فوتبالورزشی

پل اسکولز به پل پوگبا درباره آینده خود در منچستریونایتد پیامی ارسال می کند زیرا او مدعی است مدعیان احتمالی رئال مادرید و بارسلونا “یک آشفتگی کامل” هستند.

پل اسکولز این سوال را مطرح کرد که چرا پل پوگبا می خواهد منچستریونایتد را ترک کند زیرا این هافبک همچنان در امضای قرارداد جدید در اولدترافورد متوقف است.

این بازیکن 28 ساله در این فصل با 7 پاس گل در تعداد زیادی بازی در لیگ برتر در فرم فوق العاده ای قرار داشت ، اما هنوز با تمدید قرارداد موافقت نکرده است و بنابراین می تواند پیش قرارداد با یک بازیکن امضا کند. باشگاه خارجی در ماه ژانویه ،

اسکولز معتقد است پوگبا در یونایتد وضعیت بهتری دارد ، اگر او را ترک کند ، بیش از حد ناامید نخواهد شد

پوگبا در سال 2019 میلادی تمایل خود را برای “چالش جدید” ابراز داشت اما در دو فصل گذشته زیر نظر اوله گونار سولسشر از فوتبالش بیشتر لذت برده است.

قهرمان جام جهانی از زمان بازگشت 89 میلیون پوندی خود به باشگاه در سال 2016 با هواداران یونایتد گرم و سرد شده است و در 215 بازی در اولدترافورد 38 گل به ثمر رسانده است.

اسکولز اسطوره یونایتد نمی تواند بفهمد چرا می خواهد آنجا را ترک کند زیرا لیگ های دیگر را پایین تر از لیگ برتر معرفی کرد.

او به نمایش وببی و اونیل: “همه کمی مطمئن نیستند زیرا هفته به هفته و بیرون از هفته این کار را انجام نمی دهد. فکر می کنم بحث بزرگی وجود دارد. احتمالاً می گویید نیمی از مردم او را می خواهند ، نیمی دیگر اگر او برود اینقدر اذیت نمی شود.

آینده پوگبا تا قطعی شدن تصمیم نهایی او موضوعی داغ خواهد بود

گتی

آینده پوگبا تا قطعی شدن تصمیم نهایی او موضوعی داغ خواهد بود

“من فکر می کنم وسط زمین برای ما کمی مشکل ساز است. اگر او آهنگ می خواند و مانند همیشه برای فرانسه بازی می کند ، به نظر می رسد برای آنها بازی می کند ، باید سعی کنید او را نگه دارید.

چرا می خواهید تلاش کنید و انگلیس را ترک کنید؟ درباره رئال مادرید صحبت شد اما لیگ اسپانیا از بین رفت. رئال مادرید و بارسلونا یک آشفتگی کامل هستند.

PSG ممکن است بهترین گزینه باشد اما انگلیس در حال حاضر بهترین است. اگر به چهار تیم برتر نگاه کنید آنها بهترین بازیکنان را دارند ، بهترین مدیران اینجا هستند ، پس چرا او می خواهد برود؟ من متوجه نمی شوم

اما باز هم بستگی به باشگاه دارد. اگر آنها بخواهند او را عالی نگه دارند ، اگر نخواهند ما خداحافظی می کنیم. “

به


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا