فوتبالورزشی

چرا محمد صلاح بازیکن لیورپول در میان شایعات نقل و انتقالات عربستان در آنفیلد می ماند | اخبار فوتبال


به نظر می رسد الاتحاد عربستان در تکمیل انتقال محمد صلاح از لیورپول به شکست خود اعتراف کرده است. تیم عربستانی ناامید بود که در تابستان امسال در صلاح طناب بزند، حتی اگر لیورپول مصر بود که این وینگر برای فروش نیست. از آنجایی که قرمزها بر عدم فروش صلاح مصمم هستند، الاتحاد اکنون حداقل تا بازگشایی پنجره نقل و انتقالات در ژانویه سال آینده، از این انتقال احتمالی کناره گیری می کند. بر اساس گزارشی که توسط تلگراف، الاتحاد معتقد است که برای تکمیل این انتقال خیلی دیر شده است و پنجره نقل و انتقالات عربستان امروز بسته می شود.

شادی محمد صلاح بازیکن لیورپول پس از زدن گل سوم تیمش (AP)

با توجه به اینکه نام‌های بزرگی مانند نیمار، کریم بنزما و سادیو مانه در تابستان امسال پایگاه خود را به عربستان سعودی منتقل کرده‌اند، الاتحاد مشتاق بود تا بازیکنی در کلاس جهانی به خدمت بگیرد. علاقه آنها به صلاح اولین بار زمانی مشخص شد که عربستان پیشنهاد اولیه خود را به ارزش 150 میلیون پوند ارائه کرد.

پس از اینکه لیورپول این پیشنهاد را رد کرد، الاتحاد با پیشنهاد بزرگ تری بازگشت که این ملی پوش مصری را به یکی از پردرآمدترین فوتبالیست های جهان تبدیل می کرد. اگر صلاح این قرارداد را بپذیرد، او از انتقال 200 میلیون پوندی نیمار به پاری سن ژرمن (PSG) در سال 2017 پیشی می گیرد. همچنین می تواند به گران ترین معامله لیگ برتر تبدیل شود و از انتقال فیلیپه کوتینیو از لیورپول به بارسلونا در سال 2018 با پوند پیشی بگیرد. 130 میلیون

الاتحاد آماده بود تا مبلغ حیرت آور 215 میلیون پوندی شامل الحاقات نامشخص مختلف برای تکمیل قرارداد با محمد صلاح بپردازد. یک گزارش دیلی میل حتی ادعا کرد که یک هیئت سعودی هفته گذشته برای دیدار با صلاح به لندن سفر کرد تا او را برای رسیدن به توافق تحت فشار قرار دهد.

الاتحاد در حالی که اکنون به ظاهر بی نتیجه است، سرانجام به صلاح پشت کرده است. اما زمانی که پنجره نقل و انتقالات بعدی در ژانویه باز می شود، آنها می توانند با یک معامله جذاب تر به انگلیس بازگردند.

تعدادی از بازیکنان لیورپول از جمله سادیو مانه و روبرتو فیرمینو در تابستان امسال به لیگ برتر عربستان پیوستند. صلاح می تواند از هم تیمی های سابق خود پیروی کند، اما اکثریت سلسله مراتب آنفیلد، از جمله سرمربی یورگن کلوپ، مخالف آزادی او بوده اند.

پس از اینکه لیورپول هفته گذشته موفق شد با نتیجه 3-0 مقابل استون ویلا پیروز شود، کلوپ به گزارش ها درباره علاقه صلاح به الاتحاد پرداخت. من هرگز در مورد آینده او و تعهد او به این باشگاه شک نداشته ام و ندارم. بازیکن ما، او می خواهد اینجا بازی کند و تمام.» به نقل از اسکای اسپورت، کلوپ گفت.

پس از پیوستن به لیورپول در سال 2017، صلاح در حال حاضر خود را به عنوان یک دارایی برای این باشگاه معرفی کرده است. این وینگر 31 ساله تاکنون در 309 بازی در تمامی رقابت‌ها در لیگ برتر حضور داشته و 188 گل به ثمر رسانده است. صلاح همچنین نقش مهمی در قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2019 داشت.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا