دانش و فناوریموبایل و تبلت

چگونه آمازون موزیک را لغو کنیمآمازون موزیک مدت زیادی است که در دنیای استریمینگ نقش آفرینی کرده است، اما، مانند همه سرویس های اشتراک، ممکن است زمانی فرا برسد که بخواهید اشتراک خود را لغو کنید.


اگر Amazon Music Unlimited را از طریق یک زیرمجموعه آمازون پرایم دریافت می‌کنید، اوضاع کمی متفاوت است زیرا به دنبال لغو Prime هستید، اما اگر یک مشترک مستقل هستید، در اینجا نحوه لغو این سرویس آمده است.


چگونه آمازون موزیک را لغو کنیم

اگر از طریق آمازون (و نه از طریق اپل) در آمازون موزیک ثبت نام کرده اید، در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید.

 1. وارد حساب آمازون خود شوید
 2. در اینجا به تنظیمات Amazon Music خود بروید
 3. زیر آمازون موزیک نامحدود، پیدا کن تمدید اشتراک بخش
 4. انتخاب کنید لغو کنید
 5. تصمیم خود را تایید کنید

مانند بسیاری از سرویس‌ها، همچنان می‌توانید مانند قبل از آمازون موزیک تا پایان دوره صورت‌حساب فعلی خود استفاده کنید، که بسته به میزان پیش پرداختی که پرداخت کرده‌اید، ممکن است کمی طول بکشد.

اگر از طریق اپل مشترک شده اید، مراحل کمی متفاوت است، بنابراین ما آنها را در زیر آورده ایم.

 1. در دستگاه Apple خود، مطمئن شوید که وارد سیستم شده اید
 2. اپ استور را باز کنید
 3. روی عکس نمایه خود در بالا سمت راست ضربه بزنید
 4. روی ضربه بزنید اشتراک ها
 5. اشتراک Amazon Music خود را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید
 6. انتخاب کنید لغو عضویت
 7. تصمیم خود را تایید کنید

درست مانند روش آمازون، این به شما اجازه می دهد تا از حساب آمازون موزیک خود بدون تبلیغات تا پایان دوره صورتحساب فعلی استفاده کنید.

چند راه دیگر وجود دارد که ممکن است از طریق ارائه دهندگان دیگر مشترک شده باشید، بنابراین اگر هیچ یک از مجموعه مراحل بالا برای شما کارساز نیست، ممکن است مجبور شوید با آن ارائه دهندگان تماس بگیرید تا لغو را پردازش کنید.

این را دوست داشتید؟

اگر شما یک کاربر آمازون هستید که به دنبال دریافت بیشتر از اشتراک خود، چه در آمازون موزیک و چه در پرایم بیشتر باشد، حتماً فهرست مرکزی ما از نکات و ترفندها را برای آمازون بررسی کنید.

این شامل مجموعه‌ای از نکات جالب است که می‌توانید آن‌ها را در عادت‌های خرید خود اعمال کنید تا بهترین ارزش ممکن و برخی از مزایای کمتر شناخته شده را به دست آورید. از پیگیری قیمت گرفته تا معاملات رعد و برق، مطمئنا چیز جدیدی به شما یاد می دهد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا