ارز دیجیتالاقتصادی

“پول فوق العاده” – آمارهای پس از ادغام نشان می دهد که نرخ انتشار اتریوم پس از انتقال poS کاهش یافته است – اخبار فناوری بیت کوین

ماه‌ها قبل از اینکه اتریوم از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) تبدیل شود، شبیه‌سازی The Merge نشان داده بود که نرخ انتشار شبکه به دنبال تغییر مجموعه قوانین کاهش می‌یابد. اکنون آمار نشان می‌دهد که پیش‌بینی‌های شبیه‌سازی محقق شده است زیرا نرخ انتشار شبکه از 15 سپتامبر به‌طور قابل‌توجهی کاهش یافته است، پس از ارتقای پاریس که باعث The Merge شد.

نرخ انتشار اتریوم پس از ادغام کاهش می یابد

از 5 آگوست 2021، اتریوم با معرفی به‌روزرسانی مجموعه قوانین از تورم‌زا به تورم‌زدایی تغییر کرده است.EIP-1559. اساساً، این تغییر الگوریتم مرتبط با هزینه پایه هر گاز در پروتکل را مجدداً پیکربندی کرد و از آنجایی که EIP-1559 کدگذاری شد، شبکه اکنون هزینه پایه به ازای هر گاز را می سوزاند. از زمان ارتقاء لندن در 5 آگوست، این شبکه نابود شده است 2,627,061 اتر به ارزش 8.56 میلیارد دلار با این حال، از زمان ادغام، اتریوم بسیار کاهش‌دهنده‌تر است زیرا این تغییر نرخ صدور پروتکل را دوباره تعریف کرد.

"پول فوق العاده" - آمارهای پس از ادغام نشان می دهد که نرخ انتشار اتریوم پس از انتقال poS کاهش یافته است - اخبار فناوری بیت کوین
اگر اتریوم همچنان یک زنجیره PoW بود، آمار رشد عرضه و انتشار را افزایش دهید. داده ها از طریق ultrasound.money.

به عنوان مثال، معیارهایی از پورتال وب سونوگرافی.پول نمایش 3076 ETH از زمان ادغام در 15 سپتامبر منتشر شده است. اگر ماینرهای اثبات کار (PoW) هنوز اتر استخراج می کردند، از زمان شروع The Merge، 53694 اتر تولید می کردند. داده‌های کنونی نشان می‌دهد که نرخ انتشار اتریوم پس از ادغام بیش از 94 درصد کمتر از زمانی که بلاک چین یک شبکه PoW باقی می‌ماند، کاهش یافته است. ETHاعتقاد بر این است که ویژگی‌های کاهش تورم مفید هستند، زیرا اتر را در طول زمان کمیاب می‌کنند.

4.6 میلیون اتریوم کمتر تا سال آینده به لطف EIP-1559 و تغییرات مجموعه قوانین پس از ادغام

در حال حاضر، داده های پس از ادغام نشان می دهد که 297000 ETH سالانه با نرخ های جاری سوزانده می شود و انتشار از 3.78 درصد در سال به 0.22 درصد به 0.25 درصد در سال کاهش یافته است. قبل از ادغام، ماینرها باید 4931000 اتر در سال تولید می کردند، اما از زمانی که پروتکل به PoS تغییر کرد، صدور سالانه به 603000 اتر جدید در سال کاهش یافت.

"پول فوق العاده" - آمارهای پس از ادغام نشان می دهد که نرخ انتشار اتریوم پس از انتقال poS کاهش یافته است - اخبار فناوری بیت کوین
آمارهای پس از ادغام نشان می دهد که انتشار از زمان انتقال به طور قابل توجهی کاهش یافته است. داده ها از طریق ultrasound.money.

در زمان نگارش، ETH دارای عرضه در گردش 120,583,249 اتر است و با نرخ ارز فعلی کل ارزش آن 158.57 میلیارد دلار است.

"پول فوق العاده" - آمارهای پس از ادغام نشان می دهد که نرخ انتشار اتریوم پس از انتقال poS کاهش یافته است - اخبار فناوری بیت کوین
داده های اولتراسوند.پول نشان می دهد ETHصدور در صورت باقی ماندن PoW، ETH‘s صدور فعلی، و بیت کویننرخ تورم 1.72 درصد در سال.

این بدان معناست که اگر اتریوم هرگز ادغام نشود، تا 19 سپتامبر 2023، کل عرضه بدون در نظر گرفتن میزان سوخت EIP-1559 به حدود 125،514،249 خواهد رسید. با نرخ رایت و قوانین پس از ادغام، ETHمجموع عرضه تا 19 سپتامبر 2023 باید 120,889,249 یا 4,625,000 اتر کمتر از آن چیزی باشد که طبق قوانین قبلی اجماع PoW بود. مشابه ویژگی های نصف شدن بیت کوین، ETH حامیان بر این باورند که تغییرات قوانین فوق الذکر اتر را سخت تر از پول سالم سنتی می کند، همانطور که طرفداران این روزها دوست دارند آن را “پول فوق العاده سالم” بنامند.

برچسب ها در این داستان

0.24٪، 5 آگوست، نصف کردن بیت کوین، ETH سوخته، کد، پایگاه کد، کاهش تورم، EIP-1559، سوخت ETH، ادغام اتریوم، تورم، تورم سالانه، تورم، نرخ انتشار، ارتقای لندن، ارتقای پاریس، تغییرات قوانین، کمبود، Sound Money، فناوری، فناوری، The Merge، The Merge Change، Ultra Sound Money

نظر شما در مورد تغییر نرخ صدور اتریوم پس از معرفی ادغام و EIP-1559 در سال گذشته چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

"پول فوق العاده" - آمارهای پس از ادغام نشان می دهد که نرخ انتشار اتریوم پس از انتقال poS کاهش یافته است - اخبار فناوری بیت کوین

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 6000 مقاله برای Bitcoin.com News درباره پروتکل‌های مخربی که امروز در حال ظهور هستند، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons، Ultrasound.money stats.

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا