دانش و فناوریموبایل و تبلت

چندین جفت هدفون سونی برای روز پرایم با کمترین قیمت به فروش می رسد


اینها جزو بهترین هدفون‌هایی هستند که می‌توانید تهیه کنید، و در یک معامله بسیار نادر تخفیف داده می‌شوند. تا می توانید آنها را دریافت کنید.

هر کسی که گوش دارد و یک جفت هدفون سونی را امتحان کرده است می تواند به شما بگوید که این شرکت برخی از بهترین های موجود در بازار را تولید می کند. کیفیت صدا همیشه عالی است و مدل‌های با حذف نویز همیشه همه چیز را از دنیای بیرون به درستی مسدود می‌کنند.


بیشتر بخوانید: Amazon October Prime Day 2023: بهترین معاملاتی که اکنون می توانید خرید کنید

در حال حاضر، Prime Big Deal Days در حال انجام است و می‌توانید با خرید چندین جفت هدفون بی‌سیم واقعی سونی، پول زیادی پس‌انداز کنید. چه در بازار جدیدترین و گران ترین مدل این شرکت باشید و چه جفتی که کمی مقرون به صرفه تر باشد، گزینه ای برای شما وجود دارد.


بهترین تخفیف‌های گوشی‌های سونی Prime Day

آمازون سه جفت هدفون فوق‌العاده سونی را در ماه اکتبر به فروش می‌رساند، از جمله مدل محبوب WF-1000XM5. مطمئنا، این شرکت ممکن است در توسعه نام های جذاب برای هدفون های خود بهترین نباشد. با این حال، سونی در جایی که واقعاً اهمیت دارد، یک کار باورنکردنی انجام می‌دهد: ساخت هدفون‌های باورنکردنی با کیفیت صدا که حتی سرسخت‌ترین مخاطبان صوتی را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

سونی-wf1000xm5-تگ

سونی

سونی WF-1000XM5

278 دلار 300 دلار 22 دلار صرفه جویی کنید

اینها یکی از بهترین هدفون های بی سیم واقعی در بازار هستند. هدفون سونی WF-1000XM5 دارای صدای پویا، ویژگی های مفید و عمر باتری عالی است. ما آنها را بررسی کردیم و به آنها امتیاز 4.5 از 5 را دادیم که یک امتیاز کاملاً شایسته است و شما می توانید با تخفیف روز معاملات پرایم امروز 22 دلار پس انداز کنید.

sony-linkbuds-s-tag

سونی

هدفون هدفون هدفون حذف نویز واقعاً بی‌سیم Sony LinkBuds S

128 دلار 200 دلار 72 دلار صرفه جویی کنید

اگرچه اینها بسیار مقرون به صرفه‌تر از هدفون‌های WF-1000XM5 هستند، اما همچنان کیفیت صدای فوق‌العاده و حذف نویز فعال را برای جلوگیری از حواس‌پرتی ارائه می‌دهند و به شما اجازه می‌دهند با آرامش از موسیقی خود لذت ببرید – حتی اگر این موسیقی بلندترین فلزی باشد که می‌توانید پیدا کنید. آنها امروز با 72 دلار تخفیف به شدت تخفیف داده شده اند.

sony-wfc700n

سونی

سونی WF-C700N

88 دلار 120 دلار 32 دلار صرفه جویی کنید

اینها مقرون‌به‌صرفه‌ترین هدفون‌هایی هستند که برای روزهای Prime Big Deal به فروش می‌رسند، به قیمت 88 دلار. آنها هنوز به خوبی ساخته شده، راحت، و با ویژگی های بسته بندی شده است. سونی تا 15 ساعت عمر باتری را با فناوری شارژ سریع ارائه می دهد، بنابراین مطمئناً ارزش خرید را دارند، به خصوص با این قیمت پایین تر.

آیا باید هدفون سونی را در روز اول اکتبر بخرید؟

Sony WF-1000XM5 و WF-C700N در پایین ترین قیمت خود هستند، بنابراین این زمان مناسب برای خرید آنها است. ایربادهای LinkBuds S قبلاً به 109 دلار کاهش یافته بودند، اگرچه این برای یک روز بود و آنها به سرعت به قیمت عادی خود بازگشتند. از آن زمان، آنها بین 128 تا 200 دلار در نوسان بوده اند. اگر علاقه مند به خرید یک جفت هستید، اکنون زمان خوبی برای خرید است، زیرا انتظار نداریم به این زودی شاهد افزایش قیمت 109 دلاری باشیم.

هدفون های بیشتری در روز پرایم به فروش می رسد

معاملات پرایم روز پاییزی بیشتر

اگر به دنبال معاملات بیشتر در مورد اسباب‌ها، تبلت‌ها و موارد دیگر در Prime Day در ماه اکتبر هستید، حتماً موارد زیر را بررسی کنید:منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا