ارز دیجیتالاقتصادی

پلتفرم پرسش و پاسخ پزشکی Ask The Doctor علیه شیبا اینو شکایت می‌کند و در توییتر درگیر جنگ لفظی می‌شود


سه‌شنبه‌ها می‌توانند خسته‌کننده باشند، اما یک درام مداوم توییتر توجه بسیاری از علاقه‌مندان به بلاک چین را به خود جلب کرده است. Ask The Doctor، یک وب سایت کانادایی پرسش و پاسخ پزشکی، اعلام کرد که از شیتوشی کوساما، سرپرست پروژه داوطلبانه میم توکن Shiba Inu (SHIB) به اتهام افترا شکایت خواهد کرد و سعی خواهد کرد هویت شخصی او را در دادگاه کشف کند. کوساما بلافاصله پاسخ داد و مدعی شد که «این غیرقانونی است [for Ask The Doctor] پول مردم را برای خدماتی که هرگز ارائه نمی کند، بگیرد.”

این تبادل داغ زمانی آغاز شد که کوساما یک توییت تبلیغاتی SHIB را از Ask The Doctor روز قبل نقل کرد که مدعی بود، “شما یک حساب کلاهبرداری هستید. همه توییت های “دکتر” شما از حساب تور در کدام سال 2009 ایجاد شده اند؟ اگر طرح از قبل به اندازه کافی ضخیم نبود، Ask The Doctor قبلاً یک تأثیرگذار SHIB بود.

در یک توییت در اول دسامبر، این شرکت ادعا کرد که 31 میلیارد SHIB (1.5 میلیون دلار در آن زمان) به ترازنامه خود اضافه کرده است. روز دوشنبه، از دکتر بپرسید سپس توییت کرد حذف شده است توکن های SHIB آن از کتاب هایش. کاربران توییتر ادعا می کنند که این شرکت در ماه گذشته به شدت توکن های SHIB را برای سرمایه گذاران خرده فروشی تبلیغ کرده است.

مربوط: با اعلام کراکن در فهرست SHIB، Shiba Inu تنها در 2 روز بیش از 30 درصد افزایش یافت

در زمان انتشار، از دکتر بپرسید به تشدید درگیری در بستر رسانه های اجتماعی ادامه می دهد. در توییت های اخیر این شرکت ادعا می کند که SHIB «یک کلاهبرداری»، «به سمت صفر است»، «در معرض حذف از فهرست» است، و بیان می‌کند که بدون شواهد، «کشش فرشی در راه است». از زمانی که درگیری ها کمتر از 24 ساعت پیش آغاز شد، به نظر می رسد Ask the Doctor نزدیک به 10000 دنبال کننده توییتر را از دست داده است و تقریباً 48000 نفر باقی مانده اند. اگرچه Ask The Doctor گفت که سهام SHIB خود را برای اهداف تجاری رها کرده است، اما توضیح نداد که چرا در وهله اول روی چیزی سرمایه گذاری می کند که معتقد است یک سکه “کلاهبرداری” است.

خبر پیشنهادی:   هکرهای کره شمالی سال گذشته 400 میلیون دلار ارز دیجیتال سرقت کردند - اتر 58 درصد از وجوه سرقت شده را تشکیل می دهد - اخبار بیت کوین نیوز