کار آفرینی و استارتاپ

پلتفرم نرم افزار DevOps Gearset 55 میلیون دلار جمع آوری کرد – TechCrunch

چرخ دندهیک ارائه‌دهنده ابزار برای نرم‌افزار Salesforce، امروز اعلام کرد که 55 میلیون دلار در بخش مالی به رهبری Silversmith Capital Partners جمع‌آوری کرده است. کوین بویل، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، گفت که پول جدید صرف گسترش خواهد شد چرخ دندهارائه محصول، رشد عملکردهای فروش و بازاریابی آن، و گسترش تیم در سراسر ایالات متحده و بریتانیا

Gearset در سال 2015 توسط بویل و مت دیکنز، دو مهندس نرم‌افزار که بخش بیشتری از حرفه خود را صرف ساخت راه‌حل‌های DevOps در شرکت‌هایی از جمله EA، Red Gate Software و HP کرده‌اند، تأسیس شد. (“DevOps” در اینجا به مجموعه ای از شیوه ها و ابزارهایی اشاره دارد که فرآیندهای توسعه نرم افزار را بین تیم های مهندسی و فناوری اطلاعات خودکار و یکپارچه می کند.) به گفته بویل، آنها متوجه شدند که فرصتی برای بهبود ابزار در اکوسیستم Salesforce وجود دارد که منجر به این شد. آنها Gearset را تأسیس کردند.

«شرکت‌ها در Salesforce سرمایه‌گذاری می‌کنند، زیرا می‌توان آن را به راحتی برای برآورده کردن نیازهای تجاری دقیق تطبیق داد… [b]بویل در یک مصاحبه ایمیلی به TechCrunch گفت: «تیم‌هایشان که بر روی پلتفرم ساخته می‌شوند، ارائه برنامه‌ها و پیشرفت‌های حیاتی برای کسب‌وکار به شیوه‌ای که به موقع، ایمن یا پایدار باشد، دشوار است. شرکت‌های بزرگ، به‌ویژه، معمولاً تلاش می‌کنند تا در راس جریان‌های کاری متعدد، رویکردهای متفاوت برای توسعه Salesforce در سراسر کسب‌وکار و محیط‌های توسعه بی‌شماری که ممکن است حاوی داده‌های تجاری باشند، ادامه دهند. حکمرانی به یک چالش مهم تبدیل می‌شود.»

به نظر بویل، Salesforce این کار را کرده است صدها از انواع متادیتا و تنظیمات برای بحث. و مشکلات وابستگی بین انواع مختلف مؤلفه نرم افزار Salesforce می تواند ظاهر شود.

اعتبار تصویر: چرخ دنده

راه حل Gearset مجموعه ای از ابزارها برای استقرار و نگهداری نرم افزار Salesforce در سراسر یک سازمان است. این پلتفرم می‌تواند به‌طور خودکار اصلاحاتی را برای بسته‌ها توصیه کند، برای مثال، از داده‌ها پشتیبان‌گیری و بازیابی کند و همچنین تغییرات را در ابرداده‌ها مقایسه کند. Garset همچنین تجسمی از خطوط لوله انتشار نرم افزار یک شرکت، از جمله بینش “وضعیت زنده” و گزینه های انشعاب ارائه می دهد.

Gearset را می توان به عنوان یک پلت فرم مستقل یا ادغام با ابزارها و فرآیندهای موجود استفاده کرد. از داشبورد، توسعه‌دهندگان می‌توانند تغییرات را در محیط‌های Salesforce پیاده‌سازی کنند، خطوط لوله خودکار را برای ارائه به‌روزرسانی‌ها پیکربندی کنند، و تاریخچه حسابرسی همه تغییرات مستقر را مشاهده کنند.

بویل افزود: «مفهوم DevOps مدرن در جامعه Salesforce در حال ظهور است، بنابراین Gearset بر ارائه راه‌حل و آموزش برای کمک به همه افراد در اکوسیستم برای درک بهترین شیوه‌ها و پیاده‌سازی آن‌ها در سازمان‌های خود تمرکز می‌کند.» تیم Salesforce شرکت با پذیرش Gearset و پیاده‌سازی DevOps می‌تواند کار را زودتر به کسب‌وکار عرضه کند و بازخورد مداوم را در خود جای دهد و به کسب‌وکار اجازه دهد تا با چابکی حرکت کند. DevOps همچنین یک رویکرد بسیار قوی تر است که به طور چشمگیری دید خط لوله انتشار را بهبود می بخشد و سرمایه گذاری Salesforce کسب و کار را تضمین می کند.

Gearset اولین شرکتی نیست که با سرویس «Salesforce DevOps» وارد بازار می‌شود. از رقبا می توان به Copado، Fiosum، OwnBackup و AutoRabit. اما بویل می‌گوید با توجه به اینکه بازار پلتفرم‌های Salesforce DevOps به رشد Salesforce وابسته است، تقاضا برای Gearset “هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت را نشان نمی‌دهد”. توسط یکی تخمین زدنSalesforce در سال 2021 سهم 32.2 درصدی از بازار نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری را داشت.

Gearset به سرعت به 2000 مشتری نزدیک می شود [including] بویل گفت: McKesson، Accenture، IBM، Sage، Intercom، Johnson & Johnson، Veolia، Zillow، Sonos و Tripadvisor. درآمد سالانه گیرست بیش از 25 میلیون دلار است و این شرکت سودآور است. [We’ve been] بوت استرپ تا به امروز؛ این اولین دور سازمانی ما است.»

Gearset که در کمبریج مستقر است، قصد دارد تا پایان سال نیروی کار 150 نفری خود را به 220 نفر افزایش دهد.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا