اقتصادیبورس

چند مورد سیگنال سود اور مهم برای بورس امروز

بورس این روزها به دلیل تصمیمات متناقض یک شبه دولت روزهای خوبی را سپری می کند. فروش اوراق دولتی این روزها از جمله بر بورس تاثیر گذاشته و بازار در یک مارپیچ نزولی قرار گرفته است.

وزیر اقتصاد: پیشنهاد جدی وزارت اقتصاد برای جبران کسری بودجه تمرکز بر روش فروش اموال مازاد دولت است تا با تبدیل دارایی های غیرمولد دولت به دارایی های مولد کمترین تاثیر را بر تبعات تورمی داشته باشد. و منفی

مشاور رئیس کمیسیون برنامه و بودجه: برای شرکت ملی نفت یک میلیون و 200 هزار بشکه نفت با قیمت 60 دلار و 23 هزار تومان به فروش می رسد.

دبیر انجمن تولیدکنندگان و کارخانجات قند و شکر: پیش بینی می شود اگر در سال آینده مشکل آب نداشتیم گام بلندی در جهت خودکفایی برداریم.

وزیر نفت: بحث افزایش ظرفیت تولید پالایشگاه را دنبال می کنیم. ما منتظر مجوز برای افزایش 300 هزار بشکه ای ظرفیت پالایشگاه هستیم.

سخنگوی صنعت برق ایران: در روزهای اخیر به دلیل افزایش مصرف برق خانگی، میزان گاز تحویلی به نیروگاه ها به طور متوسط ​​50 درصد کاهش یافته است.

خدائیان، سخنگوی قوه قضاییه: تاکنون اقدامات خوبی برای وصول مطالبات از بانک ها انجام شده و مبالغ به طور کامل تسویه شده است. 49 میلیارد تومان بابت مطالبات بانکی در 2 سال گذشته دریافت شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا