسیاری است، واقعاً می تواند زمان خشک کردن موهای شما را کاهش دهد. به این ترتیب، ممکن است ارزش سرمایه گذاری قابل توجهی در مقایسه با رقبا داشته باشد.

بسیار هوشمندانه و بی صدا است، دما دائماً تنظیم می شود و گزینه های گرم، گرم و سرد وجود دارد. همچنین در طیف وسیعی از گزینه های رنگی موجود است.

بهترین معاملات اولیه Prime Day Dyson - سشوار Supersonic Dyson

دایسون / جیب پرز

سشوار Dyson Supersonic

صرفه جویی 23%

329 دلار 429 دلار 100 دلار صرفه جویی کنید

سشوار Dyson Supersonic از نظر عملکرد و طراحی استثنایی است. به ندرت معاملاتی برای آن وجود دارد، اما در حال حاضر ۱۰۰ دلار تخفیف خواهید داشت که بسیار عالی است.

Dyson Airwrap – 50 دلار صرفه جویی کنید

در بررسی Dyson Airwrap ما گفتیم: “تنها حالت دهنده مو که می خواهیم دوباره استفاده کنیم و این باعث می شود که ارزش هر پنی داشته باشد.” گران است – به همین دلیل است که اینجا هستید، درست است؟ – و فهمیدن کمی زمان می برد، اما طراحی این دستگاه فوق العاده است، در حالی که نتایج عالی است. دو مدل وجود دارد – با آخرین مدل که پیوست‌های کمی متفاوت ارائه می‌کند، اما مدل اصلی هنوز عالی است، بنابراین ارزش بررسی دارد. قرارداد فعلی مربوط به آخرین مدل با پیوست های جدید است، بنابراین سریع آن را ببندید.

بهترین معاملات اولیه دیسون دیسون - Dyson Airwrap

دایسون / جیب پرز

Dyson Airwrap Styler

صرفه جویی 8%

599 دلار 649 دلار 50 دلار صرفه جویی کنید

Dyson Airwrap بهترین حالت دهنده مو است که ما امتحان کرده ایم. این کاملاً فوق العاده است و ارزش هر پنی را دارد، حتی بدون تخفیف. در حال حاضر نزدیک به 50 دلار تخفیف برای جدیدترین Airwrap وجود دارد، اما به سرعت آن را خریداری کنید.

بهترین معاملات فن و تصفیه هوا Dyson

Dyson تعدادی فن و تصفیه کننده هوا عالی را در مجموعه خود ارائه می دهد که بسیاری از آنها عملکرد فوق العاده ای را در کنار ویژگی هایی از جمله کمک به آلرژی ارائه می دهند. بیشتر طرح‌های دوست‌داشتنی ارائه می‌دهند و گزینه‌های مختلفی از آن‌هایی که برای نشستن روی میز طراحی شده‌اند تا آن‌هایی که کل اتاق نشیمن یا اتاق خواب را خنک می‌کنند، وجود دارد. یکی از بهترین طرفداران در معاملات Prime Day نیز ارائه می شود، که بسیار عالی است زیرا ارزان نیستند.

Dyson Pure Hot + Cool HP01 – 160 دلار صرفه جویی کنید

فن دایسون پیور هات + خنک HP01 یک گزینه چند منظوره است که هم خنک می کند و هم گرم می کند و آلاینده ها را برای هوای تمیزتر جذب و به دام می اندازد. دارای سیستم فیلتراسیون 360 درجه با HEPA برای جذب 99.97 درصد ذرات و امکان انتخاب نوسان 0 تا 70 درجه را دارد. طراحی فوق العاده ای نیز دارد و با 160 دلار تخفیف برای Prime Day، این یک معامله فوق العاده است.

Dyson Pure Hot+Cool HP01 - تصویر اصلی

دایسون / جیب پرز

Dyson Pure Hot + Cool HP01

30% صرفه جویی کنید

369 دلار 529 دلار 160 دلار صرفه جویی کنید

Dyson Pure Hot + Cool HP01 هم بخاری و هم فن است و با انتخاب نوسان 0 تا 70 درجه یک گزینه عالی است. این یک معامله شگفت انگیز با 160 دلار تخفیف است.

Dyson Purifier Cool Formaldehyde TP09 – صرفه جویی 250 دلاری

دستگاه تصفیه هوا و هواکش دایسون Purifier Cool Formalehyde TP09 به طور خودکار آلاینده ها را برای هوای بهتر حس می کند، می گیرد و به دام می اندازد و همچنین فرمالدئید را که از وسایل مختلف خانه مانند شوینده های تمیزکننده آزاد می شود، شناسایی و از بین می برد. یک برنامه MyDyson وجود دارد که گزارشی از آلودگی ثبت شده در زمان واقعی را نشان می دهد و می توانید بین حالت نوسان 0 تا 350 درجه و حالت جریان هوا به عقب نیز انتخاب کنید – رویایی است. این یک معامله درخشان با 250 دلار تخفیف است – خیلی خوب است که نمی‌توان آن را از دست داد.

تصفیه کننده دایسون کول فرمالدید TP09

دایسون / جیب پرز

دستگاه تصفیه دایسون کول فرمالدئید TP09

صرفه جویی 33%

499 دلار 749 دلار 250 دلار صرفه جویی کنید

دستگاه تصفیه هوا و فن تصفیه کننده هوای Dyson Purifier Cool Formaldehyde TP09 یک گزینه عالی با ویژگی های فراوان است. این یک معامله شکست خورده با 33 درصد تخفیف و صرفه جویی 250 دلاری است.

تصفیه کننده هوا و فن هوشمند Dyson Purifier Cool TP07 – 150 دلار صرفه جویی کنید

تصفیه‌کننده هوا و فن هوشمند Dyson Purifier Cool TP07 به‌طور خودکار آلاینده‌ها را برای هوای پاک‌تر حس می‌کند، می‌گیرد و به دام می‌اندازد و آلودگی را در زمان واقعی بر روی صفحه LCD و همچنین برنامه MyDyson گزارش می‌دهد. این مدل همچنین به طور کامل با استاندارد HEPA H13 مهر و موم شده است.

بهترین تخفیف‌های اولیه پرایم دی - تصفیه‌کننده هوا و ترکیب فن Dyson Purifier Cool TP07

دایسون / جیب پرز

دستگاه تصفیه هوای هوشمند Dyson Purifier Cool TP07

صرفه جویی 23%

499 دلار 649 دلار 150 دلار صرفه جویی کنید

Dyson Purifier Cool TP07 به گونه‌ای طراحی شده است که به طور خودکار آلاینده‌های هوا را برای خانه‌ای تمیزتر حس، جذب و به دام می‌اندازد. این معامله 150 دلار تخفیف دارد، به این معنی که قیمت آن زیر 500 دلار است.

چگونه این بهترین معاملات اولیه Prime Day Dyson را انتخاب کردیم؟

تخفیف در محصولات Dyson بسیار نادر است – کمی مانند اپل – بنابراین وقتی پولی از دستگاه های درخشان آن وجود دارد، بسیاری از آنها ارزش خریدن دارند. برای این دور بالا، ما معاملاتی را در مورد محصولات Dyson که خرید آنها را توصیه می‌کنیم، و همچنین مواردی را انتخاب کرده‌ایم که تخفیف‌های زیادی برای روز پرایم دارند و برای مدت طولانی با آن قیمت نخواهند بود. البته این فقط معامله ای است که شما قبلاً برای یک محصول در بازار بوده اید، اما هر یک از معاملات بالا محصولاتی هستند که ما یا امتحان کرده ایم و آزمایش کرده ایم و دوست داشته ایم، یا محصولاتی هستند که دیده ایم و می توانیم توصیه کنیم.

معاملات بیشتر Prime Day 2023

اگر محصولات Dyson تنها چیزی نیست که به دنبال یک معامله خوب هستید، معاملات پرایم روز زیادی در حال وقوع است. ما فهرستی از بهترین هاب های Prime Day خود را در زیر گردآوری کرده ایم تا بتوانید هر یک از مواردی که محصولات را در لیست علاقه مندی های شما پوشش می دهند را انتخاب کنید.

سوالات متداول

س: پرایم دی کی است؟

Amazon Prime Day در 11 تا 12 ژوئیه است و یک رویداد خرید با تخفیف دیگر را در بالای جمعه سیاه ارائه می دهد. روز پرایم آمازون در 12 تا 13 ژوئیه 2022 برگزار شد و تخفیف‌های زیادی را در محصولات و دستگاه‌های مختلف ارائه کرد و در سال جاری نیز همین‌طور است. به طور معمول، روزهای تخفیف آمازون 48 ساعت طول می کشد، بنابراین اگر معامله ای را مشاهده کردید، باید سریعاً وارد شوید. نکته خوب در مورد Prime Day این است که حدود شش یا هفت ماه پس از فروش جمعه سیاه اتفاق می افتد، به این معنی که در طول سال دو فرصت برای گرفتن یک معامله خوب دارید. این امکان وجود دارد که اگر آمازون فروش اولیه دسترسی زودهنگام خود را نیز اجرا کند، سه فرصت را به دست آوریم، مانند آنچه در سال 2022 انجام داد، تقریباً شش هفته قبل از جمعه سیاه اتفاق افتاد، اگرچه در حال حاضر، فقط Prime Day تأیید شده است.

س: آیا معاملات Prime Day واقعی هستند؟

روزهای فروش اولیه Amazon Prime و Prime Early Access تخفیف‌های واقعی را ارائه می‌دهند، بله، و معمولاً دستگاه‌ها پایین‌ترین قیمتی هستند که برای مدتی در طول فروش Prime Day بوده‌اند، اما همچنان ارزش خرید با احتیاط را دارد. احتمال زیادی وجود دارد که برخی از دستگاه‌هایی که در طول روز پرایم یا پرایم فروش دسترسی زودهنگام معامله می‌شوند، در طول فروش جمعه سیاه تقریباً قیمت یکسانی داشته باشند، بنابراین ممکن است پایین‌ترین قیمتی که تا به حال در روز پرایم داشته‌اند نباشند. گفتنی است، Prime Day و Prime Early Access Sale معمولاً فقط برای 24 تا 48 ساعت اجرا می شوند، بنابراین اگر معامله ای را مشاهده کردید، آن را بگیرید، زیرا پس از پایان روزها، دستگاه ها احتمالاً به قیمت خرده فروشی کامل باز می گردند.

س: آیا باید عضو Prime باشم؟

بله، برای استفاده از مزایای فروش روز پرایم و تخفیف‌های فروش اولیه دسترسی زودهنگام، باید عضو پرایم باشید. این یکی از اخطارهای روز است. بنابراین، اگر می‌خواهید مطمئن شوید که کمترین قیمت را در طول روز پرایم و فروش اولیه دسترسی اولیه دریافت می‌کنید، باید مطمئن شوید که اشتراک خود را آماده کرده‌اید. اگر عضو Prime نیستید، یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه وجود دارد که می توانید برای تجربه مزایای اشتراک، که شامل تحویل رایگان، Prime Video، Prime Reading، Prime Music و موارد دیگر می شود، ثبت نام کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا