دانش و فناوریموبایل و تبلت

چگونه از تبلت Fire برای تماس ویدیویی الکسا با خانواده خود استفاده کنید


با استفاده از الکسا، آمازون به شما این امکان را می دهد که با هر شخص دیگری با استفاده از سرویس ارتباطی هوشمند خود تماس ویدیویی، چت یا پیام ارسال کنید. این شامل تبلت بسیار مقرون به صرفه Fire است که راهی ارزان و آسان برای برقراری ارتباط با عزیزان بدون نیاز به خرید نمایشگر هوشمند مانند Echo Show به شما می دهد.


به لطف الکسا کالینگ، به طرز شگفت آوری ساده است.


برای تماس تصویری به چه چیزی نیاز دارید؟

  • تبلت فایر (نسل چهارم به بعد) با اپلیکیشن الکسا
  • یا هر دستگاه تلفن همراهی که برنامه الکسا نصب شده باشد
  • یا نمایش اکو 15، 10، 8 یا 5

به جای بیرون رفتن و خرید یک نمایشگر هوشمند الکسا مانند Echo Show، می توانید از برنامه الکسا در تبلت آمازون فایر خود استفاده کنید یا برنامه الکسا را ​​در تبلت یا آی پد اندرویدی خود دانلود کنید.

دستگاه تلفن همراه شما با صفحه نمایش لمسی HD با شکوه خود می تواند به عنوان یک نمایشگر هوشمند عمل کند. در واقع، آمازون واقعاً از شما می خواهد که تبلت Fire خود را به عنوان یک Echo Show باریک با قابلیت تماس ویدیویی در نظر بگیرید (از این رو ساخت در حالت نمایش).

با هر کسی که تماس می‌گیرید نیز به دستگاهی نیاز دارد که برنامه الکسا را ​​اجرا کند – چه گوشی هوشمند یا تبلت. آنها حتی می توانند یک Echo Show برای پذیرش تماس های ویدیویی داشته باشند، در حالی که Echo، Echo Dot یا Echo Plus می توانند تماس های فقط صوتی را بپذیرند.

آمازون Fire HD 10 گرادیان

Amazon Fire HD 10 (2021)

130 دلار 190 دلار 60 دلار صرفه جویی کنید

تماس تصویری را در رایانه لوحی Fire یا دستگاه همراه تنظیم کنید.

برنامه الکسا را ​​در تبلت Fire (یا دستگاه تلفن همراه) خود باز کنید. روی تب Communicate در نوار پیمایش در پایین صفحه ضربه بزنید. اگر قبلاً آن را فعال نکرده اید، برنامه الکسا برای دسترسی به مخاطبین و ثبت شماره تلفن شما اجازه می خواهد. (این برای شناسه تماس‌گیرنده است؛ اگر انصراف دهید، تماس‌های شما به‌عنوان «ناشناس» برای دوستان نشان داده می‌شود.)

باید نام خود را تأیید کنید و شماره تلفن خود را از طریق پیامک تأیید کنید.

الکسا می‌تواند از دفترچه آدرس تلفن شما برای یافتن افرادی که می‌شناسید و برنامه الکسا را ​​با تماس الکسا فعال کرده‌اند، بیابد. پس از اتمام کار، می‌توانید با دوستان و خانواده‌تان که دستگاه‌های اکو، تبلت‌های Fire یا برنامه الکسا دارند تماس بگیرید و پیام دهید. حتی می‌توانید با بیشتر شماره‌های تلفن ثابت و تلفن همراهی که در مخاطبین شما نیستند، تماس بگیرید (“Alexa, call 1-2-3-4-5-6-7-8-9-0”).

آمازون می گوید می توانید در هر کشوری که از تماس الکسا به الکسا پشتیبانی می کند تماس بگیرید.

با استفاده از تبلت Fire تماس ویدیویی برقرار کنید

  1. اپلیکیشن الکسا را ​​در گوشی یا تبلت فایر خود باز کنید
  2. از نوار پیمایش پایین، Communicate را انتخاب کنید
  3. دکمه تماس را در بالا انتخاب کنید
  4. مخاطب مورد نظر خود را انتخاب کنید
  5. شماره آنها یا دکمه های تماس صوتی یا تماس تصویری الکسا را ​​انتخاب کنید

برای شروع یک تماس ویدیویی از تبلت Fire یا دستگاه تلفن همراه سازگار، کافیست برنامه الکسا را ​​باز کنید، سپس برگه Communicate را انتخاب کرده و مخاطب خود را پیدا کنید و روی نماد تماس ویدیویی ضربه بزنید. خودشه. البته، برای پایان دادن به تماس ویدیویی، کافی است دکمه پایان روی صفحه را انتخاب کنید.

اگر تا به حال احساس کرده اید که نیاز به پینگ کردن صاحب رایانه لوحی Fire بدون اجازه او دارید، در حال حاضر، می توانید این کار را نیز انجام دهید. دارندگان Fire HD 8 و Fire HD 10 می‌توانند تماس‌های ویدیویی Drop In را از دستگاه‌های Alexa دارای نمایشگر و دوربین مانند Echo Show و Echo Spot دریافت کنند. این یک روش هندزفری برای اتصال فوری به دستگاه‌های الکسا است، بدون اینکه منتظر پاسخ دادن از طرف مقابل باشید.

این یک ویژگی است که باید از تنظیمات (Alexa > Hands-Free Mode) فعال شود و سپس می توانید مشخص کنید که چه مخاطبینی می توانند از آن استفاده کنند.

میخواهی بیشتر بدانی؟

“تماس و پیام رسانی از الکسا به الکسا” آمازون یک ویژگی رایگان است که برای اولین بار در Echo Show معرفی شد. اما آمازون می‌خواست این قابلیت را به سایر دستگاه‌ها نیز گسترش دهد، بنابراین آنچه را که اکنون «تماس با الکسا» یا «تماس و پیام‌رسانی الکسا» می‌نامیم، توسعه داد. با دستگاه های سازگار Echo و برنامه الکسا و تبلت های Fire آمازون کار می کند. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آن بدانید.

توجه داشته باشید: اگر از یک برنامه چت مانند فیس‌بوک مسنجر استفاده می‌کنید، می‌توانید تمام این فرآیند را رد کنید و با افرادی که از آن برنامه استفاده می‌کنند تماس ویدیویی برقرار کنید. آن را نیز.

آتش 7

آمازونمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا