ارز دیجیتالاقتصادی

پیتر شیف می گوید بیت کوین هنوز راه درازی تا سقوط دارد – بیت کوین را 10 هزار دلار ارزش گذاری می کند – بازارها و قیمت ها اخبار بیت کوین

پیتر شیف، اقتصاددان و دارای اشکال طلا، می گوید که بیت کوین پس از فروپاشی صرافی FTX هنوز راه درازی تا سقوط دارد. او همچنین بر این باور است که 10 هزار دلار قیمت واقعی بیت کوین است و هشدار می دهد که “سهم فروش حتی هنوز شروع نشده است.”

شیف پیش بینی می کند که بیت کوین هنوز راه درازی تا سقوط دارد

پیتر شیف، اقتصاددان و حشره طلا در یک سری توییت در مورد کاهش قیمت بیت کوین نسبت به سطح فعلی هشدار داده است.

او با اشاره به پیش‌بینی خود در ژوئن شروع کرد مبنی بر اینکه نیاز به فروش بیت‌کوین برای پرداخت صورت‌حساب‌ها با عمیق‌تر شدن رکود و درازمدت بدتر می‌شود. بیت کوین دارندگان بدون چک حقوق مجبور به فروش هستند. شیف با اشاره به اینکه طولی نکشید که پیش بینی او به حقیقت پیوست، چهارشنبه در توییتی نوشت:

هنوز سهم شیر از فروش شروع نشده است. بیت کوین هنوز راه درازی تا سقوط دارد.

او در ادامه توئیت خود اضافه کرد: «من سال‌هاست که هشدار داده‌ام که تمام افرادی که از طریق رمزنگاری پول درآورده‌اند توسط همه افرادی که در ارزهای دیجیتال ضرر کرده‌اند شکایت خواهند کرد. پس وکیل تلمبه‌زنان.»

شیف درباره صرافی سقوط کرده FTX و مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید (SBF) نوشت: “من هرگز به SBF نگاه نکردم زیرا هرگز حتی به سرمایه گذاری در FTX فکر نکردم. اما اگر ده دقیقه بررسی لازم را انجام داده بودم، پرچم‌های قرمز آشکار می‌شدند.» وی توضیح داد:

اینکه بسیاری از افراد در کریپتو به راحتی توسط یک شیاد آشکار فریب خوردند، قضاوت آنها را در مورد هر چیز رمزنگاری زیر سوال می برد.

شیف فکر می کند 10 هزار دلار قیمت واقعی بیت کوین است

شیف همچنین نظرات خود را در مورد عملکرد اخیر اعتماد بیت کوین Grayscale (GBTC) و ارتباط آن با قیمت بیت کوین به اشتراک گذاشت. شکاک بیت کوین جمعه نوشت:

بر اساس تخفیف 43 درصدی GBTC به NAV، بیت کوین در حال حاضر بسیار کمتر از 10 هزار دلار معامله می شود. من فکر می کنم این قیمت واقعی بیت کوین است، زیرا وقتی GBTC را می فروشید، پول نقد واقعی دریافت می کنید. اما وقتی میفروشی بیت کوین شما پول میگیرید برای دریافت پول نقد واقعی برای بیت کوین، باید تخفیف زیادی را بپذیرید.

GBTC اکنون با 46 درصد تخفیف معامله می شود. رکورد جدید. قطعا چیزی در حال وقوع است. بیت کوین در مشکل واقعی است. هر زمان توانستی برو بیرون!” اشکال طلا اضافه شد. در زمان نگارش، بیت کوین 16727 دلار معامله می شود.

بسیاری از افراد در توییتر با شیف مخالف بودند. یکی از کاربران اظهار داشت: “این فقط شرم آور است. سطل زباله را تصور کنید بیت کوین از آنجایی که 100 دلار بود، و پس از گذشت این همه سال، شما هنوز هیچ ایده ای در مورد هیچ جنبه ای از آن ندارید. یکی دیگر نوشت: «هیچ وقت وقتی بیت کوین می فروختم تتر نگرفتم. همچنین، این تخفیف به این دلیل است که صندوق های تامینی وجود دارند که فقط می توانند GBTC را خریداری کنند و نه بیت کوین که در حال هدر رفتن هستند و باید هرچه می توانند نقدینگی جمع کنند.»

تحلیلگر بازار، جو کنسورتی، جمعه در توییتر توضیح داد که GBTC در تمام طول سال توسط موسسات کنار گذاشته شده است و شرکت مادر آن گروه ارز دیجیتال (DCG) انتخاب کرده است که این کیف را “برای کاهش تاثیر فشار فروش در سطح سازمانی و حمایت از آن” انتخاب کند. ارزش خالص دارایی صندوق (NAV). با این حال، وی خاطرنشان کرد: “هنوز این مداخله مانع از افزایش تخفیف به NAV صندوق به -42.7٪ نشده است.”

روز جمعه، Grayscale Investments اطلاعاتی در مورد ایمنی و امنیت مرتبط با محصولات خود به اشتراک گذاشت. شرکت مدیریت دارایی اصرار داشت که دارایی های دیجیتال محصولاتش ایمن و مطمئن هستند.

برچسب ها در این داستان

پیتر شیف، پیتر شیف 10 هزار دلار بیت کوین، پیتر شیف بیت کوین، پیتر شیف پیش بینی قیمت بیت کوین، پیتر شیف btc، رمزارز پیتر شیف، ارز دیجیتال پیتر شیف، پیتر شیف FTX، قیمت واقعی بیت کوین پیتر شیف، پیتر شیف سام پیتر شیف، پیتر شیف سام بانکمن-اف SBF

نظر شما در مورد نظرات پیتر شیف چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

پیتر شیف می گوید بیت کوین هنوز راه درازی تا سقوط دارد - بیت کوین را 10 هزار دلار ارزش گذاری می کند - بازارها و قیمت ها اخبار بیت کوین

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا