دانش و فناوریموبایل و تبلت

پولاروید با دوربین جدید دیوانه‌وار در حال عکاسی برای ماه است


خوراکی های کلیدی

  • Polaroid I-2 یک دوربین فوری پیشرفته است که از نظر قیمت با دوربین های DSLR سطح پایه رقابت می کند و قیمت آن 599.99 پوند، 599.99 دلار یا 699.99 یورو است.
  • کنترل دستی سرعت شاتر و اندازه دیافراگم و همچنین سیستم فوکوس خودکار پیچیده ای را ارائه می دهد که از LiDAR برای فوکوس دقیق استفاده می کند.
  • این دوربین دارای طراحی کلاسیک، لنز شارپ و قابلیت استفاده از انواع مختلف فیلم است که آن را به گزینه ای پیشرفته برای کسانی تبدیل می کند که می خواهند کنترل بیشتری بر عکاسی فوری خود داشته باشند.


پولاروید از یک دوربین کاملاً فوری پرده برداری کرده است – I-2، که بدون شک جای خود را به عنوان یکی از پیشرفته ترین دوربین های فوری که می توانید در حال حاضر خریداری کنید، می گیرد.

این عملاً یک دوربین فیلم دستی با کیفیت بالا است، اما دوربینی است که فوراً فیلم خود را چاپ می کند و دارای برچسب قیمتی است: 599.99 پوند، 599.99 دلار یا 699.99 یورو.

این قلمرو برخی از دوربین‌های DSLR سطح پایه بسیار محکم از نظر قیمت است، بنابراین برچسب بسیار جسورانه‌ای برای چسباندن به یک دوربین فوری است، هرچند ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهد که در هیچ جای دیگری نخواهید یافت.

پولاروید، کوکو کاپیتان

در آن جلو – این یک دوربین فوری است تا جایی که عکس‌های شما را هنگام گرفتن عکس چاپ می‌کند، اما اساساً یک دوربین فیلم تقریباً دستی است، با کنترل‌هایی روی سرعت شاتر و اندازه دیافراگم که به شما امکان کنترل بیشتری می‌دهد.

این یک سیستم فوکوس خودکار پیچیده دارد که از LiDAR برای دریافت فوکوس مناسب استفاده می کند (که به این معنی است که کاملاً دستی نیست) و Polaroid می گوید که لنز آن واضح ترین لنز است که تا به حال ساخته شده است.

حتی اگر فیلتر لنز خاصی را دارید، یک پایه نخی برای فیلتر لنز دارد – فیلترهای 49 میلی‌متری به راحتی روی آن می‌لغزند، تا کمی بیشتر سفارشی‌سازی شود (و ایمنی در برابر خراش‌های پرهزینه‌تر).

همه اینها باید به عملکرد عالی در طیف وسیعی از شرایط نوری تبدیل شود، اما این پایان کار نیست. بلوتوث برای کنترل از راه دور و به‌روزرسانی سیستم‌افزار وجود دارد، و I-2 همچنین می‌تواند چندین نوع فیلم بگیرد و با فیلم‌های i-Type، 600 و SX-70 پولاروید کار کند.

این دوربین احتمالاً کلاسیک‌ترین دوربینی است که پولاروید در مدتی قبل از نظر ظاهری ساخته است، به لطف ساختار صاف‌تر که باعث می‌شود جعبه‌ای کمتر و قابل حمل‌تر شدن داشته باشد.

پولاروید I-2 3

پولاروید، Max Siedentopf

این لنز بسیار مهم را به‌طور برجسته نشان می‌دهد و دسترسی به کنترل‌های دستی اطراف آن را در بالا با روکشی متضاد ارائه می‌دهد که صادقانه به نظر دوست‌داشتنی است.

همچنین یک صفحه نمایش کوچک OLED در بالای دوربین وجود دارد تا بتوانید تنظیمات ترکیبی را قبل از عکاسی ببینید (که از طریق منظره یاب نیز قابل مشاهده خواهد بود).

پولاروید می‌گوید باتری باید تا 15 بسته فیلم دوام بیاورد، که روشی کمی عجیب برای اندازه‌گیری چیزها است، اما به نظر محکم می‌رسد – و زمانی که نیاز به شارژ کردن داشته باشید، از طریق USB-C قابل شارژ است.

همه این‌ها چیزی است که می‌تواند کمی رولزرویس در دنیای دوربین‌های فوری باشد – پولاروید قبلاً برای کسانی که در عکاسی فوری جدی‌تر هستند، گزینه‌های ممتازی داشت، اما این کار را تا حدی بالا می‌برد.

این قیمت به این معنی است که در مقایسه با خودانگیختگی یک Fujifilm Instax ارزان‌تر، برای بسیاری از افراد گزینه اصلی نخواهد بود، اما به نظر می‌رسد این یک راه‌اندازی هیجان‌انگیز برای کسانی است که می‌خواهند نقش فعال‌تری در عکاسی خود داشته باشند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا