کار آفرینی و استارتاپ

پلتفرم هدایای شرکتی مستقر در دوبلین و Open 26 میلیون دلار سری A به رهبری Molten Ventures – TechCrunch جمع آوری می کند

سال گذشته ما توضیح دادیم که چگونه “&Open” (بله، “ampersand open” تلفظ “و باز”) یک سرمایه 7.2 میلیون دلاری جمع‌آوری کرد تا ارسال هدایایی برای برندها برای افزایش وفاداری و تعامل آسان‌تر شود. طبق یک مطالعه، مشتریانی که پس از دریافت هدایا احساس ارتباط عاطفی با یک برند دارند، 306 درصد ارزش طول عمر بیشتری دارند. &Open با Sendoso و ReachDesk که در یک فضای مشابه هستند رقابت می کند.

از آنجایی که همه‌گیری باعث شد همه ما از راه دور کار کنیم، ارسال هدایا از راه دور به طور ناگهانی اهمیت جدیدی پیدا کرد. به علاوه، اکنون “استعفای بزرگ” به این معنی است که شرکت ها باید مشتریان و کارمندان را بسیار شیرین تر نگه دارند.

بنابراین &Open مستقر در دوبلین، که در سال 2017 راه اندازی شد، اکنون 26 میلیون دلار در سری A به رهبری Molten Ventures، شامل مشارکت First Round Capital، LocalGlobe، Tribal VC و همچنین سرمایه گذار جدید Middlegame Ventures، جمع آوری کرده است. سایر سرمایه گذاران جدید و موجود نیز به این دور کمک کردند. سری A کل سرمایه &Open را به 33.2 میلیون دلار می رساند.

این شرکت اکنون در ایرلند، بریتانیا و ایالات متحده حضور دارد و قصد دارد در سال آینده دفتر خود را در شهر نیویورک افتتاح کند.

مشتریان آن عبارتند از Airbnb، Peloton، Spotify، Hopin، Intercom، Wayflyer و BetterUp. همچنین &Open On-Demand برای SME ها راه اندازی شده است.

نیکولا مک کلافرتی، شریک مولتن ونچرز در بیانیه‌ای گفت: اکنون، بیش از هر زمان دیگری، شرکت‌ها به دنبال راه‌هایی برای حفظ کارمندان و تقویت ارتباطات واقعی با مشتریان و شرکا هستند. &Open با همکاری با برخی از بزرگترین تجارت‌ها و برندهای جهانی ثابت کرده است که هدیه دادن، زمانی که به درستی انجام شود، ابزاری فوق‌العاده قدرتمند برای افزایش وفاداری به برند و ایجاد حمایت است.

بازار هدایای &Open On-Demand به شرکت‌های کوچک و متوسط ​​امکان هدیه دادن آسان‌تر و مدل پرداختی را می‌دهد، بر خلاف راه‌حل &Open’s Enterprise که دارای قرارداد سالانه و هزینه‌های SaaS است.

«همه شرکت‌ها هدیه می‌دهند – خواه کارمندان، مشتریان، مشتریان احتمالی یا شرکای آنها. شرکت ها هدیه می دهند زیرا مردم به کسب و کارها قدرت می بخشند و این روابط باید تقویت شوند. جاناتان لگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل &Open، گفت: امروز، بیش از هر زمان دیگری، وفاداری اهمیت دارد.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا