فوتبالورزشی

پیامی دلنشین مسی برای وراتی پس از جدایی هافبک ایتالیایی از PSG | اخبار فوتبال


مارکو وراتی سرانجام پس از 11 سال از پاری سن ژرمن جدا شد و به تیم العربی لیگ ستارگان قطر پیوست. هافبک ایتالیایی قراردادی سه ساله با مبلغ 45 میلیون یورو امضا کرد. این بازیکن 30 ساله 416 بازی برای تیم پاریسی به ثبت رساند و 11 گل و 61 پاس گل به ثمر رساند. او در طول 11 سال حضور خود، 30 جام از جمله 9 عنوان قهرمانی لیگ 1 را به دست آورد.

لیونل مسی عکسی با مارکو وراتی منتشر کرد.

وراتی در سخنانی پس از توافق، گفت: “من بسیار مفتخرم که برای بیش از یک دهه برای پاری سن ژرمن بازی کردم و با بازیکنان بزرگ زیادی دست و پنجه نرم کردم. پاریس، باشگاه و هوادارانش همیشه یک بازی بسیار خوب خواهند داشت. جایگاه ویژه ای در قلب من است. من برای همیشه پاریسی خواهم بود.”

این هافبک پس از حرکت خود، پیام ویژه ای از هم تیمی سابق لیونل مسی نیز دریافت کرد. کاپیتان آرژانتینی در تابستان 2021 از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست و دو قهرمانی لیگ 1 و جام قهرمانان را به دست آورد. مسی در اینستاگرام خود عکسی با وراتی منتشر کرد و نوشت: “در مرحله جدید شما موفق باشید @marco_verratti92!!! شما از قبل می دانید که من همیشه بهترین ها را برای شما آرزو می کنم.

جدایی وراتی به لیست فزاینده PSG از بازیکنانی اضافه می کند که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی این باشگاه را ترک کرده اند. ناصر الخلیفی، رئیس و مدیرعامل پاری سن ژرمن در صحبت درباره وراتی گفت: “مارکو برای همیشه به پاری سن ژرمن پیوند خواهد خورد و نقش مهمی در تاریخ بزرگ ما ایفا می کند. من هرگز ورود او در سال 2012 در سن 19 سالگی را فراموش نمی کنم.” او از آن زمان همیشه برای باشگاه بوده است، تمام قلبش را در زمین گذاشت و با ما به چیزهای بزرگ زیادی دست یافت.”

وی ادامه داد: “مایلم صمیمانه از مارکو و خانواده اش تشکر کنم، از طرف همه کسانی که با پاری سن ژرمن مرتبط هستند، او همیشه بخشی از باشگاه خواهد بود. ما برای او در ماجراجویی جدیدش بهترین ها را آرزو می کنیم.”منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا