ارز دیجیتالاقتصادی

چه کسی در سرمایه گذاری رمزنگاری بهتر است؟روزنامه‌نگار ویدیویی کوین‌تلگراف و میزبان یوتیوب، جووانی پیگنی، ChatGPT را با یک بازی سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال به چالش کشید. هر دو رقیب 100 دلار برای ساختن یک سبد رمزنگاری قوی و کسب حداکثر پول ممکن در دو هفته داشتند.

هدف از این آزمایش این بود که بفهمیم آیا هوش مصنوعی می‌تواند انسان را در تجارت کریپتو شکست دهد و نقاط قوت و ضعف انسانی را نسبت به رویکرد سرمایه‌گذاری هوش مصنوعی پیدا کند.

به منظور ایجاد سبد رمزنگاری هوش مصنوعی، جیووانی آن را بر اساس خلاصه ای از رویدادهای اصلی که در دو سال گذشته در کریپتو رخ داده است، آموزش داد. با توجه به شرایط نزولی بازار در چند ماه قبل، ChatGPT با یک سبد کم ریسک مواجه شد.

جیووانی برای ایجاد سبد سهام خود به توصیه‌های متخصص مارسل پچمن، تحلیلگر بازار کوین تلگراف، که رویکرد تهاجمی‌تر اما ریسک‌پذیرتر را پیشنهاد کرد، تکیه کرد.

پچمن شرط بندی روی توکن های مالی غیرمتمرکز با بتا بالا را توصیه کرد که به شدت تحت تاثیر هک Curve Finance در ماه جولای قرار گرفتند. منطق این بود که آن توکن ها شانس خوبی برای بازگشت به بازار و عملکرد بهتر از ارزهای دیجیتال با ارزش بالا مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) داشتند.

برای اینکه بدانید چه کسی به عنوان برنده این چالش ظاهر شد، ویدیوی کامل را در سایت تماشا کنید کانال یوتیوب کوین تلگراف، و اشتراک را فراموش نکنید!

https://www.youtube.com/watch?v=zqjCIm902GEمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا