کار آفرینی و استارتاپ

چگونه بارداری خود را به عنوان بنیانگذار سری A هدایت کردم – TechCrunch


اخبار امیلی انتقال ویس به سمت ریاست خانم گلوسیر از سمت سابق خود به عنوان مدیر عامل، در نحوه پوشش آن توسط رسانه ها پر از تعصبات جنسیتی بود.

حتی پوشش متعادل‌تر همچنان نشان می‌دهد که او در حال حاضر باردار است، گویی که به ناچار در تصمیم او نقش داشته است، حتی اگر بیانیه رسمی ویس در این مورد هیچ اشاره ای به خانواده، بارداری یا فرزندان نکرد.

مطمئناً در سال‌های اخیر پیشرفت‌هایی حاصل شده است، اما ما نمی‌توانیم انکار کنیم که هنوز هم سوگیری‌ها و فرضیاتی در مورد زنان باردار در تجارت داریم. “چقدر مرخصی خواهند گرفت؟” “آیا آنها قرار است برگردند؟” “آیا آنها مانند گذشته سخت کار خواهند کرد؟” “چه کسی قرار است کودک خود را تماشا کند؟”

چند هفته پس از اینکه شرکت فناوری بهداشتی من در ژانویه 2021 مبلغ 14 میلیون دلاری سری A را جمع آوری کرد، متوجه شدم که باردار هستم. و به عنوان فردی که قبلاً آسیب ناشی از سقط جنین را تجربه کرده بودم، کاملاً خودم را به کودک دیگرم – شرکت من – انداخته بودم. خبر بارداری دیگر به این معنی بود که باید به روشی جدید از خودم و شرکتم مراقبت کنم.

در حالی که این تجربه بسیار متفاوت است و هیچ مسیر صحیحی برای انتخاب وجود ندارد، من می‌خواهم آنچه را که در زمانی که موسس و مدیرعامل باردار بودم برایم مفید بود به اشتراک بگذارم. کلسی ملارد

در حالی که این تجربه از یک زن به زن دیگر متفاوت است، و هیچ مسیر «درستی» وجود ندارد، من می‌خواهم آنچه را که در زمانی که یک مؤسس و مدیرعامل باردار بودم برایم مفید بود به اشتراک بگذارم. زنان در کنفرانس‌ها به سراغ من می‌آیند یا در رویدادها مرا می‌گیرند و به دنبال مشاوره‌های خاص و عملی هستند، بنابراین من اینجا هستم تا آنچه را که برایم مفید بود به اشتراک بگذارم.

اول از همه، تصمیم گرفتم با سرمایه گذارانم صادق باشم و اخبار را به تاخیر نیندازم و هیچ اطلاعاتی را دریغ نکنم. من حتی قبل از اینکه تصمیم گرفتم به سرمایه گذارانم بگویم به برخی از خانواده ام نگفته بودم – باید این خبر را به اشتراک می گذاشتم. وقتی وارد تماس شدم، به طرز باورنکردنی عصبی بودم، بنابراین تصمیم گرفتم با هیچ صحبت کوچکی شروع نکنم. اولین کلمات من این بود: “من هیجان زده هستم که جورج و من بچه دار می شویم.”

من به اندازه کافی خوش شانس هستم که شرکای مانند برایان رابرتز و دکتر باب کوچر از Venrock، استفن رنفرو در Optum Ventures، Hunter Walk در Homebrew و تیم First Round Capital را انتخاب کرده‌ام، و همه آنها فوق‌العاده حمایت کردند. در اواسط همه‌گیری، وقتی همه چیز خیلی تیره به نظر می‌رسید، با شنیدن این خبر چهره‌هایشان روشن شد.

سرمایه گذاران شرکای تجاری شما هستند. آنها افرادی هستند که با آنها رابطه ای خواهید داشت که چندین سال طول می کشد، بنابراین مهم است که قبل از چک کردن، موضع آنها را در مورد موضوعات خارج از محل کار درک کنید. سرمایه گذاران من روی من شرط بندی کرده بودند. بنابراین اکنون، بچه دار شدن من قرار بود بخشی از برنامه بازی جدید ما شود، و آنها این را درک کردند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا