ارز دیجیتالاقتصادی

چند ضلعی با سرخوشی دعوت دیزنی 22 درصد افزایش یافت – آیا افزایش قیمت MATIC در ماه جولای افزایش خواهد یافت؟

Polygon (MATIC) در 14 ژوئیه، یک روز پس از انتخاب شدن برای برنامه توسعه کسب و کار معیار شرکت والت دیزنی، به سطوح قیمت بالایی رسید.

قیمت MATIC با 22.5 درصد افزایش به 0.657 دلار در هر توکن رسید که بالاترین سطح آن در یک ماه گذشته است. با انجام این کار، توکن همچنین از میانگین متحرک نمایی 50 روزه خود (EMA 50 روزه؛ موج قرمز)، یک سطح مقاومت منحنی که از ژانویه 2022 تلاش های صعودی MATIC را محدود کرده بود، صعود کرد.

نمودار قیمت روزانه MATIC/USD. منبع: TradingView

Polygon وارد دنیای دیزنی می شود

حرکت صعودی MATIC همزمان با اقدامات بازیابی روزانه مشابهی که در جاهای دیگر در بازار کریپتو شاهد بودیم به نظر می رسید.

با این وجود، Polygon بهتر از بسیاری از رقبای برتر خود، از جمله ارزهای دیجیتال بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) عمل کرد.

و هسته اصلی عملکرد بهتر MATIC می تواند شرکت والت دیزنی باشد.

این شرکت چند ملیتی رسانه‌های جمعی و سرگرمی شش شرکت را اعلام کرد که به شتاب‌دهنده دیزنی 2022 برای ساخت راه‌حل‌های واقعیت افزوده (AR)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و هوش مصنوعی (AI) خواهند پیوست.

Polygon به فهرست والت دیزنی راه یافت و به این ترتیب تبدیل به تنها پلتفرم بلاک چین شد که تا به حال چنین کاری انجام داده است. در نتیجه، MATIC، ابزار اصلی و توکن سهام Polygon، بهتر از بسیاری از دارایی‌های دیجیتال رقیب خود رشد کرد.

کلید MATIC R/S به جلو می چرخد

چند ضلعی اکنون یک تلاقی مقاومت را آزمایش می کند، که با محدوده مقاومت تبدیل شده به حمایت 0.61-0.67 دلار و خط اصلاح فیبوناچی نزدیک به 0.63 دلار، برای شکست احتمالی در جولای تعریف شده است.

چند ضلعی با سرخوشی دعوت دیزنی 22 درصد افزایش یافت - آیا افزایش قیمت MATIC در ماه جولای افزایش خواهد یافت؟
نمودار قیمت سه روزه MATIC/USD. منبع: TradingView

یک حرکت قاطع در بالای محل تلاقی می‌تواند باعث شود MATIC به سمت خط فیب 0.618 نزدیک به 1.11 دلار حرکت کند، مشروط بر اینکه توکن بالاتر از EMAهای 50-3D (قرمز) و 200-3D (آبی) خود نیز بسته شود. این به معنای جهش تقریباً 80 درصدی نسبت به سطح قیمت 14 ژوئن است.

در مقابل، عقب نشینی از محل تلاقی خطر سقوط MATIC را به سمت منطقه 0.29-0.35 دلاری، مشابه روند نزولی آن در ژوئن خواهد داشت.

مرتبط: 3 معیار کلیدی نشان می‌دهد که بیت‌کوین و بازار گسترده‌تر کریپتو باید سقوط بیشتری داشته باشند

MATIC همچنین می تواند دستاوردهای اخیر خود را به دلیل تورم بالاتر پاک کند. قابل توجه است که بازارهای کریپتو مانند همتایان مالی سنتی خود به افزایش مداوم شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده پاسخ منفی داده اند.

چند ضلعی با سرخوشی دعوت دیزنی 22 درصد افزایش یافت - آیا افزایش قیمت MATIC در ماه جولای افزایش خواهد یافت؟
ضریب همبستگی هفتگی MATIC/USD و NASDAQ. منبع: TradingView

در 13 ژوئیه، آخرین آمار تورم به بالاترین حد خود در 4 دهه گذشته یعنی 9.1 درصد رسید. در نتیجه، سرمایه گذاران پیش بینی می کنند که فدرال رزرو با رافائل بوستیک، رئیس فدرال رزرو آتلانتا، نرخ های معیار را تا یک درصد کامل افزایش دهد. گفتن که گزینه “در حال بازی است.”

افزایش 1 درصدی نرخ بهره در ژوئیه می تواند فشار نزولی را بر کل بازار ارزهای دیجیتال از جمله Polygon وارد کند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است، شما باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهید.